Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Blues v Chiefs betting tips, prediction & odds update; Super Rugby Aotearoa preview

Blues v Chiefs betting tips, prediction & odds update; Super Rugby Aotearoa preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich Blues v Chiefs i przewidywaniu zwycięzców na ich starcie Super Rugby Aotearoa rozgrywane w niedzielne popołudnie.

The Blues zajmują drugie miejsce w rankingu i wejdą do tej gry jako przytłaczający faworyt, a ich przeciwnik ma pięć gier przegranych.

Żołnierze Leon McDonald’s pokazali, że dobrze i naprawdę są w gonitwie, a nie drużynie, która najprawdopodobniej zdenerwuje pozornie niezawodnego wózka jabłkowego Crusaders, kiedy przegrali thriller 27-29 z Hurricane w zeszły weekend, po tym, jak prowadzili przez większość dnia.

Chiefs zmarnowali świetną okazję przeciwko Highlanders w zeszłym tygodniu, prowadząc 31-7 z 34 minutami przed końcem. Od tego momentu górale byli nie do powstrzymania, ostatecznie wygrywając 33-31.

Większość strony z zakładami rugby zainstalowali Bluesa w okolicach 1,40 $, aby wygrać to spotkanie, podczas gdy Chiefs płacą 3,10 $, aby wygrać swój pierwszy mecz sezonu Super Rugby w Nowej Zelandii.

Dla naszych czytelników z zagranicy warto zauważyć, że tłumy mogą teraz wrócić wydarzenia sportowe w Nowej Zelandii, a kraj uważa, że ​​wyeliminował COVID-19.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi bezpłatnymi wskazówkami dotyczącymi zakładów Blues v Chiefs i prognozą zwycięzcy starcia Sunay, rozgrywanego w Eden Park w Auckland.


Blues v Chiefs – kursy

Początek: 15:15 czasu lokalnego, 25 lipca
Miejsce wydarzenia: Eden Park, Auckland
Kursy bezpośrednie: Blues (1,40 USD) v Chiefs 3,10 USD)
Zakłady na linię: Blues -7,5 (1,90 USD) v Chiefs +7,5 (1,90 USD)

Wskazówki Blues v Chiefs

Nasz rugby typer sprawdził Blues v Chiefs – zakłady i znalazł kilka wskazówek dotyczących wartości. Oto jego najlepsze zakłady:

Zabierz Chiefs +7,5

Szefowie mogą być na dole rankingu Super Rugby Aotearoa, ale nie zostali zhańbieni, tracąc cztery z pięciu porażek o mniej niż osiem punktów. Tymczasem Blues przegrali ostatnie dwie gry, tracąc 26 punktów w obu przegranych. Uważamy, że szefowie mogą zarobić nam trochę pieniędzy na starcie w tym.

Mark Telea w każdej chwili spróbuj strzelca

Młoda gwiazda bluesa, Mark Telea, znajduje się w pierwszej dziesiątce strzelców w Super Rugby NZ 2022, a po podpisaniu nowego kontraktu uważamy, że będzie gotowy do świętowania. Telea może być niedoświadczony, ale wygodnie jest wśród graczy z największą liczbą zdobytych metrów i drugim miejscem dla pokonanych obrońców. Płaci 2,20 dolara za próbę w Unibet.com.


Blues v Chiefs prediction 26/7/2020

Blues zasługuje na to, by być w tym faworytem, ​​a dzwonki alarmowe zaczną dzwonić, jeśli upuszczą trzecią kolejną grę. Wyglądają na bardziej zbalansowaną paczkę i broń o lepszej punktacji, z Teleą i Dalton Papali’i w wybuchowej formie. Uważamy, że będzie blisko, ale zespół z Auckland będzie zbyt silny. Nasza ostateczna prognoza Blues przeciwko Chiefs? Blues 28-26.