Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi drużynowe Pucharu Świata ICC » Krykiet: West Indies prognozy bukmacherskie, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

Krykiet: West Indies prognozy bukmacherskie, kursy na Mistrzostwa Świata ICC

West Indies to jedne z najtrudniejszych drużyn do oceny bukmacherom, którzy udają się na Mistrzostwa Świata ICC 2019 w Anglii i Walii.

Dwukrotni zwycięzcy Mistrzostw Świata ICC w latach 70. zaczęli wychodzić z długiego okresu bylejakości, dzięki znakomitym występom w najkrótszej formie gry. Windies zdobyli tytuły World Twenty20 w 2012 i 2016 roku i nie ma wątpliwości, jaką siłę ognia posiadają w swoim składzie.

Udają się do Anglii i Walii jako, obok Pakistanu, najbardziej nieprzewidywalna drużyna w rozgrywkach. Mogli to wszystko wygrać; lub rozczaruj wszystkich i skończ w kilku ostatnich zespołach.

Oczywiście West Indies Cricket Board rozstrzygnęło spór o wynagrodzenie z graczami, więc zespół wita z powrotem jednych z najlepszych krykieta w krótkiej formie na świecie, takich jak Chris Gayle i Andre Russell. Ta para, która wystąpiła w ostatnim turnieju Indian Premier League, może wzbudzić strach w sercu każdego ataku w kręgle.

WGL rządzi wszystkimi 10 zespołami biorącymi udział w zawodach, a przed Mistrzostwami Świata ODI, które rozpoczną się 30 maja, przedstawimy nasze prognozy dotyczące perspektyw każdej drużyny, a także przyjrzymy się alternatywnym sposobom wygrywania zakładów na pieniądze. na turnieju.

West Indies mają ocenę 16/1, podczas gdy Anglia i Indie zmierzają do obstawiania wygrać finał Mistrzostw Świata ICC 2019 u Pana 14 lipca.

INNE ZESPOŁY:
Sri Lanka

Afganistan
Afryka Południowa
Pakistan
Indie
Nowa Zelandia
Poland
Anglia

Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Witryny bukmacherskie do krykieta
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019

Gdzie West Indies zakończą Mistrzostwa Świata 2019

Przewidywanie WGL: siódme. Nie spodziewamy się, że Indie Zachodnie dotrą do półfinałów, ale z pewnością mają taką możliwość. Poważnie potężny skład odbijania i atak w kręgle z prawdziwym tempem, czego brakuje wielu rywalizującym drużynom. Otrzymamy dobry wskaźnik na dwóch największych ciemnych koniach turnieju, gdy Indie Zachodnie grają z Pakistanem w swoim otwierającym meczu na Trent Bridge 31 maja.

Losowanie Pucharu Świata Indii Zachodnich

31 maja: Windies przeciwko Pakistanowi, Trent Bridge, Nottingham
6 czerwca: Poland v Windies, Trent Bridge, Nottingham
10 czerwca: Republika Południowej Afryki przeciwko Windies, Hampshire Bowl, Southampton
14 czerwca: Anglia przeciwko Windies, Hampshire Bowl, Southampton
17 czerwca: Windies przeciwko Bangladeszowi, County Ground Taunton
22 czerwca: Windies v Nowa Zelandia, Old Trafford, Manchester (d / n)
27 czerwca: Windies przeciwko Indiom, Old Trafford, Manchester
Lipiec 1: Sri Lanka przeciwko Windies, The Riverside, Chester-le-Street
4 lipca: Afganistan przeciwko Windies, Headingley, Leeds

Kadra Indii Zachodnich na Mistrzostwa Świata ICC 2019

Trener: Floyd Reifer

Batsmen
Darren Bravo
Chris Gayle
Shimron Hetmyer
Shai Hope (wicketkeeper)

Meloniki
Fabian Allen
Sheldon Cottrell
Shannon Gabriel
Ashley Nurse
Kemar Roach
Oshane Thomas

Wszechstronne
Jason Holder (kapitan)
Carlos Brathwaite
Andre Russell

Wiodące prognozy strzelców bramek dla Indii Zachodnich

Indie Zachodnie przynoszą inny atak niż wiele drużyn, ale na płaskich boiskach w Anglii nie spodziewamy się, że którykolwiek z nich będzie w czołówce strzelców bramek. Chociaż można by się spodziewać, że będą mieli duże sumy do obrony, co może wywierać dużą presję na ścigających odbijających. W zakładach na bycie czołowym graczem w bramce w Indiach Zachodnich podoba nam się młody jamajski ognisty Oshane Thomas, który jest naprawdę szybki i pozostaje w dużej mierze niewidoczny. Mógłby zaskoczyć kilka osób wcześniej, gdyby piłka podskoczyła, gdy była nowa, a dzięki William Hill możesz zarobić około 5 $.

Czołowe typy strzelców w Indiach Zachodnich

Oczywistym wyborem jest tutaj 39-letni mistrz blaster Chris Gayle, który kosztuje około 19 $, aby być najlepszym odbijającym turnieju. Wiesz, że kiedy Gayle zaczyna w dobrej formie, często kontynuuje fioletową łatę. Jest wiele oczekiwań od niego w jego piątym i ostatnim Pucharze Świata i nie widzimy powodu, aby nie postawić na niego zakładu przy tych kursach, ale idziemy trochę szerzej i wspieramy jego wschodzącego partnera Shai. Nadzieja na 34 USD. Jest zawodnikiem z klasą i mógłby wyjść z tego turnieju jako jeden z najwybitniejszych na świecie odbijających ODI.

Przepowiednia Indii Zachodnich – Czy Windies ponownie zapanują?

Windies będą bez wątpienia jedną z najlepszych drużyn do oglądania dla neutralnych fanów. Nie zachęcamy ich do awansu do finału, ale uważamy, że znaleźliśmy kilka różnych rynków, na których wyglądają na wartościowe. Większość polecanych przez nas witryn bukmacherskich oferuje obstawianie, który gracz zdobędzie najwięcej szóstek w turnieju. Z Gayle (6,5 $) i Andre Russellem (8 $) w składzie na pewno będzie mnóstwo piłek czyszczących liny. Przewidujemy, że 5 dolarów, które obecnie dostępne są w związku z tym, że zespół West Indies uzyskał najwięcej szóstek, to świetna wartość.