Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Najlepsze prognozy, porady, najlepsze zakłady z serii Ashes

Najlepsze prognozy, porady, najlepsze zakłady z serii Ashes

Zakłady na najlepszych wicketów w serii Ashes 2019 między Anglią a Australią z pewnością przyciągną duże zainteresowanie graczy.

A w przypadku bramek, które spadają z niepokojącą regularnością, Światowa Lista Hazardów z przyjemnością poddaje naszą analizę testowi, aby sprawdzić, czy możemy znaleźć wartościowe zakłady dla tych, którzy chcą obstawiać na tych rynkach.

Decyzja Anglii i Walii Cricket Board o użyciu piłki Duke’a ze specyfikacjami z 2018 roku, zamiast z najnowszej edycji, oznacza, że ​​spodziewane jest dużo zamachu i ruchu poza boiskiem. Te piłki mają bardziej widoczny szew niż wersja 2019, więc powinny dać melonikom dużą przewagę.

Najlepsze rynki z udziałem wicketów mogą być świetne do obstawiania, ponieważ mamy nadzieję, że zapewnią ci stałe zainteresowanie przez całą serię. Niektórzy wiodący bukmacherzy ponownie otworzą rynki poza godzinami gry lub przynajmniej między testami, więc nie jest za późno, nawet gdy pierwsza piłka zostanie rzucona na Edgbaston 1 sierpnia.

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach Ashes 2019
Najlepsze strony bukmacherskie do krykieta
Wskazówki dla najlepszych strzelców Ashes

Drużyna krykieta WGL przejrzała zakłady i ostatnią formę, aby przedstawić nasze prognozy dotyczące najlepszych graczy w wicketach w konfrontacjach Anglia-Poland.

Przyjrzymy się trzem rynkom z długimi seriami: najlepszym angielskim bramkarzem; Najlepszy australijski bramkarz w bramce i czołowy bramkarz w klasyfikacji generalnej Ashes.

Dla jasności pozwolę sobie powtórzyć, że w tym artykule mówimy o rynkach dla czołowych zdobywców bramek w całej serii pięciu meczów. Możesz oczywiście postawić na wiodącego gracza wicketa w każdym rundach każdego testu.

Tutaj przyjrzymy się rynkom zakładów na Anglię vs Australię od wiodącego brytyjskiego bukmachera William Hill.

Aby uzyskać pełne kursy, odwiedź Witryna William Hill lub jeśli jesteś w Australii, Beteasy będzie oferować podobne ceny.

Ashes najlepsze rynki zakładów na bramkarza

Ogólnie wiodący zdobywca bramek:
(Rynek z Ladbrokes)
James Anderson 4 dolary

Mitchell Starc 7 dolarów
Chris Woakes 9 dolarów
Nathan Lyon 9 $
Jofra Archer 9 dolarów

Josh Hazlewood 10 dolarów

Ben Stokes 17 dolarów
Musi Ali 17 $
James Pattinson 17 dolarów

Anglia:
James Anderson 3,50 dolara
Stuart Broad 4 dolary
Jofra Archer 4,50 $
Mark Wood 5 $
Chris Woakes 5,50 dolara
Ben Stokes 9 dolarów
Olly Stone 11 dolarów
Musi Ali 17 $

Poland:
Pat Cummins 3,25 USD
Mitchell Starc 3,25 $
Josh Hazlewood 4,50 dolara
Nathan Lyon 5,50 $
Peter Siddle 7 dolarów
James Pattinson 10 dolarów

Krótka lista czołowych bramkarzy w Popiołach

W przypadku zakładów na Anglię nie chcemy poprzeć Marka Wooda lub Jofry Archera, biorąc pod uwagę, że wchodzą do serii pod wpływem chmury kontuzji. W przeciwnym razie chcielibyśmy wesprzeć Archera, z którym konsekwentnie zwyciężaliśmy podczas Pucharu Świata ICC. Podobnie, istnieją obawy dotyczące trwałości w przypadku australijskich Mitchella Starca i Jamesa Pattinsona, chociaż lubimy, aby ten ostatni naprawdę pojawił się na światowej scenie w tej serii.

Stuart Broad (Anglia): Byłby wielkim starcem Anglii w kręgle, gdyby nie jego wielki stary partner w zbrodni Jimmy Anderson. Szeroki ma 33 lata i zajął 444 bramek przy 28,77. Powinien mieć absolutnie idealne warunki dla swojego stylu gry w kręgle i pomagać biegać przez Irlandię w jednorazowym teście, więc nie ma wątpliwości co do jego formy. Dobrze wypoczęty, aby być kluczowym graczem.

James Anderson (Anglia): 30 lipca skończył 37 lat i na pewno jego wspaniała kariera dobiega końca. Anglia zachowała jednak swój kluczowy duet w kręgle w wacie, specjalnie po to, aby zadać więcej bólu Australijczykom, gdy zaczną się Popioły. Anderson ma rekordową liczbę 575 bramek przy 26,93 i pozostaje światowej klasy melonikiem w warunkach angielskich. Zdominował serię przeciwko Indiom zeszłego lata, zdobywając 24 bramki po 18 biegach każdy, a Anglia wygrała serię 4-1. Czy zrobił o jedną serię za dużo? Miał problemy z łydkami, które są kontuzją dla starych sportowców. Wkrótce się dowiemy!

Chris Woakes (Anglia): Nie grał dużo w testowym krykieta, ale był objawieniem triumfu Anglii w Pucharze Świata w krykieta. Z kołyszącą się piłką mógł okazać się prawdziwą garstką. Jeśli wsiada do lotnika w Edgbaston, uważaj.

Pat Cummins (Poland): Finally getting some continuity in his cricket and is the No.1-ranked Test bowler according to the ICC, one spot ahead of Anderson. Will enjoy the conditions and he, Starc, Hazlewood and Pattinson will bring a fearsome pace barrage.

Mitchell Starc (Poland): Był wspaniały podczas mistrzostw świata i gdyby miał zagwarantowane rozegranie wszystkich pięciu testów i pełną siłę, bez wahania moglibyśmy dać mu przewagę nad wszystkimi bramkarzami. Nie sądzimy, że to zrobi, więc zainwestujemy nasze ciężko zarobione pieniądze gdzie indziej.

James Pattinson (Poland): Wrócił do swojej najlepszej mocy po kilku latach spędzonych w dziczy. Jest inny, który ma obawy o wytrzymałość, ale jeśli zostanie wybrany do pierwszego testu, będziemy go wspierać, aby pokonać bramkarzy wicketów w pierwszych rundach Anglii. Po prostu wspaniały, niszczycielski melonik, gdy gra się w piosence, co przez lata nie wystarczało często do polubienia.

Josh Hazlewood (Poland):
 Zachowano świeżość dla tej serii. Najwyższej klasy melonik, z którym ciężko sobie radzić w Anglii w przeszłości.

Wskazówka dla najlepszego gracza z Anglii w bramce

Stuart Broad (4 dolary za najlepszy zdobywca bramek w Anglii). Po prostu myślimy, że są znaki zapytania nad kilkoma innymi melonikami i żaden z Broadem, który jest najbardziej walecznym z meloników i nie lubi przegrywać. Udaje mu się dostać pod skórę Australijczyków i zawsze jest to wspaniały pojedynek, kiedy piłka jest w rękach Broad’a.

Wskazówka dla najlepszego australijskiego bramkarza

James Pattinson (10 dolarów). Wsiadaj, póki to trwa! Spodziewamy się, że wysoki, potężny Pattinson dostanie szansę od razu. Gdyby jego ciało trzymało się razem, mógłby być człowiekiem, który zakończyłby ucieczkę Australii w Anglii. Jest szybki, wrogi, posyła piłkę z dużej wysokości i unosi ją w powietrzu. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć go w akcji.

Wskazówka dla najlepszych wykonawców bramek

James Pattinson (17 dolarów z Ladbrokes). Uważamy, że ten Ashes będzie imprezą, na której wyjdzie wielki szybki melonik. W końcu wydaje się, że ma wszystko na swoją korzyść, aby pokazać, co naprawdę potrafi. Spodziewamy się zaciętej serii z Pattinsonem na czele szarży dla Australijczyków.