Serwis bukmacherski i recenzje bukmacherów

Plik Światowa lista hazardu przez lata przejrzał setki witryn z zakładami sportowymi. Uważamy, że naszym obowiązkiem jest znalezienie Ciebie, czytelnika, bezpiecznych i niezawodnych opcji zakładów. Pisząc nasze recenzje bukmacherów, bierzemy pod uwagę szereg kryteriów, w tym takie rzeczy, jak premie i promocje za rejestrację, licencje, reputację witryny i wiele innych. Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich recenzji naszych witryn z zakładami sportowymi, a także szczegółowe wyjaśnienie, w jaki sposób uzyskujemy nasze werdykty. Miłego pływania łodzią!

1.

100% dopasowany bonus do 10000 RN

2.

Bonus od pierwszego depozytu w wysokości 10000 R10

3.

100% bonusu do wartości R2000

4.

100% depozytu od dopasowania

5.

10 funtów FB

ZagrajZagraj
Warunki bonusowe!
T& Cs apply. New players only. Qualifying bet(s) must have minimum odds of 3/1 and must be settled before triggering free bet. Free Bet must be used on an accumulator with 3 or more selections. 18+. begambleaware.org.
6.

Różne promocje!

Rok założenia: 1934
URL:https://williamhill.com/

7.

100% do 1BTC

URL: Betcoin.ag
Założony: 2013

8.

100% do 200 CAD

10.

100% bonus + 100 darmowych spinów

Jak oceniamy bukmacherów internetowych

Oceniając bukmachera internetowego, nigdy nie będziemy opierać naszej oceny na tym, ile otrzymamy, jeśli dołączysz do niego za pośrednictwem naszej strony internetowej. Tak, pracujemy w modelu afiliacyjnym, w którym dzielimy się przychodami ze strat klientów, ale jesteśmy również niezależnym podmiotem, pasjonatami, którzy rozwijają tę stronę jako pracę miłości, a nie maszynę do robienia pieniędzy (chociaż chcielibyśmy uwielbiam rzucać pracę i na stałe zajmować się pisaniem o zakładach sportowych). Świat online jest zalewany witrynami stowarzyszonymi, które generują treści i dzięki sprytnej strategii SEO zajmują wysokie pozycje, nawet jeśli ich treść jest niedokładna i potencjalnie szkodliwa dla graczy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej staranności, dokładności i uczciwości zmienimy postrzeganie branży afiliacyjnej hazardu online recenzje witryn bukmacherskich, stosując poniższe kryteria:

Reputacja bukmachera

Czasami reputacja witryny bukmacherskiej mówi sama za siebie. Na przykład marka taka jak Bet365 jest znana na całym świecie, a jej reputacja pod wieloma względami jest fantastyczna. Światowa lista gier hazardowych zajmie się twardymi jardami, przeszukuje legalne recenzje graczy i przedstawi zwięzłe podsumowanie reputacji każdej sprawdzanej przez nas witryny bukmacherskiej.

Licencjonowanie i regulacje dotyczące zakładów sportowych

Drużyna sportowa World Gambling List mocno wierzy w obstawianie legalne i regulowane strony z zakładami sportowymi jeśli możesz, z lokalnymi stronami bukmacherskimi jako najlepszą opcją, jeśli je masz. Jeśli jesteś w kraju, który umożliwia obstawianie w zagranicznych serwisach bukmacherskich, zwróć się do brytyjskich bukmacherów lub licencjonowanych na Malcie. Wszystkie nasze recenzje bukmacherów przeprowadzą Cię przez licencje, które posiada strona, a także wyjaśnią, kto jest odpowiedni do obstawiania tam.

Rynki zakładów sportowych, oferowane ceny i kursy

Różnorodność oferowanych rynków zakładów sportowych również odegra rolę w tym, jak oceniamy zakłady sportowe. Uwielbiamy serwis bukmacherski, który naprawdę zajmuje się sportem na całym świecie, a jeśli ma kraj, na który jest skierowany głównie, wiele krajowych lub lokalnych rynków zakładów sportowych. Na przykład, jeśli bukmacher internetowy kieruje reklamy do Kanady, zawsze będziemy podkreślać, że jest on obszerny Ceny w kanadyjskiej lidze piłkarskiej i linie pieniężne. Kolejnym czynnikiem przy ocenie witryn bukmacherskich online są rzeczywiste kursy na każde wydarzenie. Jeśli witryna bukmacherska ma o 10% gorsze ceny niż konkurencja, zawsze to podkreślamy i polecamy tę witrynę z najlepszymi kursami.

Unikalne funkcje zakładów

W 2019 roku scena bukmacherska online jest bardziej konkurencyjna niż kiedykolwiek, a wiele witryn bukmacherskich ma silne poczucie podobieństwa. Dlatego w naszych recenzjach zawsze podkreślamy wyjątkowe cechy witryn bukmacherskich. Przykładem unikalnej funkcji w serwisie bukmacherskim online może być usługa formy sportowej, w której gracze otrzymują obszerne statystyki i wskazówki dotyczące wydarzenia sportowego, co oczywiście byłoby świetnym narzędziem.

Recenzje zakładów na wyścigi konne

Wyścigi konne odgrywają znaczącą rolę w międzynarodowych zakładach. Odbywa się wszędzie w takich miejscach jak Poland, Nowa Zelandia, RPA, USA, Hongkong, Francja, Indie and Italy, with the levels of access to thoroughbred odds on these races varying. By this, we mean you are far more likely to find U.S. racing odds at a European online bookmaker, than say odds for the Indian races. Our bookie reviews will always highlight the racing betting, including greyhounds and harness racing, on offer.

Recenzje zakładów na żywo lub na żywo

Another huge factor when choosing an online bookmaker is whether they have live betting. For whatever reason in-play, in-the-running, live betting or whatever you know it as has exploded in popularity. When we review an online betting site, we will always tell you whether they have live betting on offer, including a rundown of the sports they cover and any other special features a live betting site might have. Keep in mind live online bets are banned in some countries, including Poland, though some options are available through phoning the bookmakers in that country.

Recenzje mobilne: zgodność z zakładami i platformami

Zakłady na telefon komórkowy odgrywają ważną rolę w nowym globalnym krajobrazie zakładów, a jeśli strona internetowa nie działa na wszystkich platformach - komputerach stacjonarnych, komórkach i tabletach - podkreślimy to. Omówimy również obszernie wszystkie aplikacje bukmacherskie, które może posiadać bukmacher. Zasadniczo bukmacherzy online będą mieli aplikacje na Androida i iOS, a wszystkie inne urządzenia będą działać w mobilnych kasynach.

Obstawianie bonusów i promocji przy rejestracji

Witryny bukmacherskie online często oferują premie za rejestrację dla nowych graczy, co oznacza, że ​​zasadniczo można dostać coś za darmo. Wszelkie oferty darmowych zakładów zostaną dokładnie wyjaśnione, łącznie z przedstawieniem naszej opinii na temat wymagań dotyczących zakładów, w naszych recenzjach zakładów. Po otwarciu konta witryny bukmacherskie często mają promocje, które są zarówno trwające, jak i związane z ważnymi wydarzeniami.

Bankowość w internetowych serwisach bukmacherskich

Jednym z najbardziej problematycznych obszarów zakładów online mogą być wpłaty i wypłaty na konto i z niego, szczególnie w krajach, w których gracze są zmuszeni do obstawiania w witrynach bukmacherskich typu offshore. Bankowość bukmacherska pytania takie jak „jak długo trwa wypłata” pojawiają się zbyt często. Nasze recenzje bukmacherów uwzględniają opcje wpłat, kładąc szczególny nacisk na te, które mogą być odpowiednie dla określonej jurysdykcji. Na przykład, jeśli strona bukmacherska akceptuje Paypal, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to możliwe tylko na regulowanych rynkach hazardowych, takich jak Wielka Brytania.