Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi drużynowe Pucharu Świata ICC » Krykiet: Indie prognozy bukmacherskie, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Krykiet: Indie prognozy bukmacherskie, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Większość serwisów bukmacherskich ocenia Indie jako faworyta lub drugiego faworyta, którzy w ciągu najbliższych sześciu tygodni sięgną po trzecie mistrzostwa świata ICC w Anglii i Walii.

Trudno dyskutować z szansami, mówiąc, że przynajmniej dotrą do finału, biorąc pod uwagę ich potężny skład odbijania i zrównoważoną mieszankę tempa i rotacji.

Indie zajmują pierwsze miejsce w testowym krykiecie i drugie miejsce za Anglią w krykiecie ODI przez ICC, aw Virat Kohli mają jednego z naprawdę najlepszych odbijających w światowym krykiecie. Mają również 1-dniowego międzynarodowego melonika w cudownym Jasprit Bumrah.

Jednak tutaj, na Światowej Liście Hazardu, dawamy Indiom nieco przedostatni wynik. Nie możemy pomóc, ale czujemy, że łagodne boiska stępią ich atak i nieznacznie zniwelują przewagę, jaką potężny szczyt mógł dać im w bardziej wymagających warunkach.

Oczywiście drużyna Indii będzie miała ogromne wsparcie w Anglii i Walii, tak jak wszędzie tam, gdzie gra. Ale z tym wsparciem wiąże się ogromny ciężar oczekiwań.

Jeśli dadzą z siebie wszystko, z pewnością wezmą udział w finale Mistrzostw Świata ICC 2019 w Lord’s 14 lipca.

Ale jako potencjalni bukmacherzy uważamy, że kursy są nieco niskie i wynoszą około 3,50 USD u niektórych czołowych bukmacherów krykieta.

WGL podejmuje trudne wyzwanie przewidywania, gdzie każda z 10 rywalizujących drużyn skończy w Pucharze Świata ODI, który rozpocznie się 30 maja. Przyjrzymy się również opcjom na kilku z wielu dostępnych rynków zakładów.

Anglia i Indie nadal grają w zakłady wygrać finał Mistrzostw Świata ICC 2019 , chociaż potęga ODI Poland zbliża się w dobrej późnej formie.

INNE ZESPOŁY:
Sri Lanka

Afganistan
zachodnie Indie
Afryka Południowa
Pakistan
Nowa Zelandia
Poland
Anglia

 

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019

Prognoza: gdzie Indie zakończą mistrzostwa świata w 2019 roku

Przewidywanie WGL: czwarte. Wygrali ten turniej już dwukrotnie i należą do drużyn do pokonania. Byłoby wielką niespodzianką, gdyby nie doszli przynajmniej do półfinałów.

Losowanie Mistrzostw Świata w Indiach

5 czerwca: Republika Południowej Afryki przeciwko Indiom, Hampshire Bowl, Southampton
9 czerwca: Indie przeciwko Australii, The Oval, Londyn
13 czerwca: Indie przeciwko Nowej Zelandii, Trent Bridge, Nottingham
16 czerwca: Indie przeciwko Pakistanowi, Old Trafford, Manchester
22 czerwca: Indie przeciwko Afganistanowi, Hampshire Bowl, Southampton
27 czerwca: Windies przeciwko Indiom, Old Trafford, Manchester
30 Czerwca: Anglia przeciwko Indiom, Edgbaston, Birmingham
2 lipca: Bangladesz przeciwko Indiom, Edgbaston, Birmingham
6 lipca: Sri Lanka przeciwko Indiom, Headingley, Leeds

Kadra Indii na Mistrzostwa Świata ICC 2019

Trener: Ravi Shastri

Batsmen
Virat Kohli (kapitan)
Rohit Sharma
Shikhar dhawan
KL Rahul
Kedar jadhav
MS Dhoni (wicketkeeper)
Dinesh Karthik (bramkarz

Meloniki
Yuzvendra chahal
Kuldeep yadav
Bhuvneshwar kumar
Jasprit bumrah
Mohammed Shami

Wszechstronne
Ravindra Jadeja
Hardik Pandya
Vijay Shankar

Wiodące prognozy dotyczące bramek dla Indii

Wyraźnie wyróżnia się Jasprit Bumrah, ale hipnotyzujący paceman znajduje się na szczycie zakładów, aby być czołowym graczem wicketa w turnieju za 11 $. Wiele drużyn może zdecydować się na konserwatywną grę przeciwko śmiertelnie dokładnemu Bumrahowi, zamiast próbować podnosić tempo biegu za pomocą granic. Może to działać przeciwko niemu, jeśli chodzi o bycie najlepszym graczem wicketa. Więc omijamy go w ogólnych zakładach. Rywale mogą chcieć sięgnąć po indyjskich spinnerów na nadgarstki Yuzvendra Chahal i Kuldeep Yadav, a ten pierwszy może być wart niewielkiego zakładu za 4,50 $, aby zostać czołowym graczem w wicket w Indiach.

Czołowe typy strzelców dla Indii

Virat Kohli is probably the best batsman of his generation, so it’s hard to argue against his chances of being the leading run-scorer in this series at odds of $7. In England last year Kohli was leading run scorer in the Test series and second-highest in ODIs even though England won both series. It’s worth remembering opener Shikhar Dhawan has strong has form in England; he was player of the series in the 2013 Champions Trophy and highest scorer in the same event in 2017. The $21 freely available for Dhawan is attractive against the $7 for Kohli, who will be heavily targeted by opposition bowlers.

Prognozy dla Indii – czy Team India może znowu wzbić się w górę?

Presja może robić zabawne rzeczy zespołom i nikt nie ma większej presji niż ta cudowna indyjska drużyna. Oczywiście są dobrze zorientowani w radzeniu sobie z tym. Ale to są zawody dla najlepszych z najlepszych i nie musisz być zbyt daleko od gry, aby go przegapić. Uważamy również, że mogli przegapić sztuczkę, nie włączając sensacyjnego T20 Rishabh Pant, wybuchowego odbijającego wicketkeeper. Spodziewamy się, że Indie od czasu do czasu rozświetlą turniej, ale uważamy, że angielskie boiska mogą bardziej odpowiadać innym drużynom. Ze względu na miliard fanów w domu w Indiach, mamy nadzieję, że się mylimy i dwukrotni mistrzowie mogą sprawić, że będzie ich trzy!