Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Collingwood v Essendon typy bukmacherskie, prognozy i kursy; Podgląd AFL rd 5

Collingwood v Essendon typy bukmacherskie, prognozy i kursy; Podgląd AFL rd 5

W piątek wieczorem Collingwood przeciwko Essendon na MCG, ale nie będzie to typowe starcie między tymi dwoma dawnymi wrogami.

Normally they meet on Anzac Day in front of a sellout crowd but of course there will be no crowd for this clash with the COVID-19 restrictions in force.

Sroki wejdą w ten mecz jako ulubieniec bukmacherów, ale w tym tygodniu znalazły się na pierwszych stronach gazet z niewłaściwych powodów.

Ulubiony syn i pomocnik Steele Sidebottom został wyrzucony na cztery mecze za złamanie protokołów bezpieczeństwa biologicznego, a jego strata będzie mocno odczuwalna, ponieważ był znakomity w tym sezonie.


Przeczytaj także:
AFL Round 5 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL
Czwartek AFL: Carlton v St Kilda – podgląd zakładów i typy
AFL Sobota: Brisbane Lions v Port Adelaide – podgląd zakładów i porady


Oczekuje się, że płodny pomocnik Adam Treloar wróci po kontuzji łydki, aby zająć jego miejsce, a Sroki muszą również znaleźć zastępcę obrońcy gwiazd Jeremy’ego Howe’a, który doznał poważnej kontuzji kolana, którą Pies przegrał z GWS w zeszły weekend. Jack Madgen jest w kadrze, choć brana jest pod uwagę także kontuzja, która dotknęła Matt Scharenberg.

Bombowce zawiesiły Zacha Merretta na ten mecz, ale Irlandczyk Conor McKenna jest ponownie dostępny po okresie kwarantanny.

Wszystkie trzy mecze Essendon od wznowienia były rozstrzygane przez sześć lub mniej punktów; wygrali z Fremantle i Sydney Swans, ale w ostatniej rundzie stracili punkt z Carltonem.

Below we have highlighted our free Collingwood v Essendon tips and given our winner prediction, ahead of Friday night’s AFL Round 5 clash at the MCG.


Collingwood – Essendon – szczegóły i kursy

Początek: 19.50 czasu lokalnego, 3 lipca
Miejsce wydarzenia: MCG, Melbourne
Kursy bezpośrednie: Collingwood (1,43 USD) v Essendon (2,80 USD)
Zakłady na linię: Collingwood -13,5 (1,95 USD) v Essendon +13,5 (1,85 USD)
Kursy Premiership:

Wskazówki sroki przeciwko bombowcom

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found several value Collingwood v Essendon tips for Friday’s game.

Tri-bet: któraś z drużyn wygra mniej niż 15,5 punktu

Ta opcja kosztuje 2,35 USD w przypadku australijskiego bukmachera PlayUp i uważamy, że jest to duża szansa, biorąc pod uwagę prognozowany deszcz. To jeszcze bardziej wyrówna drużyny. W zeszłym roku spotkali się dwa razy, aby wygrać dwa razy z Collingwood: o cztery punkty w Anzac Day i 11 punktów w dalszej części roku. Kolejny bliski jest na kartach.

Essendon +13,5 punktów / suma meczu poniżej 115,5 punktu

Ta podwójna jest dostępna za około 3,50 $ z PlayUp. Jak wspomniano, prognoza przewiduje deszcz w piątek wieczorem. Bramki będą trudne do zdobycia i to nie tylko dlatego, że obrona Sroki była jedną z najsurowszych w lidze, chociaż strata Howe’a będzie ogromnie bolesna.


Collingwood Magpies v Essendon Bombers prediction

These two teams rarely fail to produce a cracking contest. This will look a little different, with the lack of crowd and atmosphere lowering the intensity in many of the matches. Collingwood are a little beaten up after their trip to Sydney to face the Giants and then by the foolish decision made by one of their senior players in Sidebottom, along with another who should have known better in Lynden Dunn. They are there for the taking, though I am not sure Essendon are capable of really putting the foot on their old rivals’ throat. Collingwood by 2 points.


Magpies v Bombers lowdown

Jak mogę oglądać starcie Magpies v Bombers AFL?

Free to air TV: Seven Mate; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Magpies v Bombers round 5 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Magpies v Bombers game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:50 czasu lokalnego 3 lipca 2022 r.