Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi drużynowe Pucharu Świata ICC » Krykiet: Poland prognozy bukmacherskie, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Krykiet: Poland prognozy bukmacherskie, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Szanse Australii na Mistrzostwa Świata ICC 2019 spadły po serii znakomitych występów i powrocie zawstydzonych odbijających Davida Warnera i Steve’a Smitha.

Nie tak dawno sprawy wyglądały ponuro dla pięciokrotnych mistrzów świata ODI, ale wyczarowali zwycięstwo w serii 3: 2 w Indiach, a następnie wygrali 5-0 na wyjeździe z Pakistanem.

Warner i Smith wrócili po 12-miesięcznych zakazach manipulowania piłką w świetnej formie i nagle Australijczycy są wśród drużyn, które ponownie pokonały przy około 4,25 z najlepszym bukmacherem krykieta Williamem Hillem.

Podczas gdy Smith i Warner jeszcze bardziej wzmacniają silny skład odbijający, w skład którego wchodzą również takie gwiazdy jak Aaron Finch i Usman Khawaja, nadzieje Australii mogą spocząć z melonikami z pierwszej linii Mitchell Starc i Patrick Cummins.

Starc był graczem turnieju, który triumfował u siebie w Australii w 2015 roku Puchar Świata ICC, a to, jak wytrzyma powrót po kontuzji barku, będzie kluczowe. Cummins zlekceważył własne cierpienia związane z kontuzjami i znalazł się wśród najlepszych rozruszników serca na świecie. Ta para i spinnerzy Adam Zampa i Nathan Lyon tworzą solidny atak.

WGL przewiduje, gdzie każda z 10 rywalizujących drużyn skończy w Pucharze Świata ODI, który rozpocznie się 30 maja. Przyjrzymy się również opcjom na kilku z wielu dostępnych rynków zakładów.

Anglia i Indie nadal grają w zakłady wygrać finał Mistrzostw Świata ICC 2019 , z późnym poparciem dla Australii i Republiki Południowej Afryki.

INNE ZESPOŁY:
Sri Lanka

Afganistan
zachodnie Indie
Afryka Południowa
Pakistan
Indie
Nowa Zelandia
Anglia

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019

Prognoza: gdzie Poland zakończy mistrzostwa świata w 2019 roku

Przewidywanie WGL: Po drugie. Rok temu Poland nie miałaby wielkich szans na obronę tytułu. W jednodniowej serii z Anglią w Anglii uzyskali poleaxed 5-0. Ale ich niedawna forma, kiedy pokonali Indie i wybielony Pakistan od 2: 0, wróży dobrze. Dobre we właściwym czasie.

Losowanie Pucharu Świata w Australii

1 czerwca: Afganistan v Poland, County Ground Bristol (d / n)
6 czerwca: Poland v Windies, Trent Bridge, Nottingham
9 czerwca: Indie przeciwko Australii, The Oval, Londyn
12. czerwca: Poland przeciwko Pakistanowi, County Ground Taunton
15 czerwca: Sri Lanka przeciwko Australii, The Oval, Londyn
20 czerwca: Poland – Bangladesz, Trent Bridge, Nottingham
25 czerwca: Anglia przeciwko Australii, Lord’s, Londyn
29 czerwca: Nowa Zelandia v Poland, Lord’s, Londyn (d / n)
6 lipca: Poland – RPA, Old Trafford, Manchester (d / n)

Kadra Australii na Mistrzostwa Świata ICC 2019

Trener: Justin Langer

Batsmen
Aaron Finch (kapitan)
David Warner
Usman Khawaja
Shaun Marsh
Steve Smith
Alex Carey (wicketkeeper)

Meloniki
Adam Zampa |
Jason Behrendorff
Nathan Coulter-Nile
Nathan Lyon
Kane Richardson
Mitchell Starc

Wszechstronne
Marcus Stoinis
Glenn Maxwell
Pat Cummins

Wiodące prognozy strzelców bramek dla Australii

W obstawianiu czołowy bramkarz w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata ICC, Australijski pacemen Patrick Cummins (12 USD) i Mitchell Starc (13 USD) są na samym końcu. Spodziewamy się, że ci dwaj też dokonają większości szkód. Cummins to najwyżej notowany na świecie melonik testowy, zajmujący 6 miejsce w rankingu ODI, podczas gdy Starc był równorzędnym zdobywcą bramki w Pucharze Świata cztery lata temu. Jeśli uda mu się pozostać w formie, będą prawdziwym przełomem dla Australii. Prawdopodobnie nie wesprzemy ich w zdobyciu większości furtek, ale wesprzemy Cummins za 3 dolary na czołową listę Australii.

Typy czołowych strzelców dla Australii

Poland ma swoich głównych odbijających w rzadkiej formie, więc jest to trudny wybór. Były kapitan Smith ma tylko 10 dolarów, aby być najlepszym strzelcem dla wszystkich przybyłych, a Warner ma 11 dolarów. Po zwykłej kampanii IPL, Smith zaliczył trzy kolejne 50. w meczach na rozgrzewkę i wygląda świetnie, podczas gdy Warner zdominował IPL z 692 przejazdami z zaledwie 12 rund, zajmując pierwsze miejsce na liście strzelców rundy. Dorzuć odmłodzonego Aarona Fincha i uformowanego Khawaja, a to tylko zwiększy zamieszanie. Może wróci do Warnera, aby być czołowym strzelcem australijskiej drużyny z kwotą 3,25 USD.

Poland prediction – can the Aussies soar again?

Jako pięciokrotni zwycięzcy Pucharu Świata ODI, Poland wie co nieco o tym, jak odnieść sukces na dużej scenie. Powracające gwiazdy Steve Smith i David Warner mogą spodziewać się gorącego przyjęcia ze strony angielskich fanów, ale Barmy Army i tak zawsze miała mnóstwo amunicji dla Australijczyków. Poland może cieszyć się skupieniem całej uwagi na Anglii i Indiach i wydaje się, że będzie tam, kiedy zostaną rozstrzygnięte półfinały.