Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Carlton v Collingwood betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 14 preview

Carlton v Collingwood betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 14 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i analizie kursów Carlton v Collingwood na starcie 14. rundy AFL na Gabbie w niedzielne popołudnie.

Blues i Sroki to tradycyjni rywale, ale po raz pierwszy od 20 lat spotykają się poza MCG. Jest to również prawdopodobnie najważniejszy mecz między tymi drużynami w tamtym czasie i nie można oczekiwać, że żadna kwarta nie zostanie zadana ani zadana.

W chwili pisania tego tekstu Carlton siedział na 11. miejscu, a Sroki na siódmym, ale między drużynami było tylko sześć punktów i Blues mają mecz w ręku.

Przegrana Bluesa byłaby ogromnym ciosem dla ich szans na powrót do finału pod okiem trenera Davida Teague’a, podczas gdy Sroki mogą zapomnieć o pierwszej czwórce, a być może nawet o finale, jeśli nie wygrają.

W poniedziałek wieczorem Collingwood wygrywa z North Melbourne na Gabbie, podczas gdy Carlton miał kilka dodatkowych dni między meczami od zdobycia 33 punktów zwycięstwa nad Gold Coast w zeszły piątek.

To może mówić późno, ponieważ Sroki już mają duże obrażenia, a także mają tylko cztery dni na przygotowanie się do następnego meczu z Lwami, którzy będą się z tym nie przejmować. Jest to szczególnie niesprawiedliwa część poprawki, ale tak właśnie jest w tym skróconym sezonie.

Chociaż jest to również trudny odcinek dla Bluesa, którzy odpoczywają, ale potem muszą zmierzyć się z GWS w czwartkowy wieczór. Losy Carltona i Collingwooda w 2021 roku można rozstrzygnąć w ciągu pięciu dni; ta część remisu stanowi ogromną przewagę dla Lions, w szczególności, a także GWS.


Przeczytaj także: Urządzenie AFL Round 14
Więcej: Wskazówki AFL
Niedziela AFL: Wskazówki dotyczące Gold Coast v North Melbourne


Sroki mają dobre wieści na froncie selekcji, a czołowy bramkarz Brody Mihocek jest gotowy do wznowienia gry po kontuzji.

Sroki włączyły również nieformalnego napastnika Jaidyn Stephenson, wśród pięciu zmian z zeszłego tygodnia. Przywrócili także braci Brown, Calluma i Tylera, odzyskując młodego Issaca Quaynora, który doznał paskudnej rany w nogę przeciwko łabędziom.

Miejsce dla tej garstki ustępują Flynn Appleby (kontuzjowany), Levi Greenwood (zarządzany), Steele Sidebottom (opuszczający hub, aby urodzić pierwsze dziecko), weteran Travis Varcoe i debiutant Trey Ruscoe, których obaj zostali pominięci.

The Blues have called in Cameron Polson and Paddy Dow, to replace Matthew Cottrell and Sam Petrevski-Seton, with super-sized midfielder Matthew Kennedy (calf) and forward Mitch McGovern (hamstring) at least another week away.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Carlton v Collingwood przed ich starciem na Gabbie od 15:15 w niedzielę.


Blues vs Sroki kursy

Początek: 15:15 AEST, 30 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Gabba, Brisbane
Kursy bezpośrednie: Carlton (1,95 USD) v Collingwood (1,85 USD)
Zakłady na linię: Carlton +2,5 (1,90 USD) v Collingwood -2,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Carlton 51 USD; Collingwood 19 $

Porady Carlton v Collingwood

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Blues v Magpies tips for Sunday’s game.

Collingwood -2,5 punktu / mecz poniżej 117,5 punktu

Carlton byli imponujący w swojej ostatniej wygranej z Gold Coast, kiedy powinni byli wygrać nawet więcej niż pięcioma bramkami. Spodziewamy się, że będzie to dość ciasne, ponieważ Collingwood będzie chciał uczynić z tego złom o niskiej punktacji, ponieważ ich przednia linia walczyła o spójność. Nadal są trudną stroną do załamania i tym razem mogą mieć trochę za dużo zręczności w obronie.

Potrójny zakład: dla każdej z drużyn poniżej 15,5 punktu

Jeśli nie podoba ci się wygląd całego meczu powyżej / poniżej, rozważ wsparcie którejkolwiek z drużyn, aby wygrać o mniej niż 15,5 punktu. Po prostu nie możemy zobaczyć, jak ciasta znoszą bluesa i na odwrót. Mimo że Pies dominował w ostatnich latach nad swoimi największymi rywalami, rzadko mecze kończyły się niepowodzeniem


Prognoza Carlton Blues v Collingwood Magpies 30.08.2020

Collingwood wygrał 10 z ostatnich 12 meczów między tymi dwoma zespołami, ale nie ma wątpliwości, że Blues jest szybko rozwijającą się drużyną. Jednak jeszcze ich tam nie ma i podoba nam się wygląd obrony Sroki, z graczami takimi jak Jack Crisp i Brayden Maynard, którzy są solidnymi obrońcami, a także niebezpiecznie przesuwają piłkę do przodu. Spodziewamy się co najmniej gorącej bitwy, a pogoda nie jest typowym idealnym zimowym dniem w Brisbane i prognozą opadów. Nasza ostatnia wskazówka Carlton v Collingwood: Sroki o osiem punktów.


Blues vs Magpies lowdown

How can I watch the Carlton v Collingwood AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Carlton v Collingwood round 14 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Carlton vs Collingwood game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 15:35 czasu lokalnego 30 sierpnia 2021 r.