Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » Bangladesh v New Zealand preview, player tips & predictions

Bangladesh v New Zealand preview, player tips & predictions

INFORMACJE O MECZU
Bangladesz przeciwko Nowej Zelandii
Miejsce wydarzenia: The Oval, Londyn, środa, 5 czerwca, 13.30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Bangladesh $3.60; New Zealand $1.28.
Ostatni raz się spotkali: Nowa Zelandia 6-330 (50 międzylądowań) d Bangladesz 242 (47,2 międzylądowań) w Dunedin, NZ, 20 lutego 2019 r.
 


Bangladesz ogłosił się w tym turnieju niesamowitym występem w niedzielnym meczu otwarcia przeciwko tradycyjnym wielkiej armii RPA. Tygrysy dały pewny pokaz odbijania, a następnie poparły go na boisku, wygrywając, który potwierdza, że ​​są realną szansą na awans do finału za mniej więcej miesiąc.
Ale w Nowej Zelandii stoją przed kolejnym ogromnym wyzwaniem. Kiwi mieli niewiele problemów z pozbyciem się Sri Lanki przez 10 bramek w biznesowym pokazie od zespołu, który z pewnością uzna coś mniej niż półfinały za porażkę.
Bangladesz wygrał 10 z 34 ODI przeciwko Nowej Zelandii, a w Anglii jest 1: 1, a WGL spodziewa się prawdziwej rywalizacji w tym meczu. Mamy napiwek Nowej Zelandii aby dotrzeć do półfinału i chcielibyśmy zrewidować nasze prognozy dotyczące Bangladeszu w górę po ich formie i drużynie, którą niedawno pokonali w Indiach Zachodnich.
To Zapowiedź zakładów na Bangladesz v Nowa Zelandia przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 9 z 48 Mistrzostw Świata ICC 2019.

Bangladesh v New Zealand odds:

Aby zobaczyć pełne rynki, odwiedź Witryna William Hill.

ZAKŁADY HEAD TO HEAD:
Bangladesz 3,60 USD, Nowa Zelandia 1,28 USD.

Prognoza: Nadal spodziewamy się, że Nowa Zelandia wykona swoje zadanie, ale będzie to niewiele przypominać ich pierwszy mecz w rozczarowującej Sri Lance. Bangladesz z chęcią poprze swój pierwszy pokaz i mając wszystkie gwiazdy pozornie w świetnej formie, będzie miał szansę wygłosić kolejne oświadczenie. Uważamy, że 1,28 dolara to trochę za mało, aby wspierać Nową Zelandię bezpośrednio tutaj.

ZAKŁADY NA NAJLEPSZE PUNKTY:

Bangladesz:
Pierwsza piątka zakładów: Tamim Iqbal $4, Mushfiqur Rahim $5, Soumya Sarkar $5, Shakib Al Hasan $5, Liton Das $5.50.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko RPA: Mushfiqur Rahim 78
przeciwko Indiom Zachodnim: Soumya Sarkar 66
przeciwko Irlandii: Liton Das 76
przeciwko Indiom Zachodnim: Mushfiqur Rahim 63
przeciwko Indiom Zachodnim: Tamim Iqbal 80

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Kane Williamson 3,75 $, Martin Guptill 4,33 $, Ross Taylor 5 $, Henry Nicholls 5,50 $, Colin Munro 5,50 $.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Sri Lance: Martin Guptill 73no
przeciwko Bangladeszowi: Ross Taylor 69
przeciwko Bangladeszowi: Martin Guptill 118
przeciwko Bangladeszowi: Martin Guptill 117no
przeciwko Indiom: James Neesham 44

Najlepsze prognozy dla pałkarza: The Oval has been good for batting, with more than 300 scored in three of the four innings there in the World Cup so far, including by Bangladesh. So we can expect some big numbers here. Martin Guptill was dominant against Sri Lanka but this time we expect a couple of wickets to fall and more Kiwi players to get their chance. Veteran Ross Taylor has been incredible the past couple of years and we will back him to have a big one here. For Bangladesh, Tamim Iqbal is generally the anchor man, so $4 does not look bad value about him topping the charts for his team.

ZAKŁADY NA TOP WICKET-TAKER:

Bangladesz:
Pierwsza piątka zakładów: Mustafizur Rahman $3.75, Shakib Al Hasan $4.33, Rubel Hossain $5, Mashrafe Mortaza $5, Mehidy Hasan $5.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko RPA: Mustafizur Rahman 3-67
przeciwko Indiom Zachodnim: Mehidy Hasan 1-22
przeciwko Irlandii: Abu Jayed 5-58
przeciwko Indiom Zachodnim: Mustafizur Rahman 4-43
przeciwko West Indies: Mashrafe Mortaza 3-49

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Trent Boult 3,50 USD, Tim Southee 4,33 USD, Lockie Ferguson 4,50 USD, Matt Henry 4,50 USD, Ish Sodhi 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Sri Lance: Matt Henry 3-29, Lockie Ferguson 3-22
przeciwko Bangladeszowi: Tim Southee 6-65
przeciwko Bangladeszowi: Lockie Ferguson 3-43
przeciwko Bangladeszowi: Trent Boult 3-40
w Indiach: Matt Henry 4-35

Najlepsza wskazówka dla melonika: Podczas gdy w The Oval było wiele biegów, spadły 32 z 40 możliwych bramek, więc meloniki nie są całkowicie pozbawione nadziei. To głównie pacemeni odnieśli sukces na londyńskim terenie. Mając to na uwadze, mamy nadzieję, że płodny leworęczny Trent Boult zabłyśnie w Nowej Zelandii, a kapitan Mashrafe Mortaza dobrze sobie poradzi z Tygrysami.

Najlepsze zakłady WGL: Bangladesz v Nowa Zelandia

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Zawodnik meczu – Trent Boult

Boult jest typem gracza, który może coś zmienić w rozsądnie wyrównanych zawodach, takich jak ten. Trzy lub więcej bramek w wygrywającej stronie prawdopodobnie wystarczyłoby, aby zaskarbić mu skinienie głową i uważamy, że jest to realna możliwość. 11 USD dostępne w William Hill jest kusząca.

Suma przebiegów Tamima Iqbal – ponad 31,5

Nie jest to zbyt ekscytujące tutaj, przy cenie około 1,83 USD, ale uważamy, że otwierający polubi warunki i zgodzi się na przyzwoity pobyt. W tej formie gry uśrednia ponad 36 i na boisku nie powinno być zbyt wielu demonów.

Prognoza Bangladesz przeciwko Nowej Zelandii

Przed rozpoczęciem turnieju nie oznaczylibyśmy tego meczu jako do obejrzenia, ale z pewnością jest to teraz po wspaniałych otwarciach obu drużyn. Zwycięzca będzie w świetnej formie przed drugim tygodniem. Mnóstwo gwiazd na wystawie. Wyjmij popcorn i przynieś go.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2022
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2022
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2022
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2022