Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » England v Ireland betting tips & prediction, 1st ODI preview

England v Ireland betting tips & prediction, 1st ODI preview

Jednodniowy krykiet powraca, gdy Anglia zmierzy się z Irlandią w pierwszym meczu z serii trzech meczów na Rose Bowl. Podczas Zakłady Anglia – Irlandia to ruch jednokierunkowy, znaleźliśmy wielką wartość w naszych wskazówkach.

Podczas gdy Irlandia wielokrotnie zawyżała szanse, mistrzowie świata Anglii wydają się być uzasadnionymi faworytami do wygrania pierwszego meczu serii za 1,10 $.

Gospodarze pokonali wszystkich przed sobą, aby zakończyć 2019 Puchar Świata w Krykiecie zeszłego lata i mają w swoich szeregach dużą siłę ognia. Pomimo pomijania takich postaci jak Joe Root, Jofra Archer i Ben Stokes w tej serii, nadal mają do dyspozycji bogactwo wielkich nazwisk.

Więcej: Najlepsze strony z zakładami krykieta

Irlandia jest silną stroną, szczególnie w jednodniowym krykiecie, ale ostatnio grali w meczu rywalizacyjnym w marcu, gdzie zjechali do Afganistanu 2-1 w Indiach.

Notorycznie trudne angielskie warunki nie Zwykle wchodzą w grę tak samo w jednodniowym krykiecie, jak iw Irlandii przyzwyczajonej przy podobnej pogodzie elementy w Rose Bowl też nie powinny grać dużą rolę w wyniku gry.

Eoin Morgan po raz kolejny poprowadzi Anglię przeciwko drużynie swojego urodzenia, a jego podopieczni zdobywcy mistrzostw świata starają się wtopić w młode i wschodzące talenty. Odbijający z Somerset, Tom Banton, wygląda na to, że dostanie bieg w bok, a tacy jak Jonny Bairstow i Jason Roy będą chcieli ponownie udowodnić swoją wartość zespołowi ODI.

W dziale kręgli trzech spinnerów jest w 14-osobowym składzie z Moeenem Alim, Adilem Rashidem i Liamem Dawsonem, którzy z pewnością będą cieszyć się korzystnymi warunkami w Rose Bowl, podczas gdy Reece Topley i Saqid Mahmood mają szansę zaimponować nowym piłka.

Irlandia, znana jako „Chłopcy na zielono”, wygląda na to, że przechodzi okres przejściowy pod dowództwem Andrew Balbirniego i młodych ludzi, którzy chcą tu wyciąć swoją pracę.

William Porterfield i Paul Sterling z pewnością zapewnią stabilność i doświadczenie na najwyższym szczeblu, a młody wszechstronny Gareth Delany to ekscytująca perspektywa.

Kevin O’Brien po raz kolejny zostanie wezwany za swoje doświadczenie z nietoperzem i piłką w niższej kolejności, a były melonik testowy z Anglii, Boyd Rankin, będzie cieszył się szansą, aby potargać kilka piór w swoim poprzednim boku.

Zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi zakładów Anglia – Irlandia na pierwsze ODI, które odbędzie się 30 lipca na Rose Bowlth.

Anglia – Irlandia Pierwsze ODI szczegóły i kursy

Początek: 14:00 czasu lokalnego, czwartek, 30 lipca
Miejsce wydarzenia: Rose Bowl, Southampton
Pogoda: Słoneczny.
Kursy bezpośrednie: Anglia (1,10 USD) przeciwko Irlandii (6,50 USD).
Zawodnik meczu – kursy: Jason Roy 7.00, Jonny Bairstow 8.00, Eoin Morgan 10.00, Tom Banton 13.00, Paul Stirling 17.00, Kevin O’Brien 21.00

Oto nasze najlepsze wskazówki dotyczące pierwszego ODI między Anglią a Irlandią na Rose Bowl:

Jonny Bairstow zostanie zawodnikiem meczu

Niewielu odbijających jest tak destrukcyjnych w jednodniowym krykiecie jak Jonny Bairstow i mógłby powrócić z pewnym punktem do udowodnienia po tym, jak został całkowicie przeoczony po stronie testowej tego lata. Mógłby również utrzymywać furtkę pod nieobecność Jos Buttler i rozkoszuje się warunkami panującymi w Rose Bowl.

Paul Stirling zostanie najlepszym odbijającym w Irlandii

Odbijający z Middlesex Paul Stirling zajmuje się zawodem krykieta w angielskim hrabstwie przez większą część dekady i jest świetnym wykonawcą. Jego podejście do ataku może zniechęcić nawet najlepszych meloników, aw swojej nowej roli wicekapitana mógłby tu stanąć na czele.

Adil Rashid zostanie najlepszym melonikiem w Anglii

Anglia od kilku lat jest mocno uzależniona od Adila Rashida w jednodniowym krykiecie, a Yorkshireman jest płodny w domowych warunkach. Rose Bowl słynie z przyjaznych spinów, a irlandzcy odbijacze mogą mieć trudności z wybraniem go w tym nocnym meczu.

Prognoza Anglii przeciwko Irlandii 30.07.2020

Oczekiwanie wreszcie się skończyło i pewnego dnia krykiet powinien wrócić z hukiem do Rose Bowl. Irlandia stoczy przyzwoitą walkę z Mistrzami Świata, Anglią i chociaż gospodarze odpoczywają przy kilku znanych nazwiskach, nadal powinni wykonać pracę w domu za 1,10 $. Nasza ostateczna prognoza między Anglią a Irlandią? Anglia pod dostatkiem.