Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Fremantle v Carlton betting tips, prediction & odds update, AFL Rd 12 preview

Fremantle v Carlton betting tips, prediction & odds update, AFL Rd 12 preview

Zaktualizowano w sobotę 15:20: Witamy na naszych darmowych typach bukmacherskich Fremantle v Carlton, prognozach i aktualizacjach kursów przed starciem 12. rundy AFL na Optus Stadium w sobotnią noc.

Obie drużyny mają cztery zwycięstwa, a każda spóźniona szarża na urodzeniu w finale prawdopodobnie zależy od wygranej w tym meczu, a ósmy zespół ma obecnie 24 punkty.

The Blues wygrali ostatnie spotkanie między dwoma klubami w rundzie 15 w zeszłym sezonie, ale niewiele jest do czytania, biorąc pod uwagę zmiany personalne i obecny klimat COVID-19 poza tym, że był na Optus Stadium.

Carlton wejdzie w to starcie z dodatkowym dniem odpoczynku za pasami i lekcją gry na ziemi, po tym, jak w niedzielę wspaniale popisał się 22-punktową stratą z Zachodnim Wybrzeżem.

Fremantle zanotował 16-punktowe zwycięstwo nad Hawthornem w poniedziałek wieczorem, w występie, który byłby pocieszający dla kibiców.

When the betting opened there was little between Fremantle ($1.80) and Carlton ($2). But all the money has been for the Dockers, who have been backed into $1.60, while the Blues have got the blows out to $2.25. The Carlton v Fremantle line has been adjusted from 2.5 to 6.5


Przeczytaj także: AFL 12 mecze i kursy
Więcej: Wskazówki AFL
Czwartek AFL: Podgląd Sydney Swans v GWS
Piątek AFL: Geelong przeciwko Port Adelaide
AFL Sobota: Podgląd North Melbourne v Brisbane


Dockers wybrali Michaela Waltersa do starcia z kontuzjowanym Travisem Colyerem jako jedyne zaniedbanie. Dokerzy nieśli możliwość sprowadzenia Jessego Hogana do nowej roli w obronie, ale oparli się pokusie.

The Blues stracili starszego rekruta Jacka Martina z powodu kontuzji ścięgna udowego, ale wysoki napastnik Harry McKay powróci, a młodzieniec Josh Honey zadebiutuje. Honey to potężnie zbudowany młodzieniec, który dobrze grał na poziomie rezerw. Z powodu kontuzji stracili również ruckmana Marca Pittoneta.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Fremantle v Carlton przed ich starciem na Optus Stadium o 20.10 w sobotę.


Dockers v Blues – kursy

Początek: 20.10 AEST, 15 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Optus Stadium w Perth
Kursy bezpośrednie: Fremantle (1,60 USD) v Carlton (2,25 USD)
Zakłady na linię: Fremantle -6,5 (1,90 USD) v Carlton +6,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Carlton 151 USD; Fremantle $ 151

Wskazówki Fremantle v Carlton

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found several value Dockers v Blues tips for Saturday’s game.

Michael Walters strzeli 2+ gole

Gwiazda Dockerów, Michael Walters, wróci po kontuzji i prawdopodobnie będzie spędzać więcej czasu do przodu niż przed kontuzją ścięgna podkolanowego, z kapitanem Nat Fyfe. Walters płaci kuszące 3,20 dolara, aby wykopać 2+ gole na mokrej nawierzchni, podczas gdy 6 dolarów, które Fyfe wykopuje 2+, również nie jest złym zakładem. W tym przypadku wiele zależy od selekcji, a Walters nadal zdaje ostatni test sprawności, mimo intensywnego treningu na początku tygodnia. Nasz główny człowiek w Dockers Matt Taberner był w ogniu, ale cieszymy się, że możemy trzymać się z daleka w tym tygodniu na mokrej nawierzchni.

Czy Setterfield otrzyma ponad 20 dotknięć

Setterfield otrzymał w tym sezonie znacznie większą odpowiedzialność jako pomocnik Bluesa i uważamy, że jest bliski przełomu. To są dwaj młodzi pomocnicy, a duży, mocny Setterfield mógłby zarobić gracza. Płaci 2,88 $ za 20 dotknięć z Unibetem.


Prognoza Fremantle v Carlton 15.08.2020

Wygląda na to, że Fremantle ma niewielką przewagę nad Carltonem, szczególnie teraz, gdy Michael Walters został uznany za sprawnego. Pomocnicy Dockerów wyglądają na nieco głębszą, a ich kluczowi napastnicy Taberner i Lobb grają dobrze w Perth. Uważamy, że blues jest rozczarowany i może to być w tym tygodniu. Nasza ostateczna prognoza Fremantle v Carlton? Dockery o 13 punktów.


Dockers vs Blues lowdown

How can I watch the Fremantle vs Carlton AFL clash?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę postawić na grę AFL Dockers v Blues Round 12?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL. Lub sprawdź Unibet Poland.

What time does the Fremantle v Carlton game start?

Gra rozpocznie się o 20:10 czasu AEST 15 sierpnia 2021 roku.