Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Prognozy dotyczące Anglii przeciwko Australii, 2nd Ashes Test tips, Lords 2019

Prognozy dotyczące Anglii przeciwko Australii, 2nd Ashes Test tips, Lords 2019

Anglia spróbuje tchnąć życie w swoją kampanię Ashes, wprowadzając do składu ekscytującego pacemana Jofrę Archera i ortodoksyjnego spinnera Jacka Leacha. Drugi test rozpocznie się w Lord’s w środę.

Podczas gdy niektórzy przewidują, że Poland przejdzie 2-0 po Lord’s, Anglia wierzy, że Leach i Archer mogą znacznie utrudnić życie Steve’owi Smithowi i jego przyjaciołom, po tym, jak były kapitan rzucił ich pod miecz w teście otwarcia z podwójnymi tonami.

Archer był gwiazdą reprezentacji Anglii podczas udanej kampanii Pucharu Świata ODI, ale jest to wielka prośba w odpowiedzi na Jamesa Andersona, który po zaledwie czterech overach na Edgbaston podciągnął się do gry. Leach zastępuje Moeen Ali, a Anglia ma nadzieję, że postrzegana przez Smitha słabość w walce z rotacją lewej ręki może zostać wykorzystana przez przędzarkę Five-Test.

Poland prawdopodobnie dokona co najmniej jednej zmiany w pierwszym zespole testowym, z Pacemenem Mitchellem Starcem i Joshem Hazlewoodem, którzy obaj mają szanse na pojawienie się w składzie, z Peterem Siddle’em i Jamesem Pattinsonem, którzy obaj świetnie rzucili się na Edgbaston bez szczęścia, szanse bycia pominiętym. W przypadku Pattinsona Australijczycy będą bardzo ostrożni, biorąc pod uwagę jego historię kontuzji.

Prognoza pogody na drugi test nie wygląda obiecująco, ponieważ przez większość środowego występu przewidywany jest deszcz, a mniej więcej w trzecim, czwartym i piątym dniu spodziewany jest deszcz.

W tym drugim artykule z prognozami bukmacherskimi w Ashes Test na Anglię i Australię znajdziesz nasze darmowe typy i najlepsze zakłady przed środowym startem.

Ashes 2nd Test – kursy – Anglia vs Poland

Kursy na mecz: Anglia (2,62 USD), remis (3,40 USD), Poland (2,50 USD)

Zawodnik meczu – kursy: Steve Smith 6,00 USD, Joe Root 8,00 USD, Ben Stokes 11,00 USD, Josh Hazlewood 11,00 USD, David Warner 13,00 USD, Pat Cummins 13,00 USD

Poland – Anglia – najlepsze zakłady w drugim teście

Przed każdym z pięciu testów Ashes, eksperci od krykieta Światowej Listy Hazardów sprawdzą zasady dotyczące meczu i przedstawią nasze najlepsze zakłady oraz bezpłatne wskazówki dotyczące zakładów.

Jofra Archer przejmie większość bramek do Anglii

Oczyściliśmy wybuchowego pacemana podczas Mistrzostw Świata ICC i chociaż Archer będzie teraz przesyłać czerwoną piłkę, przewidujemy, że może on pokonać bramkarzy bramek dla Anglii z kursem około 4 USD. Uważamy, że będzie to strzelanina pomiędzy Archerem i Stuartem Broadiem, ale ponieważ Australijczycy mają już przeciwnika przeciwko Broadowi, uważamy, że debiutant może mieć prawdziwy wpływ na swój pierwszy mecz testowy.

David Warner, aby zarobić stulecie w obu rundach

Podczas gdy australijski otwieracz był genialny zarówno w indyjskiej Premier League, jak i na mistrzostwach świata, Warner this Ashes zaczął grać spokojnie, przegrywając w obu rundach. Uważamy, że Warner trochę się odpręży, teraz jego drużyna prowadzi 1: 0 i bardzo rzadko przechodzi przez dłuższy okres słabej formy. Uważamy, że wspieranie Warnera, aby zarobić stulecie w obu rundach, ma wartość. Łagodzenie naszych oczekiwań w stosunku do Warnera to brak stulecia testowego w Anglii, chociaż pokazał, że był zdolny w trzech stuleciach podczas mundialu. Warner zapłaci soczyste 13,00 dolarów za wyróżnienia w meczu.

Anglia vs Poland 2. Prognozy testowe

Dokonanie ostatecznej prognozy dla 2. testu między Anglią a Australią jest pełne niebezpieczeństw, biorąc pod uwagę prognozę pogody. Chociaż zagralibyśmy all-in po australijskim zwycięstwie w Lord’s, biorąc pod uwagę ich imponujące wyniki w parterze i formę kluczowych graczy, takich jak Steve Smith, Travis Head i Matthew Wade, przewidujemy, że ten mecz zakończy się remisem. Więc naszym ostatnim słowem jest trzymanie się z daleka od rynków bezpośrednich i meczowych podczas obstawiania, zamiast skupiać się na rynkach graczy, co może dać wynik, nawet jeśli mecz zakończy się porażką.