Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Brisbane v Western Bulldogs betting tips, predictions & odds udpate; AFL Round 11 Preview

Brisbane v Western Bulldogs betting tips, predictions & odds udpate; AFL Round 11 Preview

Witamy w naszych poradach bukmacherskich, prognozach i analizie kursów Brisbane Lions v Western Bulldogs przed starciem rundy 11 AFL na Gabbie w sobotni wieczór.

The Lions pozostaje trzecią najbardziej wspieraną drużyną, która wygrała Premiership w 2021 roku za 8 USD. Ale będą chętni do ostatniej rundy za nimi, po tym, jak potulnie poddali się Richmondowi.

Buldogi zachodnie nie będą łatwe i będą wyglądać, jakby dobrze pasowały do ​​Lwów. Obie drużyny mogą pochwalić się młodymi, wybuchowymi biegaczami, których oglądanie powinno sprawić, że ta gra będzie przyjemnością.

Podobnie jak wszystkie mecze AFL w klimacie COVID, powinieneś zwracać uwagę na to, kiedy drużyny ostatnio grały. Ostatni mecz The Bulldogs odbył się w poniedziałek, a przegrana Lions z Richmond była we wtorek. To daje Bulldogom dodatkowy dzień odpoczynku w tym tygodniu, a dodatkowo miały dwa dodatkowe dni wolne od poprzedniej rundy.

Brisbane płaci 1,39 $ za pokonanie Bulldogs (3 $), podczas gdy linia 1,90 $ została ustalona na 14,5 punktu.


Przeczytaj także: AFL Round 11 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
Piątek AFL: Essendon v GWS Preview
AFL Sobota: Podgląd Port Adelaide v Richmond
Niedziela AFL:
Podgląd zakładów West Coast v Carlton
Podgląd zakładów Melbourne v North Melbourne


Lista kontuzji Lions zaczyna wyglądać groźnie, a młodzieniec Cam Rayner stuka w ścięgno podkolanowe i dołącza do takich zawodników jak Stefan Martin, Marcus Adams i Daniel Rich z boku. Lwy prawdopodobnie odzyskają weterana Granta Birchalla, który odpoczywał przeciwko Richmondowi, potencjalnie Richowi, który jest wymieniony jako „test”, oraz Danowi McStayowi, który powraca po zawieszeniu.

Buldogi znów będą pozbawione płodnego Lachie Hunter z powodów osobistych. Ale Aaron Naughton i Tory Dickson mogą wrócić po tym, jak zostali umieszczeni na liście testów w najnowszej aktualizacji kontuzji, a Bailey Dale ma przezwyciężyć dolegliwości kostki.

Przeczytaj nasze bezpłatne porady Brisbane v Western Bulldogs przed ich starciem na Gabbie, które rozpocznie się o godzinie 19.40 w sobotę.


Lions v Bulldogs – szanse

Początek: 19:40 czasu lokalnego, 8 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: Brisbane (1,45 USD) v Western Bulldogs (2,75 USD)
Zakłady na linię: Brisbane -8,5 (1,90 USD) v Western Bulldogs +8,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Brisbane 7 USD; Western Bulldogs 34 USD

Porady Brisbane v Western Bulldogs

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Brisbane v Bulldogs tips for Saturday’s game.

Mitch Wallis wykopuje 2+ gole

Bulldog Mitch Wallis stał się wartościowym graczem do przodu. Jego akty nacisku są pierwszorzędne, ale co ważniejsze, Wallis stał się także cennym współtwórcą tablicy wyników i nie potrzebuje wielu dotknięć, aby mieć wpływ. Płaci 3,00 $, aby wyrzucić 2 + gole, co uważamy za dobrą cenę.

Zwycięzca meczu i łączna liczba punktów 119.5

My bierzemy Western Bulldogs do zwycięstwa, a łączna liczba punktów meczowych jest poniżej 119,5, co daje 5,50 $ na Unibet.com.au. Buldogi to osoby postronne w tej grze. Ale istnieje wiele czynników, takich jak więcej dni odpoczynku w ciągu ostatnich dwóch tygodni, które sprawiają, że skłaniamy się ku zdenerwowaniu.


Brisbane Lions v Western Bulldogs prognoza 08.08.2020

There is no reason not to take the Western Bulldogs here, with several factors making it a potential banana-skin game for the Lions, who are coming off a terrible performance against bogey team Richmond. Couple this with the fact the Dogs have had more rest two weeks in a row and we think we have the recipe for a huge upset. It’s expected to be raining in Brisbane on Saturday night which could play into the hands of Bulldogs midfielders like Tom Liberatore, Josh Dunkley and Mitch Wallis. Nasza ostateczna prognoza Brisbane Lions v Western Bulldogs? Buldogi o dziewięć punktów.


Brisbane vs Western Bulldogs – podsumowanie

How can I watch the Brisbane vs Western Bulldogs AFL clash?

Free to air: Kanał 7; Telewizja na abonament: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobilny: AFL Live Pass.

How can I bet on the Lions v Bulldogs round 11 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Brisbane Lions v Western Bulldogs game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:40 czasu lokalnego 8 sierpnia 2021 roku.