Dom » Wiadomości sportowe » Bumrah zajmuje czołową pozycję na rynku zdobywców bramek w zakładach na Mistrzostwa Świata ICC

Bumrah zajmuje czołową pozycję na rynku zdobywców bramek w zakładach na Mistrzostwa Świata ICC

Indyjska supergwiazda Jasprit Bumrah bierze udział w Mistrzostwach Świata ICC w Anglii i Walii, gdzie ulubieńcem bukmacherów jest czołowy bramkarz turnieju.

I nie ma wątpliwości, że szybko-średni praworęczny praworęczny z niekonwencjonalną akcją będzie kluczowym graczem dla bardzo wytwornej drużyny Indii, która będzie walczyć o trzeci tytuł.

Przeczytaj także:
Przewodnik po Mistrzostwach Świata ICC 2022
Zakłady na najlepszego wicketa ICC World Cup
Zakłady na najlepszego strzelca ICC World Cup

Bumrah jest melonikiem nr 1 w rankingach Międzynarodowej Rady Krykieta w jednodniowym międzynarodowym krykiecie i świetnie sobie radzi w finale Indyjska Premier League finał.

Podczas gdy jego Indianie z Bombaju bronili umiarkowanej liczby 8-149, Bumrah oszukał Chennai Super Kings, aby wygrać 2-14 z czterech rzutów, podczas gdy Indianie utrzymywali się jednym biegiem, aby zdobyć czwarty tytuł IPL.

Późne heroiczne postacie Bumraha skłoniły nie mniejszą postać niż wielki Sachin Tendulkar do ogłoszenia go najlepszym melonikiem na świecie.

Mały Mistrz, mentor swojego byłego zespołu Mumbai, powiedział: „Pozwólcie, że na tym etapie powiem, że jest najlepszym melonikiem na świecie i mam nadzieję, że jego najlepszy dopiero nadejdzie”.

Bumrah dopiero niedawno pojawił się na światowej scenie jako duży gracz i nie jest zbyt doświadczony w warunkach angielskich. Zagrał tylko pięć jednodniowych meczów międzypaństwowych w Anglii przez cztery bramki, średnio ponad 50, w porównaniu do jego znakomitej ogólnej średniej 22,15.

Wydaje się jednak, że będzie on używany jako kluczowy melonik śmierci, w czasach, gdy historycznie wiele bramek spada. A jego niesamowita umiejętność dostarczania szybkich, kołyszących się jorków z wielką dokładnością powinna utrudniać życie, zwłaszcza niższym odbijającym, szukającym szybkich biegów.

Plunkett na czysto

Angielski szybki melonik Liam Plunkett został oczyszczony z fałszowania piłki podczas jednodniowego meczu międzynarodowego przeciwko Pakistanowi w Southampton.

Some fans brought to light a video clip of the 34-year-old rubbing his fingers along the surface of a Kookaburra ball, but an ICC statement read: “The ICC has confirmed that the match officials are comfortable there was no attempt by Liam Plunkett to change the condition of the ball or any evidence of this on the over-by-over examinations of the ball throughout Saturday’s ODI clash in Southampton.”

 

Możesz obstawiać Jasprit Bumrah na najlepszych rynkach wykonawców bramek na WilliamHill.comlub dowiedz się więcej o najlepsze strony z zakładami krykieta na mistrzostwa świata.