Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Brisbane v Collingwood betting tips, prediction & odds; AFL Rd 15 preview

Brisbane v Collingwood betting tips, prediction & odds; AFL Rd 15 preview

Witamy w naszych poradach bukmacherskich Brisbane Lions – Collingwood, prognozach i aktualizacjach kursów przed ich starciem AFL 15. rundy na Gabba w Brisbane w piątek.

Lwy i Sroki rozwinęły zaciekłą rywalizację, która wywodzi się ze zwycięstw Lions nad Piesami w wielkim finale w 2002 i 2003 roku. Collingwood dominuje w Brisbane od ponad dekady, wygrywając 11 z 13 ostatnich starć, w tym ostatnie sześć z rzędu.

But this match at the Lions’ home ground has been gift-wrapped and all but handed to the Lions through a quirk in the truncated 2021 AFL draw.

The Lions zmierzą się w tym meczu, nie grając od 23 sierpnia, kiedy pokonali St Kildę dwoma punktami; 12-dniowa przerwa nadeszła w idealnym momencie, biorąc pod uwagę, że Lions tydzień wcześniej również walczyli o punkt, aby pokonać skromne North Melbourne.

Dla kontrastu, Sroki grały dwa razy od ostatniego meczu Lions: 24 sierpnia pokonały North Melbourne pięcioma bramkami, a w niedzielę, zaledwie cztery dni przed tym starciem, zraniony Pies pokonał łukowatych wrogów Carltona o 24 punkty. .


Przeczytaj także: Harmonogram i kursy AFL Round 15
Więcej: Wskazówki AFL
Środa AFL: Wskazówki Richmond v Fremantle
Czwartek AFL:
Sydney Swans v Melbourne typy bukmacherskie, podgląd
GWS Giants v Carlton typy bukmacherskie, podgląd


Aby uzyskać przewodnik o tym, jak Pies może się cofnąć, zobacz, jak Carlton radzi sobie w czwartkowej walce z GWS Giants.

Ponadto Pies przegrał z doświadczonym Chrisem Mayne przez złamaną kość policzkową po meczu z Bluesem.

Odświeżone Lwy odzyskują klasowego pomocnika Daniela Richa; jedynym zawodnikiem na liście kontuzjowanych Lions, który jest zdecydowanie najlepszy dla nich, jest ruckman Stefan Martin.

The Lions również ucieszyła się z wiadomości, że w tym tygodniu wielki finał zostanie rozegrany na ich własnym stadionie, Gabbie, co jest kolejną zachętą dla nich do wygrania tego meczu i zdobycia czwartego miejsca.

Tymczasem dla Ciast to śmierć lub chwała; jeśli nie wygrają tego meczu, nie będą w stanie ukończyć pierwszej czwórki, a także grozi im całkowite opuszczenie finału.

Przeczytaj nasze darmowe wskazówki Brisbane v Collingwood przed ich starciem na Gabbie od 19.50 w piątek.


Lions v Sroki szanse

Początek: 19.50 czasu AEST, 4 września
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: Brisbane (1,44 USD) v Collingwood (2,76 USD)
Zakłady na linię: Brisbane -13,5 (1,90 USD) v Collingwood +13,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Brisbane 5,50 USD; Collingwood 16 $

Porady Brisbane Lions v Collingwood

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Lions v Magpies tips for Friday’s game.

Collingwood prowadzi w przerwie i przegrywa mecz

Ta opcja oferowana przez wiodącego bukmachera Unibet Poland kosztuje około 6,25 USD i uważamy, że jest to dobra opcja w tych okolicznościach. Pieski najwyraźniej świetnie radzą sobie z grą Lwów, ale z pewnością muszą im zabraknąć nóg w miarę trwania gry.

Lwy do wygrania / meczu łącznie poniżej 119,5 punktów

Ta podwójna opcja kosztuje 2,65 $ w Unibet. Tutaj jest dużo na linii, więc spodziewamy się, że intensywność wzrośnie, a punktacja będzie ciężka pomimo idealnych warunków.


Brisbane Lions przeciwko Collingwood Magpies 9.04.2020

Są to dwie drużyny, które w zeszłym sezonie zajęły miejsce w pierwszej czwórce, a Sroki mają znakomity rekord na Gabbie, ale szanse na to są naprawdę spore. Spodziewamy się, że wykonają ogromny wysiłek, ale jeśli Lwy zagrają to mądrze, a pod okiem Chrisa Fagana zwykle to robią, powinny być w stanie zniszczyć Psa dzięki ekspansywnej grze biegowej. To gra, którą można się delektować ze względu na stawki, ale remis naprawdę zadziałał w przypadku gospodarzy. Nasza ostateczna prognoza Brisbane-Collingwood? Lwy o 14 punktów.


Lwy przeciwko Sroki

How can I watch the Lions v Magpies AFL clash?

Free to air: Channel 7; Mate; subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę postawić zakład na grę AFL Lions v Magpies Round 15?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Brisbane v Collingwood game start?

Gra rozpocznie się o 19:50 czasu lokalnego 4 września 2021 r.