Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Carlton – St Kilda Typy bukmacherskie, prognozy i kursy; Podgląd AFL rd 5

Carlton – St Kilda Typy bukmacherskie, prognozy i kursy; Podgląd AFL rd 5

Carlton i St Kilda walczą na stadionie Marvel w czwartek wieczorem, dzięki przetasowaniu spotkań spowodowanemu zmianą protokołów COVID-19 w Queensland.

Blues and Saints mieli się zmierzyć na MCG w sobotę, ale mecz został przesunięty o dwa dni do przodu i przeniesiony na Marvel Stadium. Witamy w nowej normie AFL.

 


Przeczytaj także:
AFL Round 5 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
Piątek AFL: Podgląd zakładów Collingwood v Essendon i wskazówki


Obie drużyny wchodzą do tego meczu z krótkiej przerwy, ale obie są na wysokim poziomie; Carlton wygrał swoje ostatnie dwa mecze, utrzymując Geelong o dwa punkty i Essendon o jeden punkt po niewielkiej porażce z Melbourne.

W międzyczasie St Kilda odbił się od uderzenia z rąk Collingwooda do błyskawicznej obrony Richmond o 26 punktów w sobotę. Święci ciężko pracują, a ich rekruci poza sezonem wypełnili pewne braki.

To trudne ustawienie, ale zespoły podzieliły swoje dwa spotkania w zeszłym sezonie. Święci wygrali pierwsze spotkanie o 13 punktów, a Carlton w rewanżu o 10 punktów. W tym momencie wydaje się, że między zespołami nie ma zbyt wiele.

Below we have highlighted our free Carlton v St Kilda tips and given our winner prediction, ahead of Thursday night’s AFL Round 5 clash from Marvel Stadium.


Carlton – St Kilda – szczegóły i kursy

Początek: 19:40 czasu lokalnego, 2 lipca
Miejsce wydarzenia: Stadion Marvela w Melbourne
Kursy bezpośrednie: Carlton (2,30 USD) przeciwko St Kilda (1,62 USD)
Zakłady na linię: Carlton +6,5 (1,90 USD) v St Kilda -6,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Carlton 51 USD; St Kilda 23 $

Wskazówki Blues v Saints

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found several value Blues v Saints tips for Thursday’s game.

St Kilda wygra 1-39 punktów za 2,06 $

Nie widzimy żadnej z drużyn wygrywających to z dużym marginesem, a ostatnio Blues zaangażowali się w kilka thrillerów. Nie zdobywali punktów tak swobodnie, jak święci, kiedy śpiewają. Zwycięstwo z Tygrysami da Świętym prawdziwą wiarę.

Carlton-St Kilda połowa / pełny etat podwójny

Ta opcja jest dostępna w Playup za około 6 USD. Widzimy, że Blues wcześnie panuje, ale bawili się ogniem późno i tylko utrzymywali się przez ostatnie dwa tygodnie. Może skończy się im szczęście i święci pokonają ich w drugiej połowie. Ciekawie będzie zobaczyć, kto lepiej skończy grę, biorąc pod uwagę, że obaj mają krótkie przerwy.


Carlton Blues v St Kilda Saints prediction

To są dwa zespoły, które naprawdę obiecują. Obaj przeżyli chude czasy, szczególnie bluesowe, a teraz obiecują wyjść na drugą stronę. Po prostu myślimy, że w meczu St Kilda, prowadzonym przez jednego z ulubionych synów Bluesa w Brett Ratten, na tym etapie jest nieco wyższy pułap i lepiej pasują na Marvel Stadium niż Blues. Nie będzie w tym wiele, ale dla nas to Święci o 12 punktów.


Blues v Saints lowdown

How can I watch the Blues v Saints AFL clash?

Free to air TV: Seven Mate; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Carlton v St Kilda round 5 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Blues v Saints game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:40 czasu lokalnego 2 lipca 2021 r.