Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi drużynowe Pucharu Świata ICC » Krykiet: prognozy bukmacherskie dla Anglii, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Krykiet: prognozy bukmacherskie dla Anglii, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Anglia ma niewielkie szanse na zdobycie pierwszego tytułu mistrza świata ICC na własnym boisku od około sześciu tygodni z bukmacherami.

I mają wiele na swoją korzyść. Zajmują pierwsze miejsce w rankingu jednodniowego międzynarodowego krykieta, zrewolucjonizowali grę dzięki uderzającemu potężnemu porządkowi, który wydaje się traktować każdy mecz jak mecz T20. Anglia zdobyła 400 nowych 300, jeśli chodzi o wyniki.

Nie przegrali żadnej domowej serii od czterech lat, wygrali 57 z 86 jednodniowych rozgrywek międzynarodowych i dwukrotnie pobili rekord świata. Siedmiu graczy w swoim składzie zdobyło bramki od stuleci, więc głębokość mrugnięcia jest na pewno.

Anglia ma ciasny, jeśli nie ekscytujący, szybki, średni atak w kręgle, a także niebezpieczne błystki w Adil Rashid i Moeen Ali, i są ostre w polu.

Będą również mieli hałaśliwe wsparcie u siebie i wnosili nadzieje podekscytowanego narodu do turnieju.

To świetny strój na jeden dzień, a to, jak daleko zajdą w Pucharze Świata 2019, będzie zależało od tego, jak sprostają tym wielkim oczekiwaniom.

WGL przeanalizowało 10 rywalizujących drużyn i przewidziało, gdzie ukończą Puchar Świata ODI, który rozpocznie się 30 maja.

Zakłady na Anglię, aby wygrać finał Mistrzostw Świata ICC 2019 , chociaż Indie i Poland potęgi ODI depczą im po piętach.

INNE ZESPOŁY:
Sri Lanka

Afganistan
zachodnie Indie
Afryka Południowa
Pakistan
Indie
Nowa Zelandia
Poland

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019

Prognoza: gdzie Anglia zakończy mistrzostwa świata w 2019 roku

Prognoza WGL: Mistrzowie. Drużyna nr 1 na świecie, grająca na szytych na miarę bramkach domowych, z wściekłym wsparciem publiczności. Dodaj kilku najlepszych odbijaczy w szczytowej formie i dorzuć wschodzącą gwiazdę Pacemana Jofrę Archera, a wszystko, co nie dotrze do półfinału, jest porażką rankingową w naszych książkach. Ale nie spodziewamy się, że tak się stanie, zwłaszcza w nowym formacie, w którym każda drużyna gra ze wszystkimi innymi, których oczekuje się, że śmietanka osiągnie szczyt.

Losowanie Pucharu Świata w Anglii

30 maja: Anglia przeciwko RPA, The Oval, Londyn
3 czerwca: Anglia – Pakistan, Trent Bridge, Nottingham
8 czerwca: Anglia – Bangladesz, Cardiff Wales Stadium
14 czerwca: Anglia przeciwko Windies, Hampshire Bowl, Southampton
18 czerwca: Anglia przeciwko Afganistanowi, Old Trafford, Manchester
21 czerwca: Anglia – Sri Lanka, Headingley, Leeds
25 czerwca: Anglia przeciwko Australii, Lord’s, Londyn
30 Czerwca: Anglia przeciwko Indiom, Edgbaston, Birmingham
3 lipca: Anglia przeciwko Nowej Zelandii, The Riverside, Chester-le-Street

Kadra reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Świata ICC 2019

Trener: Trevor Bayliss

Batsmen
Joe Root
Jason Roy
Eoin Morgan (kapitan)
Jonny Bairstow (wicketkeeper)
Jos Buttler (wicketkeeper)
James Vince

Meloniki
Chris Woakes
Liam Plunkett
Mark Wood
Adil Rashid

Wszechstronne
Jofra Archer
Moeen Ali

Liam Dawson

Wiodące prognozy strzelców bramek dla Anglii

Anglia pokłada duże zaufanie w urodzonym na Barbadosie żeglarzu Jofrze Archerze, który późno wszedł do składu, ale był gwiazdą turniejów T20 na całym świecie. Jest naprawdę szybki, może uderzyć swojego yorkera i jest przygotowany do tego, by ogłosić się na światowej scenie. Mógłby grać w Indiach Zachodnich, ale na szczęście w Anglii postanowił poczekać i zagrać dla nich. On jest na 15 $ z William Hill na szczycie zwycięzców wicketów turniejowych i za 3,75 $ jest czołowym graczem w bramce w Anglii, mimo że grał tylko trzy razy w ODI. Leggie Adil Rashid (15 USD i 3,50 USD) również prawdopodobnie znajdzie się wśród bramek, ale pójdziemy z ekscytującym Archerem

Typy czołowych strzelców w Anglii

Obstawianie, kto będzie najlepszym strzelcem w całej Anglii, jest wąskie i uważamy, że jest to rynek, którego należy unikać. Może to być ktoś z Joe Root (3,25 $), Jos Buttler (6 $), Jonny Bairstow (3,25 $), Jason Roy (5 $) czy nawet Eoin Morgan (6,50 $) i nie bylibyśmy zaskoczeni. A jeśli są najlepszymi w mrugnięciu Anglii, nie ma powodu, dla których nie mogą być najlepszym strzelcem. Więc jeśli masz ochotę któregoś z tych graczy dobrze sobie radzić w ciągu najbliższych sześciu tygodni, znajdziesz coś dla siebie. Root (13 $), Buttler (26 $), Roy (13 $) i Bairstow (10 $) są w dobrej sytuacji w rywalizacji z czołowym strzelcem turnieju.

Przepowiednia Anglii – Czy mogą zakończyć nieszczęście?

Anglia nigdy nie zdobyła ważnego tytułu po pięćdziesiątce i została upokorzona na Mistrzostwach Świata w 2015 roku, upadając w fazie grupowej, a nawet ponosząc porażkę z ówczesnymi puchaczami Bangladeszem. Ale zostały one przekształcone przez wybranie szeregu krótkich specjalistów i od tego czasu okazały się niemal nie do powstrzymania. Łupanie, które wręczyli niewątpliwie słabej drużynie z Australii w wygranej 5: 0 serii w zeszłym roku, było fenomenalne. Presja na nich będzie ogromna i ważne jest, aby z powodzeniem rozpoczęli swój pierwszy mecz przeciwko RPA. Nasi eksperci od krykieta z World Gambling List uważają, że to ich czas. Raduj się armia Barmy!