Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi drużynowe Pucharu Świata ICC » Krykiet: prognozy bukmacherskie w Pakistanie, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Krykiet: prognozy bukmacherskie w Pakistanie, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Bukmacherzy za około 13 dolarów utrzymali Pakistan, aby wygrać Mistrzostwa Świata ICC 2019 w Anglii i Walii.

I nie jest to zaskoczeniem dla naszych ekspertów od krykieta z World Gambling List, ponieważ są to wieloletnie ciemne konie w tego typu turniejach.

Ich najlepszy wynik jest wyraźnie wystarczająco dobry, aw ostatnich latach osiągnęli szczytową formę w najkrótszej formie gry, aby wspiąć się na szczyt rankingu ICC T20. Jednak mistrzowie świata z 1992 roku są również podatni na porażkę w starciu z nisko ocenianą opozycją.

Ta ocena nie zgadza się z trenerem Mickeyem Arthurem, który na stronie internetowej tablicy krykieta Pakistanu powiedział: „Nieprzewidywalne… to słowo, którego nienawidzimy jako trenerów. Czytałeś wszystkie zapowiedzi, mówią, że Pakistan znajdzie się w pierwszej czwórce ze względu na swoją nieprzewidywalność. Mówię: „Nie, Pakistan znajdzie się w pierwszej czwórce ze względu na pracę, którą włożyliśmy” ”.

Pakistan ma klasę, ale wciąż wyłania się z czołówki w składzie odbijających, ale ich meloniki były łatwo obsługiwane przez Anglię w serii prowadzącej, którą przegrali 4-0.

Po tej serii dokonali kilku zmian w swoim 15-osobowym składzie, wprowadzając świeżych szybkich meloników Wahaba Riaza i Mohammada Amira, a także odbijającego średniego rzędu Asifa Alego. Może to pomóc w zapewnieniu większej przewagi w ich ataku, ale tym razem nie mogliśmy znaleźć miejsca dla Pakistanu w półfinałach.

WGL monitorowało rywalizację 10 drużyn, a przed Mistrzostwami Świata ODI, które rozpoczną się 30 maja, przedstawimy nasze prognozy dotyczące każdego zespołu, a także przyjrzymy się opcjom na kilku z wielu dostępnych rynków zakładów.

Anglia i Indie kierują się na wygrać finał Mistrzostw Świata ICC 2019 w Lord’s 14 lipca, chociaż pięciokrotni mistrzowie Australii zbliżają się do imponującej późnej formy.

INNE ZESPOŁY:
Sri Lanka

Afganistan
zachodnie Indie
Afryka Południowa
Indie
Nowa Zelandia
Poland
Anglia

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019

Losowanie Mistrzostw Świata w Pakistanie

31 maja: Windies przeciwko Pakistanowi, Trent Bridge, Nottingham
3 czerwca: Anglia – Pakistan, Trent Bridge, Nottingham
7 czerwca: Pakistan przeciwko Sri Lance, County Ground Bristol
12. czerwca: Poland przeciwko Pakistanowi, County Ground Taunton
16 czerwca: Indie przeciwko Pakistanowi, Old Trafford, Manchester
23 czerwca: Pakistan przeciwko RPA, Lord’s, Londyn
26 czerwca: Nowa Zelandia przeciwko Pakistanowi, Edgbaston, Birmingham
29 czerwca: Pakistan przeciwko Afganistanowi, Headingley, Leeds
5 lipca: Pakistan przeciwko Bangladeszowi, Lord’s, Londyn (d / n)

Kadra Pakistanu na Mistrzostwa Świata ICC 2019

Trener: Mickey Arthur

Batsmen
Sarfaraz Ahmed (kapitan, wicketkeeper)

Fakhar zaman
Imam-ul-Haq
Haris Sohail
Asif Ali

Meloniki
Hasan Ali
Shaheen Afridi
Mohammad Hasnain

Mohammad Amir

Wszechstronne

Mohammad Hafeez
Shadab Khan
Shoaib Malik

Wiodące prognozy dla strzelców bramek dla Pakistanu

Pakistan potrzebuje jednego ze swoich meloników, aby mieć wyjątkowy turniej, a takim, który z pewnością ma taką możliwość, jest młody leggins Shadab Khan. Jest prawdziwym bramkarzem i pokonał atak zapalenia wątroby typu C, aby przejść do turnieju. Około 51 $ jest dostępne dla niego, aby być najlepszym graczem w wicketa ogólnie, ale nie przeszkadza nam 4,25 $ dostępnego na bycie czołowym graczem wicketa dla swojego zespołu. Jeśli spin wysuwa się na pierwszy plan, to z pewnością jest w kadrze, by zostać czołowym graczem w Pakistanie.

Czołowe wskazówki dla strzelców w Pakistanie

Pakistan ma kilku prawdziwych pretendentów do zdobycia czołowego miejsca w klasyfikacji generalnej w niezwykle utalentowanych Babar Azam (17 USD), Imam-ul-Haq (34 USD) i Fakhar Zaman (26 USD). Stanowią rdzeń potężnego i eleganckiego najwyższego zamówienia, a wszystkie średnio powyżej 50 w międzynarodowych ODI. Babar Azam jest porównywany do indyjskiej gwiazdy Virata Kohli, faworyta do bycia najbardziej płodnym odbijaczem w tym wydarzeniu. Wszyscy trio to klasowi odbijacze, którzy w krótkim czasie potrafią zdobyć duże wyniki, a następnie je poprzeć. Zdecydowanie wszystkie warte zobaczenia u czołowego bukmachera krykieta William Hill.

Przewidywania dla Pakistanu – Czy Sokoły mogą ponownie wzbić się w górę?

Wielka zagadka światowego krykieta. Pakistan często groził, że będzie dominującą siłą, ale rzadko go wyzwalał. Ich mecz przeciwko Indiom na Old Trafford 16 czerwca będzie jednym na wieki. Pakistan ma nowy wygląd, a to pokolenie nowych graczy może wkrótce stać się domowymi nazwiskami. Poprawili swoją kondycję i boisko, a także wygrali turniej Champions Trophy 2017 w Anglii, więc miejsca nie budzą obaw. Ich brak prawdziwego ponczu w środkowej kolejności i strajku w kręgle może być ich upadkiem.

Przewidywanie WGL: piąte. Pakistan został trochę zbyt łatwo pokonany przez Anglię, a także odpadł w meczu rozgrzewki z Afganistanem. Mają prawdziwe gwiazdy, zwłaszcza w krykiecie w krótkiej formie, i wraz z Indiami Zachodnimi mogą rościć sobie pretensje do bycia prawdziwymi artystami mistrzostw świata ODI. Ale jednego dnia będą wyglądać jak zwycięzcy światów, a następnego będą flopować. Spodziewaj się, że pokonają Indie i poniosą porażkę w walce ze Sri Lanką lub czymś podobnym.