Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » Bangladesz v Sri Lanka najlepsze prognozy melonika i podgląd

Bangladesz v Sri Lanka najlepsze prognozy melonika i podgląd

INFORMACJE O MECZU
Bangladesz przeciwko Sri Lance
Miejsce wydarzenia: Bristol County Ground, wtorek, 11 czerwca, 10:30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Bangladesh $1.67; Sri Lanka $1.99
Ostatni raz się spotkali: Bangladesh 261 (49.3 overs) d Sri Lanka 124 (35.2 overs) in Dubai, September 15, 2018.
 


CZAS dobiega końca dla Bangladeszu i Sri Lanki, aby wywrzeć wpływ na Mistrzostwa Świata ICC rozgrywane w Anglii i Walii. To właśnie sprawia, że ​​wtorkowe starcie między parą w Bristolu jest decydujące – przegrany staje przed trudną prośbą o awans do półfinału.

Bangladesz odniósł jedno zwycięstwo w trzech meczach, podczas gdy Sri Lanka odniosła jedno zwycięstwo w dwóch meczach, a także ich trzeci mecz odpadł w piątek, co nie daje im dodatkowego punktu z trzech meczów.

Przeczytaj także: Więcej wskazówek na Mistrzostwa Świata w krykiecie

W tym, co kształtuje się jako starcie, które obie drużyny muszą wygrać, światowa lista gier hazardowych jest gotowa wytyczyć linię przez ogólne ambicje przegranego o tytuł.

Jednak pomimo nieprawdopodobnego zakończenia mistrzostw świata w krykiecie przez którąkolwiek z tych drużyn, istnieje wiele interesujących opcji zakładów.

Naprawdę podoba nam się, że Mushfiqur Rahim zdobył najwyższy wynik w Bangladeszu, a niewielki były kapitan miał znakomity rekord przeciwko Sri Lance, w tym aż 144 punkty w fazie grupowej Pucharu Azji we wrześniu.

Bardzo nam się też podoba, że ​​Bangladesz wygrywa i zdobywa najwięcej bramek, ten rynek jest dostępny pod adresem wiodący bukmacher WilliamHill.com.

Ale dzisiaj przyjrzymy się naszym najlepszym wskazówkom dotyczącym zakładów na meloniki dla obu drużyn, przed meczem 16/48 Mistrzostw Świata ICC w Krykiecie 2019.

Najlepsze typy meloników – Bangladesz – Sri Lanka

Bangladesz:

Pierwsza piątka zakładów: Mustafizur Rahman 3,50 USD, Shakib Al Hasan 3,75 USD, Rubel Hossain 4,33 USD, Mashrafe Mortaza 4,40 USD, Mehidy Hasan 4,50 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Anglii: Hasan 2-67, Saifuddin 2-78
przeciwko Nowa Zelandia: Shakib Al Hasan 2-47, Mehidy Hasan 2-47, Mohammad Saifuddin 2-41, Mosaddek Hossain 2-31
przeciwko RPA: Mustafizur Rahman 3-67
przeciwko Indiom Zachodnim: Mehidy Hasan 1-22
przeciwko Irlandii: Abu Jayed 5-58

Sri Lanka:
Pierwsza piątka zakładów: Lasith Malinga 3,75 USD, Suranga Lakmal 4 USD, Isuru Udana 5 USD, Nuwan Pradeep 4,50 USD, Thisara Perera 5 USD, Jeffrey Vandersay 6 USD, Jeevan Mendis 4,50 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Pakistanowi: brak wyniku
przeciwko Afganistanowi: Nuwan Pradeep 4-31
przeciwko Nowej Zelandii: brak korzystającego z bramki
przeciwko Szkocji: Nuwan Pradeep 4-34
przeciwko RPA: Lasith Malinga 1-22, Thisara Perera 1-20

Najlepsza wskazówka dla melonika: Ostatni raz w starciu z weteranem speedstera z Bangladeszu Lasith Malinga zajął 23.04. I ponownie wygląda na to, że jest on najbardziej prawdopodobnym ze Sri Lanki, który wyrządzi szkody w Bristolu. Podczas gdy Pradeep przewyższał meloniki w zwycięstwie Sri Lanki nad Afganistanem, Malinga zdobyła 3/39 i wyglądała groźnie.
Podczas ostatniego występu meloniki z Bangladeszu zostały wysadzone w powietrze przez potężny skład reprezentacji Anglii, ale nie ma w tym wstydu, ponieważ wielu lepszych ataków w kręgle zadawał Jason Roy. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Bangladesz będzie walczył z prawdopodobnie najbardziej kruchym czołowym miejscem w krykiecie na świecie. Oznacza to, że będziemy pochylać się w stronę jednego z pacemanów z Bangladeszu, aby pokonać furtki. Chociaż zalecamy niewielką oszczędność na przebiegłym wszechstronnym Al Hasanie, naszym najlepszym graczem w Bangladeszu jest Mustafizur Rahman, który płaci 3,50 $ u William Hill.

Prognoza Bangladesz v Sri Lanka

Przewidujemy, że Bangladesz jeszcze bardziej poprawi swój status jako wyłaniająca się pewnego dnia siła krykieta i utrzyma swoje ambicje związane z tytułem. Jednak dla Sri Lanki uważamy, że ten mecz może realnie zakończyć wszelkie szanse na awans do finałowej czwórki. Ponieważ te dwie drużyny są wyrównane i obie walczą o utrzymanie swoich turniejów przy życiu, nie jesteśmy skłonni do stawiania zakładów typu head to head, ponieważ przy cenie 1,70 $ Bangladesz jest zbyt krótki jak na nasz gust.

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2022
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2022
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2022
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019