Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » England v West Indies tips & prediction; 2nd Test Betting Preview

England v West Indies tips & prediction; 2nd Test Betting Preview

Witamy na naszej Anglia – Indie Zachodnie Typy bukmacherskie i analizy dla drugiego testu rozgrywanego na Old Trafford w Anglii, od czwartku.

Po pomyślnym przechyleniu 7.80 zwycięzca West Indies, aby pokonać Anglię w otwierającym serię w Rose Bowl, który zakończył się w niedzielę wieczorem, nasz bank jest w pełni załadowany i nie możemy się doczekać drugiego testu.

Atak Windiesów, prowadzony przez Shannona Gabriela, okazał się zbyt silny dla bezkorzeniowego składu Joe’go Anglii po tym, jak drużyna gości, prowadzona przez Jermaine Blackwood z 95, z powodzeniem przegoniła 200 w ostatnich rundach po zużyciu smoła.

Teraz Anglia musi przegrupować się przed dwoma testami na Old Trafford w Manchesterze, a kapitan Root ma wrócić do drużyny i zdjąć stery z zastępczego kapitana Bena Stokesa.

Anglia dokona co najmniej dwóch zmian z Joe Denly w broni na powrót Roota, a Stuart Broad z pewnością wejdzie do składu po wykluczeniu z pierwszego testu na rzecz ekspresowego tempa Marka Wooda. To, czy weteran Jimmy Anderson poprze krótką przerwę, okaże się, a selekcjonerzy z Anglii mają wiele do rozważenia.

Windies będą uważnie monitorować swój kwartet do szybkich kręgli, a Gabriel niedawno wrócił po kontuzji, co oznacza, że ​​zagranie go ponownie po dwóch dniach odpoczynku byłoby wielkim wyzwaniem. Kapitan Jason Holder z pewnością zagra, podczas gdy zahartowanego w boju Kemara Roacha trudno byłoby pominąć, mimo że w pierwszym teście nie miał furtki. Chociaż występ Gabriela w meczu sprawia, że ​​bardzo trudno mu odpocząć, a Joseph był integralną częścią ich zwycięstwa w pierwszym teście, nie stracą nic, dołączając ekscytującego Chemar Holder.

Spinner Rahkeem Cornwall został pominięty w pierwszym teście i pojawia się jako możliwe włączenie, chociaż selekcjonerzy nie będą chcieli zepsuć swojej zwycięskiej formuły, a wysoki produkt Antigua będzie bardziej prawdopodobny, aby wejść do ostatniego testu, po boisku Old Trafford używany. Odbijający otwierający, John Campbell, który przeszedł na emeryturę z powodu bólu tylko po to, by być na krawędzi wygrywających biegów, również ma wątpliwości po tym, jak Jofra Archer uderzył go w palec yorkera.

Windies może prowadzić w serii 1: 0, ale nie przeszkodziło to Anglii w zainstalowaniu 1,37 faworytów do wygrania tego starcia, a drużyna gości została wyceniona na 4,65, znacznie mniej niż ich kurs otwarcia w teście.

Jedną z rzeczy do rozważenia jest 6,00 w ofercie dla serii wylosowanej. Od 1-0 w serii jest długa droga wstecz, a kolejnym problemem jest kapryśna pogoda w Anglii. Co ciekawe, Anglia ma 1,80 faworyta do wygrania serii, podczas gdy Windies są wyceniani na 2,75.

Poniżej przedstawiamy nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Anglii – Indii Zachodnich, prognozy zwycięzców i aktualizację kursów na drugi test na Old Trafford, który rozpocznie się w czwartek.

Szczegóły drugiego testu Anglia – Indie Zachodnie i kursy

Początek: 11:00 czasu lokalnego, środa, 16 lipca
Miejsce wydarzenia: Old Trafford w Manchesterze
Pogoda: Trochę deszczu około piątku / soboty. Nie powinno wpływać na wynik.
Kursy bezpośrednie: Anglia (1,37 $) v West Indies (4,40 $), remis: 6 $
Zawodnik meczu – kursy: Joe Root 6 $, James Anderson 8 $, Ben Stokes 8,00 $, James Anderson 8,50 $, Jofra Archer 10,50 $, Stuart Broad 9,50 $, Jason Holder 15,00 $, Kemar Roach 19,00 $, Jermaine Blackwood 19,00 $, Chemar Holder 25,00

Typy bukmacherskie Anglia – Indie Zachodnie

Światowa lista hazardu krykiet expert sprawdził zakłady Anglia – Indie Zachodnie przed drugim testem Old Trafford i znalazł kilka wskazówek, które nam się podobają.

Ben Stokes wygra zawodnikiem meczu

Uważamy, że Stokes będzie cierpiał po tym, jak doprowadził Anglię do porażki w teście otwarcia, i będzie zadowolony z oddania cugli zwykłemu kapitanowi Rootowi. Stokes został prawdopodobnie przyćmiony przez swojego wszechstronnego rywala Jasona Holder’a w teście otwierającym i spodziewamy się, że ognisty produkt Cockermouth Cricket Club zareaguje. Stokes płaci 10,00, aby wygrać zawodnika meczu, co jest świetną wartością, biorąc pod uwagę, że odbija na miejscu 5 i jest melonikiem pierwszej zmiany, z talentem do robienia ważnych bramek.

Stuart Broad przejmie większość bramek do Anglii

Stuart Broad jest notowany jako bardzo rozczarowany tym, że został wykluczony z reprezentacji Anglii podczas pierwszego testu, na rzecz gry Archer i Wood w tym samym składzie. Nie ma nic pewniejszego niż powrót Broadera do składu na drugi test w Manchesterze, boisku, na którym ma świetne wyniki z nową piłką. Broad płaci 4,00, aby zdobyć najwięcej bramek w pierwszym nietoperzu w Indiach Zachodnich.

Shai Hope zdobędzie najwyższy wynik w pierwszej rundzie Indii Zachodnich

Hope zawiódł w obu uderzeniach w teście otwierającym i uważamy, obok otwierającego, Kraigga Brathwaite’a, że ​​jest on najbardziej skłonny do konstruowania długich rund w Anglii. Miej oko na warunki, ale jeśli boisko jest dobre do odbijania, Nadzieja może zakotwiczyć rundę Windies, a 5,00 oferowane, aby uzyskać najlepszy wynik w pierwszych rundach, to dobra wartość.

Prognoza między Anglią a Indiami Zachodnimi 16.07.2020

Anglia wygląda na znacznie lepszą drużynę ze skiperem Joe Rootem w środkowej kolejności i przewidujemy, że wyrówna serię 1-1 i przygotuje hitowy test końcowy. Gospodarze będą sprytni po przegraniu niemożliwego do przegrania testu (pamiętajcie, że Windies płacili 7,80!) W znanych warunkach i nie pozwolą Windies ponownie na nich zasadzić. To powiedziawszy, uważamy, że 1,37 w ofercie zakładów jest po prostu zbyt krótka jak na zespół z tak słabym składem odbijania. Chociaż będziemy unikać obstawiania zwycięzcy tego turnieju, powinien to być niezły konkurs. Nasza ostateczna prognoza między Anglią a Indiami Zachodnimi? Anglia 150 biegami.