Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Puchar Świata T20 kobiet ICC » Anglia – Indie Zachodnie prognozy, najlepsze zakłady i typy, zakłady na Mistrzostwa Świata T20 Kobiet

Anglia – Indie Zachodnie prognozy, najlepsze zakłady i typy, zakłady na Mistrzostwa Świata T20 Kobiet

To jest WGL Anglia – Indie Zachodnie wskazówki i aktualizacja kursów na starcie kobiet w Pucharze Świata T20 na stadionie Sydney Showground w niedzielę 1 marca.
Starcie Anglia – Indie Zachodnie jest drugim pojedynkiem w podwójnej rundzie w Sydney, po starciu Pakistan – RPA.
Anglia wspaniale odbiła się od swojej pierwszej porażki z RPA, ale faktem jest, że w tym formacie turnieju T20 przegrana z Indiami Zachodnimi prawie na pewno zakończyłaby ich turniej.
Dobra wiadomość dla Anglii jest taka, że ​​ich dobrzy gracze uderzyli w formę. Heather Knight, aw szczególności Nat Sciver, byli wybitni i są graczami, których Windies muszą stłumić, aby mieć tutaj szansę.
Ze swojej strony West Indies z pewnością zmierzą się z drużyną, którą pokonali osiem razy w 16 międzynarodowych rozgrywkach T20, z siedmioma porażkami i jednym remisem.
Ten rekord wskazywałby, że mecz nie będzie tak jednostronny, jak spodziewają się bukmacherzy, którzy mają Anglię na poziomie faworytów 1,14 $.
Zapoznaj się z naszymi darmowymi wskazówkami dotyczącymi zakładów na mecz Anglia – Indie Zachodnie w Sydney.


Anglia – kobiety – Indie Zachodnie – Szczegóły – Mistrzostwa Świata kobiet w fazie grupowej T20

Mecz: 16/23
Miejsce wydarzenia: Sydney Showground Stadium, Sydney
TELEWIZJA:
Gdzie obstawiać: Najlepsze strony z zakładami krykieta


Anglia vs Indie Zachodnie kursy

Łeb w łeb: Anglia 1,14 USD, Indie Zachodnie 5,50 USD


Typy bukmacherskie Anglia – Indie Zachodnie

Łącznie mecz Sixes West Indies powyżej 2,5

Wygraj, przegraj lub zremisuj Windies mają mnóstwo farszów z mocą, by oczyścić liny. Muszą wygrać ten mecz, aby mieć szansę na awans w turnieju i jest każda szansa, że ​​zejdą na dół. Dziwny zakład bez wątpienia, ale z dobrą wartością 2,50 $ William Hill.

Nat Sciver zawodnik meczu

W przypadku tej opcji dostępne są kursy około 4 USD. To dość krótkie, ale Sciver jest gwiazdą i ma błyszczącą formę z nietoperzem i piłką. Uważamy, że to ona jest kluczem do szans Anglii na wygranie tego turnieju,


Prognozy Anglia przeciwko Indiom Zachodnim – 1/3/2020

Nie możemy angażować się w wygraną Anglii przy tak niewielkich szansach. Indie Zachodnie nie są tym, czym były, ale nie należy zapominać, że są pełne talentu i doświadczenia. Powinien być dobry do oglądania dla neutralnego fana.