Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » Prognoza między Anglią a Nową Zelandią, podgląd zakładów na Mistrzostwa Świata w ICC 41/48

Prognoza między Anglią a Nową Zelandią, podgląd zakładów na Mistrzostwa Świata w ICC 41/48

Witamy w naszych prognozach dotyczących Mistrzostw Świata ICC na mecz Anglia – Nowa Zelandia w Chester-le-Street. Nasz ekspert bukmacherski na Mistrzostwa Świata w Krykiecie sprawdza zasady dotyczące drużyn i znajduje potencjalnie lukratywne zakłady.

Anglia jest 1,44 $ faworytem w meczu z Czarnymi Czapkami, które zadecydują o losie gospodarzy na Mistrzostwach Świata.

Anglia zakończyła połowę swojego projektu renowacji dzięki niezapomnianemu zwycięstwu z Indiami na Edgbaston w niedzielę, ale nie może sobie pozwolić na żadną wpadkę w ostatnim meczu grupowym.

Weszli do turnieju, który zajął pierwsze miejsce w rankingu ICC, ale przegrane z Pakistanem, Sri Lanką i Australią wiązały się z nadzieją na mistrzostwo świata w krykiecie.

Mogą zapewnić sobie awans do półfinałów wygrywając z Nową Zelandią, ale nie będzie łatwo z Kiwi, którzy żeglowali blisko czołówki w tabeli, aż do kolejnych porażek z Pakistanem i Australią.

[baner adrotate = ”3 ″]

Obie drużyny mogą zakwalifikować się w zależności od innych wyników, ale przegrana reprezentacji Anglii naraziłaby ich na poważne niebezpieczeństwo utraty.

Mieli szczęście, że jako pierwsi wygrywali rzut i uderzali przeciwko Indiom. To pozwoliło im powrócić do swojej najlepszej jazdy na wierzbie i zebrać wspaniałą sumę 7-337.

Ale wszystkie ich straty przyszły, gdy uderzył jako drugi i gonił. Presja naprawdę wzrośnie na ich odbijających, jeśli NZ uderzy jako pierwszy i opublikuje przyzwoitą sumę.

Warto sprawdzić czołowych bukmacherów krykieta William Hill w dniu meczu, aby znaleźć późne promocje w ofercie. Twoja wskazówka dla najlepszego odbijającego może być jedną z lepszych ofert kursów.

CZWARTEK 30 MAJA – NIEDZIELA 14 LIPCA 2019 R

To Podgląd zakładów Anglia – Nowa Zelandia przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 41 z 48 mistrzostw świata ICC 2019.


INFORMACJE O MECZU
Anglia przeciwko Nowej Zelandii
Miejsce wydarzenia: The Riverside Durham, Chester-le-Street, środa, 3 lipca, godz. 10:30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: England $1.44; New Zealand $2.75
Ostatni raz się spotkali: Anglia 3-229 (32,4 międzylądowań) d Nowa Zelandia 223 (49,5 międzylądowań) w Christchurch, NZ, 10 marca 2018 r.
Przeczytaj także:
Przewodnik po zakładach ICC World Cup 2019
Wiodący bramkarz ICC World Cup 2019
Wiodący strzelec mistrzostw świata ICC 2019
Zawodnik turnieju ICC World Cup 2019


Kursy Anglia vs Nowa Zelandia:

Aby uzyskać pełne kursy, odwiedź Witryna William Hill.


ZAKŁADY HEAD TO HEAD:

Anglia 1,44 USD, Nowa Zelandia 2,75 USD
Prognoza: Nowa Zelandia rzuci inne wyzwania niż Indie, ale Anglia powinna być w stanie wykonać swoją pracę tutaj, przywracając kolejność mrugnięć do najwyższej formy. NZ ma potężne tempo ataku, więc wczesne overy podczas rund angielskich z agresywnymi Bairstow i Royem będą fascynujące.


PRZEWIDYWANIE ZAKŁADÓW NAJLEPSZYCH PUNKTÓW:

Anglia:
Pierwsza piątka zakładów: Joe Root 3,75 $, Jason Roy 4 $, Jonny Bairstow 4 $, James Vince 6 $, Eoin Morgan 6 $, Jos Buttler 7 $, Ben Stokes 8 $.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Indiom: Jonny Bairstow 111
przeciwko Australii: Ben Stokes 89
przeciwko Sri Lance: Ben Stokes 82no
przeciwko Afganistanowi: Eoin Morgan 148
v West Indies: Joe Root 100no

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Kane Williamson 3 USD, Martin Guptill 4,50 USD, Ross Taylor 4,50 USD, Henry Nicholls 5 USD, Colin Munro 6 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Australii: Kane Williamson 40

przeciwko Indiom Zachodnim: Kane Williamson 148
przeciwko RPA: Kane Williamson 106no
v Indie: mecz przerwany

Najlepsze prognozy dla pałkarza: Otwierająca nowozelandzka para Martina Guptilla, Colina Munro lub Henry’ego Nichollsa musi znaleźć formę i to szybko. Wczesne furtki drogo kosztują czarne czapki. Kane Williamson był znakomity, ale potrzebuje wsparcia. Zależało nam na tym, żeby Ross Taylor przyszedł na imprezę i damy mu jeszcze jedną szansę za 4,50 $ z William Hill. Joe Root trochę zbankrutował w Anglii, ale jesteśmy pewni, że jego klasa będzie lśniła. Pamiętaj, aby sprawdzić Witryna William Hill w przeddzień meczu, ponieważ Root może być jedną z lepszych ofert bukmacherskich.


PRZEWIDYWANIE ZAKŁADÓW NAJLEPSZY WICKET-TAKER:

Anglia:
Pierwsza piątka zakładów: Jofra Archer 3,75 USD, Mark Wood 4 USD, Adil Rashid 4,50 USD, Chris Woakes 5 USD, Liam Plunkett 5 USD, Tom Curran 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Indiom: Liam Plunkett 3-55
przeciwko Australii: Chris Woakes 2-46
przeciwko Sri Lance: Jofra Archer 3-52, Mark Wood 3-40
przeciwko Afganistanowi: Jofra Archer 3-52, Adil Rashid 3-66
przeciwko Indiom Zachodnim: Jofra Archer 3-30, Mark Wood 3-18

Nowa Zelandia:
Pierwsza piątka zakładów: Trent Boult 3,75 USD, Lockie Ferguson 3,75 USD, Matt Henry 4,50 USD, Tim Southee 4,50 USD, Ish Sodhi 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Australii: Trent Boult 4-51
przeciwko Pakistanowi: Trent Boult 1-48, Lockie Ferguson 1-50, Kane Williamson 1-39
przeciwko Indiom Zachodnim: Trent Boult 4-30
przeciwko RPA: Lockie Ferguson 3-59
v Indie: mecz przerwany

Najlepsza wskazówka dla melonika: Wypuśćmy to: kochamy Trenta Boulta! Daliśmy napiwki (i obstawialiśmy) weteranowi leworęcznego pacemana, który wypadł dobrze, zwieńczając kręgle dla kiwi w ostatnich trzech meczach. Więc pójdziemy jeszcze raz, ponieważ z łatwością wyglądał na najniebezpieczniejszego melonika Black Caps w historii serii. W Anglii ich meloniki podzielili się łupami, ale Jofra Archer był dla nas dobry, więc niewielki zakład na niego jest najlepszym rozwiązaniem.


Najlepsze zakłady: Anglia v Nowa Zelandia

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Większość szóstek w Anglii kosztuje 1,61 $

Z pewnością mała rybka, ale angielska najwyższa kolejność wygląda o wiele bardziej niebezpiecznie, gdy Jason Roy wrócił do gry. Mają wielu graczy, którzy potrafią oczyścić ogrodzenie, podczas gdy wielcy hokeiści Nowej Zelandii są trochę poza formą.

Ben Stokes zawodnikiem meczu przy 12 $

Stokes urodził się jako Kiwi i często radzi sobie dobrze przeciwko narodowi swojego urodzenia. Jest zagrożeniem nietoperzem i piłką, a nawet na boisku. Stokes ma świetny turniej, 50 i kilka bramek, więc możemy być w kasie.


Prognozy dotyczące Anglii przeciwko Nowej Zelandii

Nadchodzi kolejna ważna gra, której nie może przegapić neutralny fan. Anglia mniej więcej wcześnie rozpoczęła swoje mecze finałowe. Chcielibyśmy zobaczyć, jak odbijają się w sekundę tylko po to, aby zobaczyć, jak reagują na presję pościgu na desce. Uważamy, że mogą znów stanąć na wysokości zadania, ponieważ NZ wydawało się trochę płaskie w ostatnich kilku meczach. Dobra łódka.