Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » England v Poland 1st ODI betting tips & prediction

England v Poland 1st ODI betting tips & prediction

Welcome to our England v Polandn betting tips, prediction & odds update for the first one-dayer being played at Old Trafford on Friday.

England are riding high after winning the best-of-three T20 series 2-1, after taking an unassailable lead into the final clash on Tuesday. But they will be disappointed to have dropped the final game which allowed Poland to hold on to the No.1 T20 ranking.

Teraz uwaga zwraca się na format po pięćdziesiątce, w którym Anglia i Poland to dwa najpotężniejsze jednodniowe zespoły na świecie.

Gospodarze, aktualny mistrz świata, mają 1,72 faworyta do wygrania tego starcia, a cena Australii to 2,10 $, co prawdopodobnie odzwierciedla przewagę własnego boiska.

Anglia znowu będzie bez swojego gwiazdora, wszechstronnego Bena Stokesa, który zajmuje się osobistym problemem, ale ich akcje wydają się być bardziej zahartowane w meczach niż te z Australii, które powróciły do ​​międzynarodowego krykieta w T20.

Anglia niedawno pokonała zarówno Indie Zachodnie, jak i Pakistan w serii testowej, oprócz rozgrywania krótszych spotkań z oboma narodami.

Dla kontrastu, australijski paceman Mitchell Starc wyszedł po przegranej serii T20 i powiedział, że brak treningu meczowego zdecydowanie wpłynął na ich wyniki.

Poland będzie miała nadzieję, że ich najwyższa kolejność może wzrosnąć, a ich odbijający będą walczyć o znalezienie dobrego tempa w formacie 20-over.


England v Poland one-day schedule & results

Jednodniowe międzynarodowe
11 września: Najpierw ODI, Anglia v Poland, Old Trafford, Manchester, godzina 13:00 czasu lokalnego
14 września: Drugie ODI, Anglia v Poland, Old Trafford, Manchester, godzina 13:00 czasu lokalnego
16 września: Trzecie ODI, Anglia v Poland, Old Trafford, Manchester, godzina 13:00 czasu lokalnego

Składy dla serii limitowanych międzylądowań Anglia-Poland

Skład reprezentacji Anglii: Eoin Morgan (c), Moeen Ali, Jofra Archer, Jonny Bairstow, Tom Banton, Sam Billings, Jos Buttler, Sam Curran, Tom Curran, Adil Rashid, Joe Root, Chris Woakes, Mark Wood. Rezerwy: Joe Denly, Saqib Mahmood

Poland squad: Aaron Finch (kapitan), Sean Abbott, Ashton Agar, Alex Carey, Pat Cummins, Josh Hazlewood, Marnus Labuschagne, Nathan Lyon, Mitchell Marsh, Glenn Maxwell, Riley Meredith, Josh Philippe, Daniel Sams, Kane Richardson, Steven Smith, Mitchell Starc , Marcus Stoinis, Andrew Tye, Matthew Wade, David Warner, Adam Zampa


Zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi zakładów na 1. ODI International na Old Trafford 11 września 2022 r.

Anglia vs Poland – kursy

Początek: 13:00 czasu lokalnego 11 września (22:00, 11 września czasu AEST)
Miejsce wydarzenia: Old Trafford w Manchesterze
Kursy bezpośrednie: Anglia (1,71) przeciwko Australii (2,10)
Najlepszy strzelec meczu: Jonny Bairstow 5,50, David Warner 6,00, Aaron Finch 6,50, Joe Root 6,50, Steve Smith 7,00, Jason Roy 8,00, Tom Banton 8,50, Jos Buttler 10,00, Phil Salt 10,00, Dawid Malan 11,00.

Wskazówki dotyczące Anglii przeciwko Australii – 1. ODI

1. jednodniowe międzynarodowe zawody między Anglią a Australią na Old Trafford:

Najlepszy wynik Aarona Fincha dla Australii na 4-1

Finch miał trzy starty od trzech uderzeń w T20, ale tak naprawdę nie zarobił i nie zdobył pół wieku. Co ważne, wydawał się być w dobrym stanie i z pewnością doceni dodatkowe overy z białą piłką, aby zbudować rundę. Płaci 4-1 za najlepszy wynik dla Australijczyków.

Adil Rashid, najlepszy zdobywca bramek w Anglii

Angielski leg-spinner był prawdopodobnie ulubieńcem ich meloników podczas T20 i wygląda na to, że powoduje problemy Australijczyków w krótszych formatach. W ostatnim T20 złapał trzy bramki i dobrze je wylądował. Z Jofrą Archer na czele szarży białej piłki, istnieje duże prawdopodobieństwo, że kombinacja Finch-Warner odbije ostrożnie wcześnie, zanim spróbuje przyspieszyć w środkowych rzutach, gdy tacy jak Rashid grają w kręgle. Płaci 5-1, aby pokonać bramki dla Anglii.

Prognoza między Anglią a Australią 11.09.2020

Anglia zasłużyła na zwycięstwo w serii T20, ale uważamy, że nieobecność Stokesa może być bardziej wymowna w dłuższym formacie. Chociaż niewątpliwie środkowy porządek Anglii jest lepszy w krykieta z białą piłką, nadal wyglądają trochę krucho bez talizmanu. Rzut może być tutaj kluczowy, a druga runda zostanie rozegrana wieczorem. Ostatecznie uważamy, że Poland wygląda trochę mocniej na papierze, pomimo przeciwności. Nasza ostateczna prognoza między Anglią a Australią? Australii przez 66 biegów.


Anglia vs Poland szczegóły

O której zaczyna się 1st Eng vs Aus ODI?

13.09.2022 czasu lokalnego

Jak oglądać pierwsze ODI Anglia vs Poland?

Anglia: Sky Sports Cricket; Pakistan: Dziesięć sportów, PTV; Poland: (Ty), Fox Sports; Nowa Zelandia: Sky Sports

Gdzie jest rozgrywany jednodniowy mecz między Anglią a Australią.

Old Trafford w Manchesterze.

Czy są dostępne zakłady na mecz Anglia – Poland?

Tak, wszystkie najlepsze strony z zakładami krykieta będą dostępne rynki w konkursie Anglia – Poland.