Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Adelaide v Collingwood betting tips, prediction & Odds; AFL Rd 11 Preview

Adelaide v Collingwood betting tips, prediction & Odds; AFL Rd 11 Preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Adelaide – Collingwood na ich mecz AFL Round 11 rozgrywany na Adelaide Oval we wtorek wieczorem.

Collingwood są gorącymi faworytami w zakładach bukmacherskich, ale dokonali hurtowych zmian w starciu, z kontuzjami i napiętym harmonogramem zmuszającym ich do walki. Sroki odnoszą nikłe zwycięstwo nad Sydney, które zostało przypieczętowane przez niezapomniany strzał Josha Daicosa z granicy w ostatnich minutach.

Walczący z Adelajdą nie odnotowali jeszcze zwycięstwa w 2021 roku i wypadają z 51-punktowego ostrzału z rąk Melbourne. Ten występ był ich najgorszym występem w tym roku, a kapitulacja w drugiej połowie potęgowała się przez kilka kolejnych kontuzji.

Zarówno Collingwood, jak i Adelaide są bardzo poza formą, ale czołowy bukmacher Unibet wycenił Sroki na 1,31 $, a kurs Kruków już 3,60 $ późno w poniedziałek. Linia 1,90 $ została ustalona na 17,5 punktu.


Przeczytaj także: Wszystkie podglądy AFL rundy 11
Środa AFL: Podgląd zakładów Gold Coast v Essendon, porady


The injury hit Magpies suffered a further blow against the Swans with star midfielder Adam Treloar injuring a hamstring, which further weakens a midfield missing Scott Pendlebury. Jamie Elliott (ear), Isaac Quaynor (leg) and Will Hoskin-Elliott (knee) also joined the injury list. Darcy Moore and Ben Reid have been managed.

Nękane kontuzjami Sroki Lynden Dunn i Tim Broomhead pojawili się w swoich pierwszych meczach od ponad dwóch lat. Ponadto powołano parę weteranów Chris Mayne i Travis Varcoe, Darcy Cameron i Rupert Wills.

Wrony dokonały pięciu zmian, w tym wykluczając Daniela Talię, którym zarządzano. Lachlan Murphy został zawieszony, a Will Hamill spudłuje po dużym trafieniu na początku w walce z Demonami. Jake Kelly i Chayce Jones zostali usunięci.

Andrew McPherson, Brodie Smith, Kyle Hartigan, Shane McAdam and Tyson Stengle have been included. The clash will mark the 150th AFL appearance of Crows forward Tom Lynch.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Adelaide v Collingwood i prognozy zwycięzców meczu rundy 11 AFL na Adelaide Oval od godziny 18:35 czasu AEST we wtorek.


Wrony i Sroki – szanse

Początek: 18:35 czasu lokalnego, 11 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Adelaide Oval, Adelaide
Kursy bezpośrednie: Collingwood (1,31 USD) v Adelaide (3,50 USD)
Zakłady na linię: Collingwood -17,5 (1,90 USD) v Adelaide +17,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Collingwood 11 USD; Adelaide 1001 dolarów

Porady Adelaide przeciwko Collingwood

Nasz Zakłady AFL guru has scoured the odds for some value and found several value Crows v Magpies tips for Tuesday’s game.

Brody Mihocek wykopuje 3+ gole

Napastnik Sroki był cichy w ostatnich meczach, ale myślimy, że będzie mu się podobał brak Daniela Talii, z tylko niewymiarowymi Kylem Hartiganem i Tomem Doedee. Dodatkowo otrzyma więcej wsparcia w powietrzu od odwołanego Camerona i Brodiego Grundy’ego. Mihocek jest prawdopodobnie najlepszym kopnięciem srok do bramki i może osiągnąć maksymalne wyniki przy minimalnym posiadaniu. On płaci 4,50 $ na wyrzucenie 3+ z Unibet. Rozważ obniżenie tej stawki do 2+ bramek bliżej początku meczu, jeśli jest mokro.

Adelaide +17,5 punktów przy 1,90 USD

Jeśli jest jedna rzecz, w której Sroki są w 2021 roku, jest to ponura, a większość ich zwycięstw przypada na brzydkie slogany po rozpoczęciu pęcherzy. Spodziewamy się więcej tego samego w stosunku do Wron, a linia +17,5 wygląda na wystarczająco hojną. Weź to postaw na Unibet za 1,90 $

Jack Crisp, aby uzyskać ponad 20 utylizacji

W ostatnich tygodniach Collingwood umieścił Jacka Crispa w środku pola, ponieważ lista kontuzji rośnie, a on znajduje mnóstwo piłki. Będzie miał jeszcze więcej minut pomocy w tym starciu pod nieobecność Treloara, a 2 $ do zdobycia, aby zebrać 20 dotknięć, wygląda na blokadę. Innym graczem, który mógłby skorzystać na nieobecności Treloara, jest Brayden Sier, który zebrał w zeszłym tygodniu 23 uderzenia i płaci 4,50 $, aby zdobyć 25+ przeciwko The Crows.


Adelaide Crows v Collingwood Magpies przepowiednia 08.11.2020

Przewidujemy, że to starcie będzie niską punktacją, typową dla obu tych drużyn w ostatnim czasie. Nie wierzymy, że wrony mogą wywołać zdenerwowanie, podczas gdy po prostu nie widzimy, jak sroki je rozwiewają. Obie drużyny mają o co grać, szanse Kruków na sezon bez zwycięstwa skracają się co tydzień, a Sroki muszą wygrywać, aby dostać się do finału. Mając bardzo małą wartość w bezpośrednich kursach, nie będziemy obstawiać wyniku tej gry. Zamiast tego spójrz na rynki graczy i zakłady na linię. Nasza ostateczna prognoza Adelaide vs Collingwood? Sroki o 11 punktów.


Adelaide vs Collingwood lowdown

How can I watch the Adelaide v Collingwood AFL clash?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Crows v Magpies round 11 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Collingwood vs Adelaide game start?

Gra rozpocznie się o 18:35 czasu lokalnego 11 sierpnia 2021 r.