Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Anglia – Indie Zachodnie Typy bukmacherskie, prognozy i kursy, 1/3 Podgląd testu

Anglia – Indie Zachodnie Typy bukmacherskie, prognozy i kursy, 1/3 Podgląd testu

Przeczytaj nasze wskazówki dotyczące drugiego testu Anglia – Indie Zachodnielub sprawdź naszą poprawną prognozę pierwszego testu Indii Zachodnich przeciwko Anglii poniżej. Zwycięzca 7,80 !!!!

Witamy w naszych wskazówkach dotyczących Anglii – Indiach Zachodnich i przewidywaniu zwycięzcy pierwszego testu z Rose Bowl w Southampton, który rozpocznie się w środę, w pierwszym meczu międzynarodowym po zamknięciu COVID-19.

Uważamy, że Indie Zachodnie mają ogromną szansę wywołać wrzód w meczu, za wygraną płacąc wyjątkowo 7,80 $, ponieważ istnieje wiele niewiadomych, które ostatnio nie zostały ujawnione.

Chociaż niektórym wydaje się to szalone, jest kilka czynników do rozważenia przy obstawianiu starć indies Anglia – Zachód, w tym zwykła nieobecność kapitana Joe Roota po tym, jak zdecydował się zostać z żoną na narodziny ich dziecka, zamiast grać w pierwszy test.

Po drugie, nieco ponad rok temu Windies zdobyli Wisden Trophy, choć na swoim własnym pokładzie i przeciwko drużynie Anglii, która była zupełnie nie w swoim rodzaju.

Podczas gdy angielskie warunki są notorycznie trudne dla zespołów koncertowych, zwłaszcza młodego składu odbijającego z Indii Zachodnich, jednym z czynników, których nie będzie, będzie hałaśliwa armia Barmy i kibice, a mecz ma być rozegrany pod ścisłą ochroną biologiczną. środków z powodu globalnej pandemii COVID-19.

Uważamy, że Indie Zachodnie wreszcie pokazują oznaki życia na arenie testowej, a młodzi strzelcy prowadzeni przez Shai Hope w końcu dają karaibskim fanom krykieta coś do uśmiechu. Windies mają wyłaniające się meloniki, które mogą być przerażające w ich dniu.

Anglia również znajduje się w fazie odbudowy testowego krykieta i odkryli własny, ekscytujący talent, z takimi jak Ollie Pope, Dom Sibley, Zak Crawley i wszechstronny Sam Curran, uzupełniając wszechstronnego gwiazdora Bena Stokesa i weteranów, takich jak Stuart Broad (który naszym zdaniem zagra pomimo przeciwnych doniesień) i Jimmy Anderson, który pokonał ostatnie problemy z kontuzjami.

Chociaż wzywamy do ostrożności w obstawianiu testu otwarcia między Anglią a Indiami Zachodnimi, sądząc po błędnych wynikach innych kodów sportowych w nowej normie, uważamy, że można znaleźć wielką wartość i że mecz jest znacznie bliższy wyrównania. pieniędzy niż 1,27 $, które możesz zdobyć za wygraną w Anglii.

Zapoznaj się z naszymi wskazówkami dotyczącymi zakładów Anglia – Indie Zachodnie dotyczące pierwszego testu rozgrywanego w Rose Bowl od środy.

Anglia – Indie Zachodnie – szczegóły i kursy

Początek: 11:00 czasu lokalnego, środa, 8 lipca
Miejsce wydarzenia: Rose Bowl, Southampton
Pogoda: Pewne opady deszczu przewidywane w środę i czwartek nie powinny wpłynąć na wynik.
Kursy bezpośrednie: Anglia (1,27 USD) v West Indies (7,80 USD), remis: 6 USD
Zawodnik meczu – kursy: Ben Stokes 6,00 USD, James Anderson 7,50 USD, Jofra Archer 8,50 USD, Stuart Broad 9,00 USD, Jason Holder 17,00 USD, Kemar Roach 19,00 USD, Rahkeem Cornwall 23,00 USD

Typy bukmacherskie Anglia – Indie Zachodnie

Światowa lista hazardu krykiet expert sprawdził zakłady Anglia – Indie Zachodnie i znalazł kilka wskazówek, które lubimy.

Jason Uchwyt na zawodnik meczu

Kapitan Indii Zachodnich Jason Holder jest zbudowany na warunki angielskie. Potrafi przez cały dzień rzucać na boki i jest niedoceniany przez nietoperza. Holder płaci 17.00 z WilliamHill.com, aby wygrać wyróżnienia za mecz, które naszym zdaniem mają wielką wartość. Kto bardziej wyróżnia się Holderem i nowym kapitanem Anglii, Benem Stokesem, może zdecydować o tej grze. Warto zauważyć, że kiedy Windies wygrali serię u siebie z Anglią, to Holder wystrzelił ich w pierwszym teście jako zawodnik meczu.

Ollie Pope to najlepszy wynik w pierwszej rundzie w Anglii

Pope odbijał szóste miejsce w reprezentacji Anglii i błyszczał w ostatnich występach, w tym dominując w ostatnim zwycięstwie w serii nad RPA. Papież płaci 7,00 dolarów Betway.com zdobyć najwięcej punktów w pierwszych rundach i powinien mieć mnóstwo okazji w kruchej drużynie odbijania Anglii. Może nawet zostać podniesiony w rzędzie pod nieobecność Roota.

Rahkeem Cornwall przejmie większość bramek w drugiej rundzie Anglii

Jednym z najważniejszych punktów ostatniego meczu testowego Windies z Afganistanem był siedmioma bramkami do Rahkeem Cornwall, gigantycznego melonika. To będzie trzecia czapeczka testowa Kornwalii w Rose Bowl i poważnie myślimy, że może stać się bronią na arenie testowej. Po prostu obejrzyj jego skróty na Youtube v Afganistan, a nawrócisz się. Kornwalia płaci 6,00 $ za pokonanie bramek w drugim nietoperzu Anglii i uważamy, że to dobra wartość, biorąc pod uwagę, że błystki mają świetny rekord w ostatnich rundach na tym terenie, co zostało podkreślone przez cztery bramki Moeen Ali w ostatnich rundach ostatniego angielskiego testu tutaj, zwycięstwo z Indiami.

Prognoza między Anglią a Indiami Zachodnimi 8.06.2020

Po prostu nie możemy spojrzeć poza ofertę 7,80 $ dla Indii Zachodnich, aby wygrać ten konkurs, zwłaszcza gdy nie ma doświadczonego Korzenia. Chociaż Anglia prawdopodobnie zasługuje na to, by być faworytem, ​​uważamy, że mecz jest znacznie bliższy perspektywie 50-50 niż mecz bukmacherzy krykieta uwierzyć. Windies mają młody talent, a Jason Holder jest silnym liderem, okaże się, czy potrafią dostosować się do angielskich warunków. Nasza ostateczna prognoza między Anglią a Indiami Zachodnimi? West Indies przez osiem bramek.