Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » Afghanistan v Sri Lanka preview, player tips & predictions

Afghanistan v Sri Lanka preview, player tips & predictions

INFORMACJE O MECZU
Afganistan przeciwko Sri Lance
Miejsce wydarzenia: Stadion Cardiff Wales, wtorek, 4 czerwca, godz. 10:30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Afghanistan $2; Sri Lanka $1.80
Ostatni raz się spotkali: Afganistan 249 (50 międzylądowań) d Sri Lanka 158 41,2 międzylądowań w Abu Zabi, 17 września 2018.
 


To może być szansa dla Afganistanu na odniesienie zwycięstwa w Pucharze Świata ICC, ze Sri Lanką pogrążoną w ciszy na międzynarodowej scenie krykieta.

Obie te drużyny otworzyły mistrzostwa świata w krykiecie ze stratami – Afganistan do Australii i Sri Lanka do Nowej Zelandii – wolałyby raczej zapomnieć.

Ponieważ obie drużyny były słabe w meczach otwarcia, zdecydowaliśmy się wyrzucić książkę form i po prostu spojrzeć na mecz pod kątem merytorycznym.

Sri Lanka, mistrz świata z 1996 r., Wyceniona jest w tym starciu na 1,80 dolara, niewiele więcej niż cena 2 dolary w Afganistanie.

Ale w tym przypadku nie jesteśmy zainteresowani zakładami typu „łeb w łeb”, są to bardziej soczyste rynki graczy, które według nas możemy wykorzystać.

To Podgląd zakładów Afganistan-Sri Lanka przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 7 z 48 Mistrzostw Świata ICC 2019.

Kursy Afganistan – Sri Lanka:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Afganistan 2 dolary, Sri Lanka 1,80 dolara
Prognoza: Od miesięcy zastanawiamy się, jak czekamy na kolejne Murali, zanim ponownie postawimy na Sri Lankę, ale jak na ironię, tym razem to Afganistan ma tajemniczy spinner – Rashid Khan. Jednak jego wpływ na Australię wydawał się przytłumiony i dopiero później w turnieju, kiedy boiska nieco wyschną, poprawi się jego sytuacja. Z tego właśnie powodu w tym przypadku nieco faworyzujemy Sri Lankę.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Afganistan:
Pierwsza piątka zakładów: Hazratullah Zazai 4,50 USD, Mohammad Shahzad 4,50 USD, Rahmat Shah 5 USD, Hashmatulla Shahidi 6 USD, Asghar Afghan 8 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
w Australii: Najibullah Zadran 51
w Irlandii: Mohammad Shahzad 101
przeciwko Irlandii: Asghar Afghan 29
przeciwko Szkocji: Rahmat Shah 113
przeciwko Irlandii: Asghar Afghan 82

Sri Lanka:
Pierwsza piątka zakładów: Dimuth Karunaratne 4,33 USD, Kusal Mendis 4,50 USD, Kusal Perera 5 USD, Angelo Mathews 5,50 USD, Lahiru Thirimanne 6 USD

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
v Nowa Zelandia: Dimuth Karunaratne 52no
w Szkocji: Dimuth Karunaratne 77
przeciwko RPA: Kusal Mendis 56
przeciwko RPA: Isuru Udana 78
przeciwko RPA: Kusal Mendis 41

Najlepsze prognozy dla pałkarza: To świetny rynek, na którym można trochę trzepotać, a ponieważ obie drużyny nie są tak naprawdę równe z mrugającymi supergwiazdami, możesz znaleźć niezłą wartość. Kapitan Sri Lanki Dimuth Karunaratne ma 4,33 $ i jest najlepszym strzelcem dla Sri Lanki i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby zobaczył go ponownie po okropnym pokazie mrugnięcia drużyny w ostatnim starcie, jednak to właśnie Kusala Mendisa lubimy przeciwko Afganistanowi. Jest młody, utalentowany, a Sri Lanka desperacko potrzebuje, aby ich następne pokolenie powstało. Rahmat Shah wygląda na najlepszego gracza odbijającego w Afganistanie, a ostatnio otwierający Hazratullah Zazai jest nietypowym graczem, mimo że bukmacherów jest najlepszym wyborem na czołowego odbijającego.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Afganistan:
Pierwsza piątka zakładów: Rashid Khan 2,50 USD, Mujeeb Ur Rahman 4,50 USD, Mohammad Nabi 5 USD, Hamid Hassan 5,50 USD, Dawlat Zadran 5,50 USD, Gulbadin Naib 6 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Australii: Mujeeb Ur Rahman 1-45, Gulbadin Naib 1-32, Rashid Khan 1-52
przeciwko Irlandii: Gulbadin Naib 6-43
przeciwko Irlandii: Dawlat Zadran 3-35, Aftab Alam 3-28
przeciwko Szkocji: Gulbadin Naib 3-72
przeciwko Irlandii: Zahir Khan 2-55

Sri Lanka:
Pierwsza piątka zakładów: Lasith Malinga $3.75, Suranga Lakmal $4.50, Isuru Udana $5, Nuwan Pradeep $5, Thisara Perera $5.50, Jeffrey Vandersay $5.50, Jeevan Mendis $5.50.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Nowej Zelandii: brak korzystającego z bramki
przeciwko Szkocji: Nuwan Pradeep 4-34
przeciwko RPA: Lasith Malinga 1-22, Thisara Perera 1-20
przeciwko RPA: Dhananjaya de Silva 3-41
przeciwko RPA: Isuru Udana 2-50

Najlepsza wskazówka dla melonika: Obie drużyny walczyły z piłką w otwierających Mistrzostwa Świata ICC, a Sri Lanka nie zdołała zdobyć bramki przeciwko Nowej Zelandii, podczas gdy Afganistan wygrał tylko trzy z Australią, a jeden z nich bardzo późno zwolnił Steve Smith.

Chociaż spinnerzy mieli wpływ na niektóre mecze do tej pory w tym turnieju, to właśnie pacemenowie błyszczą. Dla Sri Lanki dajemy Nuwanowi Pradeepowi przewagę nad bramkarzami po imponującej formie w Anglii w meczach prowadzących.

W przypadku Afganistanu zamierzamy dać Rashidowi Khanowi jeszcze jedną szansę, zanim ominiemy go do dalszej części turnieju. Utalentowany leggins płaci tylko 2,50 dolara za większość bramek, ale prawie nie jest otoczony przez strzelców strajkujących, więc wygląda na najlepszą opcję. Inną opcją, aby postawić na Khana, jest wzięcie go za tytuł Zawodnika Meczu – to ich najlepszy melonik i niezmiernie poręczny odbijający niższego rzędu.

Najlepsze zakłady WGL: Afganistan v Sri Lanka

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Kusal Mendis zdobył więcej niż 28,5 przejazdów

To jest specjalny rynek pod adresem WilliamHill.com i uważamy, że 1,83 $ w ofercie dla Kusala Mendisa, aby zdobyć więcej niż 28,5, to świetna wartość. Mendis z pewnością będzie w pierwszej kolejności i tym razem nie będzie musiał stawić czoła silnemu atakowi kiwi w kręgle.

Najwyższe pierwsze 15 punktów powyżej wyniku

Afganistan jest wyceniany na 1,67 USD, aby wygrać na tym rynku ze Sri Lanką (2,10 USD) i uważamy, że ten rynek powinien być znacznie bliżej. Sri Lanka zrozumie, że debiuty otwierające będą kluczowe w starciu z Afganistanem, a ich podstępne obrotówki prawdopodobnie zrzucą większość pośredników. Podczas gdy Afgańczycy mają kilku utalentowanych hitu na szczycie swojej klasy, pacemeni Sri Lanki są lepsi niż ich.

Afghanistan v Sri Lanka prediction

Afganistan to wyłaniający się naród świerszcza i naprawdę podoba nam się wynikająca z niego poprawa, a my jesteśmy u progu przechwalania ich w tym kraju. Mają jednak rażącą słabość i pojawia się w postaci jednego z ich graczy, których kiedyś uważali za ogromną siłę, Mohammada Shahzada. Bramkarz, który był pod wpływem chmury kontuzji przed turniejem, jest ogromnym zagrożeniem za pniakami, ponieważ jego brak mobilności wielokrotnie kosztował jego drużynę przeciwko Aussies. Chociaż wynik meczu może się zmienić w obie strony, dajemy Sri Lance napiwki bez większej pewności siebie w przypadku bliskiego.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019