Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Brisbane v St Kilda betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

Brisbane v St Kilda betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

Welcome to our Brisbane v St Kilda betting tips, prediction and odds update for their AFL round 13 clash at the Gabba on Sunday.

W starciu między dwoma klubami, które są dobrze i naprawdę w miksie o czołową cztery pozycje, spodziewamy się ostrego spotkania w dobrych warunkach, gdy sezon, w którym uderzył Covid, trwa. Jednak może nie być tłumów, gdy rząd Queensland egzekwuje nowe ograniczenia po wybuchu śmiertelnego wirusa.

Lwy odniosły w sobotę jednopunktowe zwycięstwo nad North Melbourne. Ten mecz był bliżej niż powinien, po tym, jak Roos strzelił kilka późnych bramek, w tym jedną po syrenie, aby ich przestraszyć. Niezdolność Brisbane do pozbycia się walczącego Roosa da Świętym przekonanie, że mogą pokonać gospodarzy.

St Kilda ostatnio grał w niedzielę, kiedy wyprzedził Essendon o 35 punktów, a młody kluczowy napastnik Max King wystąpił z trzema bramkami (i przy okazji wypełniał nasze kieszenie). Byli niesamowicie imponujący, rozwiązując drużynę Essendon, w której strzelali tacy gracze jak Dylan Shiel.

Bukmacherzy umieścili Brisbane jako faworyta za 1,40 $ w tym starciu przeciwko St Kilda (2,88 $), co jest naprawdę niezwykłe, biorąc pod uwagę, że zajmuje drugie miejsce w rankingu AFL. Linia 1,90 $ za starcie została ustalona na 15,5 punktu.

St Kilda wygrała cztery z pięciu ostatnich spotkań między tymi zespołami, ale ostatnie spotkanie w 2019 roku było kompleksowym zwycięstwem dla Lions.


Przeczytaj także: Aktualizacja 13 rundy AFL i kursów
Wszystko: 
Wskazówki AFL
Piątek AFL: 
Wskazówki dotyczące Gold Coast v Carlton
AFL Sobota: 
Western Bulldogs v Melbourne Typy bukmacherskie
AFL Sobota: Porady Port Adelaide v Hawthorn


Brisbane może zostać wzmocnione przez włączenie młodego Cam Raynera, który w zeszłym tygodniu był bliski powrotu z powodu dolegliwości ścięgna udowego, i długiego kopnięcia Daniela Richa z zawieszenia. Lwy mają bardzo mało kontuzji w porównaniu do innych klubów, a tylko Connor McFadyen został wykluczony z sezonu.

St Kilda have a growing injury crisis, with star midfield Seb Ross in some doubt ahead of the Lions clash, while Dan Hannebery, Jade Gresham and Luke Dunstan face a race against time to play again in 2022. They will however recall Jake Carlisle and Dean Kent who were rested against the Bombers.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi darmowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów Brisbane v St Kilda i prognozą zwycięzcy ich starcia na Gabbie od godziny 15:15 w niedzielę.


Lions v Saints – szanse

Początek: 15:45 AEST, 23 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: Brisbane (1,43 USD) v St Kilda (2,85 USD)
Zakłady na linię: Brisbane -15,5 (1,90 USD) v St Kilda +15,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Brisbane 6,50 USD; St Kilda 21 $

Wskazówki Brisbane v St Kilda

Nasz Zakłady AFL ekspert sprawdził szanse i znalazł kilka wartościowych typów Brisbane przeciwko St Kilda na niedzielny mecz.

Każda drużyna o 15 punktów lub mniej (trybet)

Przy tej okazji ustawiliśmy tę grę znacznie bliżej niż strony bukmacherskie AFL, co oznacza, że ​​wygranie którejkolwiek z drużyn o 15 punktów lub mniej daje świetną wartość za 2,63 $. Brisbane powinno być ulubieńcem gospodarzy i kontuzji St Kilda, ale w zeszłym tygodniu nie podpalili świata, a Saints znacznie się poprawili pod rządami Bretta Rattena i mają dużo do gry dla siebie. Podobnie jak w większości tegorocznych meczów między dobrymi drużynami, spodziewamy się, że będzie to slogan z niską liczbą punktów, a zwycięzca zostanie wyłoniony w ostatnim kwartale.

Łączna liczba punktów powyżej / poniżej

Znak powyżej / poniżej został ustalony na 134,5 dla tego starcia, co dla nas wygląda na trochę za wysokie, biorąc pod uwagę, że są to dwa dobre zespoły, które mają tendencję do trzymania swojej struktury pod presją. Oznacza to, że rezygnują z mniejszej liczby bramek. Miej oko na zespoły, ale poniżej wydaje się być dobrym zakładem, ponieważ daje to 1,88 $.

Max King wykopuje 2+ bramki

St Kilda byłby tak szczęśliwy, jak tylko mógłby być ze swoim młodym grotem, który w sezonie wykopał 18,8, tylko jeden gol za swoim bratem bliźniakiem, Benem. Święci budują swoją linię obrony wokół Kinga, nie wywierając na niego zbytniej presji. To działa, ponieważ tacy jak Tim Membrey i ruckmen Paddy Ryder i Rowen Marshall dają mu schronienie. Uważamy, że dobrze jest strzelić tu ponad 2 gole za 2,60 $.


Prognoza Brisbane przeciwko St Kilda 23.08.2020

St Kilda może ubiegać się o cztery pierwsze miejsce w meczu z Lions, a zespół Bretta Rattena potrzebuje dużego skalpu, aby ogłosić się kandydatem do flagi. To bardzo kuszące, aby wziąć tutaj słabszego. Ale Brisbane walczyło o pokonanie Roosa w zeszłym tygodniu i ostatecznie lista kontuzji Świętych przekonała nas do trzymania się wybranych bukmacherów. Lwy są wypoczęte i mają niewiele kontuzji. Nasza ostateczna prognoza Brisbane przeciwko St Kilda? Lwy o 5 punktów.


Lions vs Saints lowdown

How can I watch the Lions v Saints AFL clash?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę obstawić mecz Brisbane przeciwko St Kilda Round 13 AFL?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Brisbane Lions v St Kilda Saints game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 15:35 czasu AEST 23 sierpnia 2021 roku.