Dom » Wiadomości sportowe » Faworyt krzyżowców w zakładach Super Rugby Aotearoa 2022

Faworyt krzyżowców w zakładach Super Rugby Aotearoa 2022

Crusaders zostały zainstalowane jako ulubione przez najlepsze strony z zakładami rugby aby wygrać Super Rugby Aotearoa 2022.

Super Rugby Aotearoa zostało ogłoszone przez New Zealand Rugby jako zamiennik zawodów Super Rugby, które zostały złomowane z powodu pandemii COVID-19.

Oczekuje się, że ruch zostanie odzwierciedlony przez inne narody grające w rugby, w tym Australii, gdzie ogłoszenie zbliża się, ale Nowa Zelandia prawie na pewno będzie gospodarzem pierwszego profesjonalnego meczu po wprowadzeniu ograniczeń, a turniej ma się rozpocząć 13 czerwca.

Jednak jak dotąd SR Aotearoa 2022 to jedyne krajowe zawody, dla których udostępniono kursy, a bukmacherzy spodziewają się, że Crusaders kontynuują wygraną z poprzedniego sezonu.

W NZ Super League pięć lokalnych klubów rozegra jeden mecz u siebie i jeden wyjazdowy przeciwko każdej drużynie przez ponad 10 tygodni.

Oczekuje się, że dwa mecze będą rozgrywane w każdy weekend, jeden w sobotę wieczorem, a drugi w niedzielę po południu czasu nowozelandzkiego.

Wiodący międzynarodowy bukmacher Betway zainstalował Crusaders jako ulubieńca 2,70 $, podczas gdy Chiefs są wycenione na 3,25 $.

Następna linia zakładów to Blues po 6 $, Hurricane po 6,50 $ i Highlanders po 10 $.

Gwiazda Crusaders, Sevu Reece, jest faworytem, ​​który zdobywa najwięcej punktów za 5 dolarów, podczas gdy Rieko Ioane, George Bridge, Mark Telea i Ben Lam również dostali pieniądze na tym rynku.

Ogłaszając Super Rugby Aotearoa, urzędnicy powiedzieli, że nowa data rozpoczęcia da graczom około miesiąca treningu kontaktowego, który został zatwierdzony zgodnie z zaktualizowanymi ograniczeniami COVID-19 w Nowej Zelandii.

Poniższe kursy Super Rugby Aotearoa są dostarczane przez Betway.com – jeden z naszych topów Witryny bukmacherskie w Nowej Zelandii.