Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Carlton v Melbourne porady, prognozy i najlepsze zakłady; Podgląd zakładów AFL rd 2

Carlton v Melbourne porady, prognozy i najlepsze zakłady; Podgląd zakładów AFL rd 2

Melbourne jest ulubionym miejscem bukmacherów, który pokonał Carltona na stadionie Marvel w sobotnie popołudnie. Zapoznaliśmy się z grą i przedstawiliśmy nasze bezpłatne wskazówki Carlton v Melbourne oraz najlepsze zakłady na starcie AFL rundy 2.

The Blues pokazali pewne pozytywne oznaki w swoim pierwszym meczu sezonu AFL ponad dwa miesiące temu, kiedy przegrali 24 punkty z Richmondem na MCG, a rekrut Jack Martin pokazał, dlaczego tak bardzo chcieli go zwabić ze Złotego Wybrzeża. z czterema golami.

Melbourne, który prawdopodobnie jest zespołem pod największą presją po fatalnym sezonie 2019, został pokonany 27 punktami przez Zachodnie Wybrzeże w otwierającym sezon, a trener Simon Goodwin będzie desperacko chciał pokazać, że ich rozczarowująca forma nie była kontynuacją zeszłego roku.

Bukmacherzy zainstalowali dla Demonów krótkie 1,56 dolara, aby pokonać Bluesa (2,43 dolara), a wielu twierdzi, że w tym roku byli wielkim polepszaczem, po tym jak kontuzje kluczowego personelu w dużej mierze wykoleiły już i tak słaby sezon.

Z drugiej strony Bluesowi zabraknie gwiazdorskiego napastnika Charliego Curnowa (sezon), Matthew Kreuzera (5-6 tygodni) i Caleba Marchbanka. Będą jednak wzmocnieni przez włączenie weterana rtęci, Eddiego Bettsa i gigantycznego napastnika Harry’ego McKaya, który opuścił pierwszą rundę z powodu kontuzji.

Poniżej analizujemy kursy Carlton v Melbourne i podajemy nasze wskazówki dotyczące zakładów przed starciem drugiej rundy AFL.

Carlton vs Melbourne – kursy

Początek: 16:35 czasu lokalnego, 13 czerwca
Miejsce wydarzenia: Stadion Marvela
Kursy bezpośrednie: Melbourne (1,56 USD) v Carlton (2,43 USD)
Zakłady na linię: Melbourne -10,5 (1,90 USD) v Carlton +10,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Melbourne 34 USD; Carlton 67 dolarów

Carlton v Melbourne Typy bukmacherskie

Nasz ekspert bukmacherski AFL sprawdził kursy i znalazł wartość. Oto nasze wskazówki Carlton v Melbourne:

Melbourne wygra 1-39 punktami

Wiele Witryny bukmacherskie AFL mają rynek marż, który obejmuje wygraną jednej z drużyn o 1-39 punktów, przy czym zwycięstwo Demonów w tym przedziale kosztuje 2 $. Po prostu uważamy, że Demony nie mają już siły ognia, aby wygrać, a to oferuje jakąś wartość dla naszych wielonogów.

Jack Martin, aby strzelić dwa lub więcej goli

Nowy Blue Jack Martin płaci 2,75 $ za strzelenie co najmniej dwóch bramek, co wydaje się hojne, biorąc pod uwagę, że to on wyglądał najprawdopodobniej w pierwszej rundzie przegranej z Richmondem. Uważamy, że dwa gole są prawdopodobnie równe facetowi, który będzie grał do przodu przez większość dnia, z 7,50 USD w ofercie Unibet dla niego kopnięcie trzech bardzo kuszące.


Chociaż przewidujemy, że ta gra będzie bliższa niż spodziewają się bukmacherzy, fakt, że Carlton zaginął ruckman Matthew Kreuzer, pozostawia ich z niedoświadczonym Markiem Pittonetem, aby zmierzyć się z całkowicie australijskim Maxem Gawnem, co naszym zdaniem może być mostem za daleko dla były Hawk. Połącz to z Demonami pokonującymi Bluesa w ich ostatnich czterech spotkaniach i wystarczy, aby wydać werdykt. Nasza ostateczna prognoza Carlton przeciwko Melbourne? Melbourne o 13 punktów.

Blues v Demons lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie Carlton v Melbourne AFL?

Free to air TV: Seven Mate; subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

Jak mogę postawić na starcie Blues v Demons?

Wszystkie z tych najlepsze międzynarodowe strony bukmacherskie będzie oferować rynki na AFL.

O której godzinie zaczyna się mecz Carlton v Melbourne?

Mecz rozpocznie się 13 czerwca o godzinie 16:35 czasu lokalnego.