Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Adelaide v Geelong betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

Adelaide v Geelong betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

Witamy w naszych poradach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Adelaide – Geelong przed starciem 13. rundy AFL rozgrywanym w Adelaide Oval w niedzielę.

Wrony jeszcze nie wygrały meczu w 2021 roku i zostały zainstalowane w obstawianiu w tym konkursie ekstremalnych outsiderów i ciężko jest zobaczyć, jak rzucają wyzwanie Kotom, które grają genialną piłkę nożną.

Prowadzący Bukmacher AFL Unibet wycenił Kruki na 8,50 $, a Koty płacą 1,06 $, co daje zerową wartość dla graczy, chyba że uważasz, że gospodarze mogą spowodować zdenerwowanie.

Geelong osiąga w zeszły piątek swój najlepszy występ w sezonie, 10 bramkowych zwycięstw nad Port Adelaide ze szczytu tabeli, zdominowanym przez wielkiego kota Toma Hawkinsa, który rozerwał linię obrony Power.

Adelaide, który będzie miał dwa dni mniej odpoczynku niż Geelong, ostatnio grał w niedzielę, kiedy to Western Bulldogs pokonał ich 57 punktami, podczas gdy Matthew Nicks kontynuował rozpoczęcie horroru do seniora.


Przeczytaj także: Aktualizacja 13 rundy AFL i kursów
Wszystko: 
Wskazówki AFL
Piątek AFL: 
Wskazówki dotyczące Gold Coast v Carlton
AFL Sobota: 
Western Bulldogs v Melbourne Typy bukmacherskie
AFL Sobota: Porady Port Adelaide v Hawthorn


Rosnąca lista kontuzji Adelaide raczej nie ulegnie poprawie przed starciem w Geelong. Napastnik Tom Lynch, młodzieniec Andrew McPherson, Brad Crouch i Will Hamill raczej nie powrócą w tym tygodniu. Były napastnik Sroki, Ben Crocker, może powrócić po zderzeniu psów zaginionych z chorobą.

Koty mogą odpocząć Cam Guthrie, który walczy z ogólnym bólem, ale Luke Dahlhaus ma powrócić po kontuzji stopy. Dahlhaus mógł dołączyć do zespołu Cats Esava Ratugolea, który po prostu musi przejść szkolenie, i Jack Steven po tym, jak obaj dostali zaklęcie przeciwko Mocy.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Adelaide v Geelong przed ich starciem w Adelaide Oval od godziny 13:15 w niedzielę.


Crows v Cats – szanse

Początek: 13.05 AEST, 23 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Adelaide Oval, Adelaide
Kursy bezpośrednie: Adelaide (8,50 USD) v Geelong (1,06 USD)
Zakłady na linię: Adelaide +37,5 (1,90 USD) v Geelong -37,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Adelaide -; Geelong 6 $

Wskazówki Adelaide przeciwko Geelong

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found several value Crows v Cats tips for Sunday’s game.

Tom Hawkins – strzelić 3+ więcej bramek

Gwiazda Cats jest prawdopodobnie najsilniejsza, jaką kiedykolwiek był, z zauważalnie odchudzonym Hawkinsem prowadzącym w wyścigu o medale Colemana, trzy gole przed szefem Eagles, Joshem Kennedym. Hawkins strzelił ponad 3 gole w każdym z ostatnich czterech meczów Geelonga, które rozpoczęli jako faworyt i oczekuje się, że pobiją tutaj The Crows. Hawkins płaci 1,81 $ za wyrzucenie 3 + goli, a jeśli doda czwartą, zapewnisz sobie szanse na poziomie około 3,88 $.

Matt Crouch, aby uzyskać ponad 25 utylizacji

Ta wskazówka jest przeznaczona wyłącznie dla Twoich multibetów i nie oferuje wystarczającej wartości do zwykłego zakładu. Pomocnik Crows Matt Crouch jest tylko jednym z tych graczy, którzy wciąż wygrywają piłkę, mimo że przeciwnicy często wygrywają w odwrotnej kolejności. Płaci tylko 1,45 $ za zebranie 25 dotknięć, ale prawie zawsze możesz na niego liczyć, robiąc to. Z pewnością włóż do tej samej gry multis.

 

Nad / Pod

Rynek zakładów powyżej lub poniżej został ustalony na 130,5 dla starcia Cats v Power, które wygląda na hojne, biorąc pod uwagę, że w weekend w Adelajdzie będzie padał deszcz. Miej to na uwadze, Geelong i Port Adelaide zdobyły tylko 122 punkty między nimi w ostatniej rundzie, a Wrony mają znacznie mniejszą siłę ognia. Jeśli pogoda jest zła w dniu meczu, zdecydowanie weź pod uwagę, że w Unibet płaci się 1,88 $.


Prognoza Adelaide przeciwko Geelong 23.08.2020

Geelong stał się poważnym pretendentem w ostatnich tygodniach, a Cats odwołali Power w ostatniej rundzie w świetnych okolicznościach. Mają pomocnika broni prowadzonego przez Patricka Dangerfielda, a duży Hawkins jest obecnie prawdopodobnie najlepszym kluczowym napastnikiem w grze. Po prostu nie możemy tutaj zamontować skrzynki dla Wron i oczekiwać, że przez kolejny tydzień nie wygrają. Nasza ostateczna prognoza Geelong przeciwko Port Adelaide? Koty o 41 punktów.


Crows vs Cats lowdown

How can I watch the Adelaide vs Geelong AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Crows v Cats round 13 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Adelaide v Geelong game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 13:05 czasu AEST 23 sierpnia 2021 roku.