Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Brisbane v West Coast Typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów, podgląd AFL Rd 3

Brisbane v West Coast Typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów, podgląd AFL Rd 3

Witamy w naszych bezpłatnych wskazówkach dotyczących zakładów Brisbane Lions – West Coast Eagles na sobotni mecz AFL dnia z Gabby.

Ten mecz nie może nadejść wystarczająco szybko dla bardzo lubianych Orłów, którzy będą desperacko próbować odbić się od szokującego uderzenia z rąk Gold Coast Suns w zeszłym tygodniu.

Ale złą wiadomością dla Zachodniego Wybrzeża jest to, że przejmują potężną drużynę Lions bez narzucania kluczowego obrońcy Jeremy’emu McGoverna, który jest zawieszony. McGovern jest skałą, wokół której zbudowana jest obrona Orłów, więc dla Orłów kluczowe znaczenie będzie miało wygranie bitwy w środku pola i uniemożliwienie Lwom szybkiego przesunięcia piłki do przodu.

The Lions mają swój własny rażący problem z kontuzją weterana rajdowca Stefana Martina. Wezwano Archiego Smitha, który staje przed nie do pozazdroszczenia zadaniem powstrzymania supergwiazdy Eagles, Nic Naitanui. To powinna być fantastyczna bitwa do obejrzenia.

Orły mają dodatkową motywację, gdy skrzydłowy Andrew Gaff gra jego 200. mecz, podczas gdy obrońca Lions, Harris Andrews, gra setny w klubie, a weteran Hawk Grant Birchall jest jego 250..


Czwartek AFL: Zapowiedź zakładów Richmond v Hawthorn
Piątek AFL: Podgląd zakładów Western Bulldogs v GWS
AFL Sobota: Zapowiedź zakładów Collingwood v St Kilda
Przeczytaj także: AFL Round 3 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFLLwy przetrwały ciężką bitwę w pierwszym meczu po przerwie z Fremantle i będą musieli podnieść poprzeczkę przeciwko zmotywowanym Orłom, chociaż przewaga na własnym boisku powinna liczyć się dużo.

Poniżej przyjrzymy się zakładom Brisbane – Zachodnie Wybrzeże i przedstawimy nasze darmowe typy przed sobotnim starciem na Gabbie.

Lions v Eagles – szanse

Początek: 19:40 czasu lokalnego, 20 czerwca
Miejsce wydarzenia: Gabba
Kursy bezpośrednie: Brisbane (1,77 USD) v West Coast (2,04 USD)
Zakłady na linię: Brisbane -2,5 (1,90 USD) v Zachodnie Wybrzeże +2,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Brisbane 13 USD; Zachodnie Wybrzeże $ 8

Brisbane v West Coast Typy bukmacherskie

Nasz Zakłady AFL expert sprawdził kursy pod kątem wartości i znalazł kilka zakładów Lions v Eagles na sobotni wieczór.

Brisbane -2,5 punktu / mecz poniżej 136,5 punktu

Ten podwójny płaci około 3,60 $ w PlayUp. Spodziewamy się, że ten mecz będzie dość intensywny, a gole trudne do zdobycia. Orły będą chciały założyć klamry wcześnie, a prognoza pogody nie wygląda najlepiej.

Zachodnie Wybrzeże prowadzi w przerwie i przegra mecz

Spodziewamy się, że Orły uderzą w ziemię w biegu, ale Lwy skończą nad nimi. Będziemy mieć małego spekulanta na tej opcji z australijskim bukmacherem PlayUp na poziomie około 7 USD.


Brisbane Lions v West Coast Eagles prediction 20/6/2020

To mecz rundy między dwoma zespołami, które naszym zdaniem będą z przodu i na środku, gdy finały odbędą się pod koniec tego roku. Chociaż uważamy, że porażka Suns była tylko usterką spowodowaną po części przez konfigurację centrum, tym razem Orły znów stają w obliczu naprawdę głodnego i utalentowanego zespołu. Drużyny nie mogą sobie pozwolić na zbyt wiele wpadek, a obaj zawodnicy już raz przegrali. Lwy zmiażdżyły Eagles o 44 punkty, gdy te zespoły spotkały się na Gabbie w rundzie 1 w zeszłym roku. Tym razem spodziewamy się dużo bliższej walki, ale Lwy o 14 punktów dla nas.

 

Lwy kontra Orły

How can I watch the Lions v Eagles AFL clash?

Free to air: Seven Mate; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Lions v Eagles clash?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Lions v Eagles game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:40 czasu lokalnego 20 czerwca 2021 roku.