Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » AFL Friday: Geelong v Hawthorn – wskazówki, prognozy i kursy, runda 2, 2022

AFL Friday: Geelong v Hawthorn – wskazówki, prognozy i kursy, runda 2, 2022

Geelong host Hawthorn at GMHBA Stadium in the second match back after the COVID-19-forced break, and it’s the first time the arch rivals have clashed in Geelong since 2006.

W pierwszym piątkowym meczu AFL w nocy zagrają dwie drużyny, które rozegrały tak wiele epickich zawodów w ciągu ostatnich 35 lat i generalnie istnieje jedna stała: możesz zerwać przewodnik po formie, gdy ścierają się Jastrzębie i Koty.

Kluczowym czynnikiem jest tutaj to, że Geelong gra w domu na swoim długim, wąskim boisku, chociaż Hawthorn trenował używając wymiarów tego boiska przez ostatnie kilka tygodni.

The Cats mają świetny rekord u siebie, chociaż zazwyczaj grają tam z niższymi zespołami. W tym zmienionym sezonie będzie interesujące zobaczyć, jak sobie radzą, gdy niektóre z większych klubów przyjeżdżają do Kardinia Park.


Czwartek AFL: Zapowiedź zakładów Collingwood v Richmond


Geelong byli tak blisko awansu do wielkiego finału w zeszłym sezonie, ale teraz mieli 10 tygodni na rozczarowującą porażkę w pierwszej rundzie z Greater Western Sydney.

W międzyczasie Hawks otworzyli sezon w pierwszej rundzie, odnosząc przekonujące zwycięstwo nad rywalem Brisbane. Dadzą gwiazdowi pomocnika Jaegerowi O’Meara każdą szansę na pokonanie złamania twarzy, którego doznał podczas treningu w zeszłym tygodniu.

Rekrut Geelong, Jack Steven, oświadczył, że jest zdolny do gry po tym, jak doszedł do siebie po dźgnięciu, którego doznał podczas nieujawnionego incydentu, ale wydaje się mało prawdopodobne, że selekcjonerzy Cats włączą go do tego meczu.

Zapoznaj się z naszymi najlepszymi zakładami i prognozami zwycięzcy starcia Cats v Hawks w Geelong w piątek, 12 czerwca.

Koty kontra Hawks – szanse

Początek: 19.50 czasu lokalnego
Miejsce wydarzenia: Stadion GMHBA w Geelong
Kursy bezpośrednie: Geelong 1,54 USD, Hawthorn 2,48 USD
Zakłady na linię: Geelong (-10.5 points) $1.90, Hawthorn (+10.5 points) $1.90
Kursy Premiership: Geelong 15 USD, Hawthorn 15 USD

Darmowe typy bukmacherskie Cats v Hawks

Poniżej naszego Zakłady AFL ekspert przedstawił darmowe wskazówki dotyczące starcia Geelong-Hawthorn.

Hawthorn +10,5 punktów po 1,90 USD

Nigdy nie można lekceważyć trenera drużyny Alastaira Clarksona, a Hawks będą dobrze wyćwiczeni w kwestii tego, czego można się spodziewać w Corio Bay. Na papierze i zeszłorocznym formularzu Geelong wygląda na dobry, ale uważamy, że między tymi dwoma zespołami w tym roku nie ma zbyt wiele, więc wartość leży po stronie Hawks. Weź 1,90 $ dostępne w Unibet.

Która drużyna wygra o 15 punktów lub mniej (w tym remis)

Ta opcja jest dostępna w Unitbet za 2,38 USD. Jak wspomniano, spodziewamy się napiętej opcji, szczególnie w chłodnych i wietrznych warunkach spodziewanych w piątek wieczorem.

Prognoza Geelong przeciwko Hawthorn

Przypominamy, że ten mecz będzie powrotem do czasów epickich zmagań na rękę między tymi dwoma zespołami. Obaj mogą słusznie twierdzić, że należą do wielkich klubów ery AFL, chociaż w tej chwili obaj wyglądają na nieco spóźnioną. Wielką niewiadomą jest to, jak każda drużyna będzie prezentować się po okresie blokady. Ale są to bardzo profesjonalne kluby, więc oczekujemy, że będą w dobrej formie. Nasza ostateczna prognoza Geelong kontra Hawthorn? Jastrzębie o siedem punktów.

Cats v Hawks lowdown

Jak mogę oglądać starcie Cats-Hawks AFL?

Free to air TV: Seven Mate; subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę postawić na starcie Cats v Hawks?

Wszystkie z tych najlepsze międzynarodowe strony bukmacherskie będzie oferować rynki na AFL.

O której zaczyna się gra Friday’s Cats-Hawks?

Gra rozpoczyna się o 19.50 czasu lokalnego.