Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Brisbane v Richmond betting tips, prediction & odds; AFL Qualifying Final Preview

Brisbane v Richmond betting tips, prediction & odds; AFL Qualifying Final Preview

Witamy w naszych poradach dotyczących zakładów Brisbane v Richmond, prognozach i aktualizacjach kursów na ich finał kwalifikacyjny AFL w Gabbie w piątek wieczorem.

Tygrysy są wybierane przez wielu ludzi do Premiership AFL i zostały wycenione na 1,72 $, aby wygrać tę grę. Lwy płacą 2,10 dolara, aby wywołać zdenerwowanie, ale na pewno nie będzie ich grot Tygrysa, Toma Lyncha.

Inne kluczowe rynki zakładów na Lwy – Tygrysy obejmują linię ustawioną na 3,5 punktu na korzyść drużyny gości, a łączna wartość zakładów powyżej / poniżej punktów została ustalona na 118,5.

Richmond, the reigning premiers, dismissed Brisbane by 41 points earlier in the season, but it was not all doom and gloom for Chris Fagan’s team that day. The Lions were horrible in front of goal kicking 4.17, while Richmond finished with 10.12 and fewer shots on goal than their opponent.


Więcej: Wskazówki AFL
AFL Sobota: Zapowiedź zakładów West Coast v Collingwood, typy


Co ciekawe, Lions nie pokonały Richmond od 7 rundy 2009, co czyni go jednym z największych hoodoo biorących udział w AFL z 15 zwycięstwami z rzędu dla Tygrysów.

The Lions przypomnieli obrońcy gwiazdy Harrisa Andrewsa po kontuzji ścięgna podkolanowego i utalentowanego pomocnika Jarroda Berry’ego po problemie z ramieniem. Cam Ellis-Yolman i wysoki obrońca Jack Payne zostali pominięci.

Richmond przypomniał sobie pomocnika broni Diona Prestię z pierwszego meczu od sześciu tygodni i Shai Boltona, który odpoczął od starcia w ostatniej rundzie z zakorkowaną nogą. Weteran Josh Caddy i Jack Ross zostali usunięci.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Brisbane v Richmond przed ich starciem na Gabbie w piątek.


Lwy kontra Tygrysy – szanse

Początek: 19.50 czasu AEST, 2 października
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: Brisbane (2,11 USD) v Richmond (1,72 USD)
Zakłady na linię: Brisbane +3,5 (1,90 USD) v Richmond -3,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Brisbane 3,25 USD; Richmond 5,25 $

Porady Brisbane v Richmond

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Lions v Tigers tips for Friday’s game.

Dayne Zorko, aby uzyskać ponad 20 dotknięć

Kapitan Brisbane Dayne Zorko będzie chciał prowadzić z przodu w tak ważnym finale przeciwko Richmond. Tygrysy, choć nastawione defensywnie jako grupa, nie mają tendencji do oznaczania konkretnych graczy, a Zorko jest graczem, którego chcą Lwy z piłką w rękach. Zapomnijcie tutaj o średnich sezonowych Zorko, spodziewajcie się, że zbierze 20 poprawek po 2,10 $.

Wskazówka dotycząca zakładów powyżej / poniżej

Widzieliśmy, co może się stać z poziomem umiejętności w tych nocnych meczach na Gabbie i było kilka naprawdę zgniłych wyników. Podejrzewamy, że przy szybkowarze finałów w akcji może to być mało punktowane i bliskie. Jesteśmy przekonani, że łączna liczba punktów za mecz nie przekroczy 118,5.

Jason Castagna wykopuje 2+ gole

Mały napastnik Richmond, Jason Castagna, nie był najlepszy w 2021 roku, ale ma świetny rekord w finałach i jest typem gracza, który może być różnicą w grach typu tight. Gdy Lynch zniknie z składu Tygrysów, możemy zobaczyć, jak Tygrysy gorączkowo obracają swoje małe dzieci do przodu w tym konkursie, co może być przepustką Castagny do kilku bramek. Za ten zakład płacimy 3,75 $ Unibet Poland.


Prognoza Brisbane Lions v Richmond Tigers 10.02.2020

Premiery Richmond w 2017 i 2019 roku, wyniki w wielkich meczach, maniakalny styl gry i niedawna dominacja nad Brisbane to powody, dla których Tygrysy powinny być faworyzowane w tym starciu. W rzeczywistości przechylanie się przeciwko nim byłoby wręcz nieodpowiedzialne. Jednak nieobecność rekruta z Gold Coast, Toma Lyncha, który był różnicą w tak wielu meczach w ciągu ostatnich dwóch lat, wyrównał to starcie od razu. Jego napięcie ścięgna prawdopodobnie oznacza, że ​​obrońca nr 1 Lions, Harris Andrews, ma łatwiejszy dzień z Jackiem Riewoldtem – to może być tylko różnica – ale nadal nie możemy dać napiwku Richmondowi. Nasza ostateczna prognoza Brisbane vs Richmond? Tygrysy o dziewięć punktów.


Lwy kontra tygrysy – podsumowanie

Jak mogę oglądać starcie Lions v Tigers AFL?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Brisbane vs Richmond AFL qualifying final?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której zaczyna się mecz Brisbane Lions vs Richmond Tigers?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:50 czasu lokalnego 2 października 2021 r.