Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Anglia – Indie Zachodnie Typy, prognozy i zakłady; 3. Podgląd testu

Anglia – Indie Zachodnie Typy, prognozy i zakłady; 3. Podgląd testu

Witamy na naszej Typy bukmacherskie Anglia – Indie Zachodnie i prognozy na trzeci test z Old Trafford, który rozpocznie się w piątek.

Podczas gdy Anglia przejdzie do końcowego testu jako przytłaczający faworyt, po wyrównaniu w serii 1-1, będą musieli zmierzyć się z kłopotliwą prognozą pogody, jeśli chcą odzyskać trofeum Wisden.

W Manchesterze zaplanowano pięć kolejnych dni deszczu od soboty, co zmusi nas do remisu (płacąc 2,60 $ z WilliamHill.com) oraz Zachodnie Indie, które zachowały trofeum, dzięki uprzejmości bycia obecnymi posiadaczami.

Pomimo ponurej prognozy pogody, Anglia poczuje się znacznie lepiej po tym, jak Ben Stokes zainspirował ich do zwycięstwa w 2. teście, 113 przejazdów, w intrygującej bitwie, również rozegranej w Manchesterze. Stokes, który oddał kapitana Joe Rootowi na drugie spotkanie, strzelił 176 w pierwszych rundach, a następnie 70 z 57 piłek, gdy Anglia potrzebowała szybkich przebiegów w dniu 5.

Anglia prawdopodobnie wprowadzi kilka zmian w trzecim teście, a ich dział szybkiej gry w kręgle zostanie wzmocniony przez Jimmy’ego Andersona i Jofrę Archer, którzy zostali wyrzuceni za złamanie surowych protokołów COVID-19, zgodnie z którymi rozgrywana jest seria. Przewidujemy, że Chris Woakes i Sam Curran ustąpią miejsca parze gwiazd.

West Indies zrujnują Jasona Holdera, wygrywając rzut i kręgle, po tym jak Anglia zebrała 469 runów w pierwszych rundach, a ten błąd potencjalnie kosztował ich zwycięstwo w serii. Windies przeszli do drugiego testu bez zmian, ale prawdopodobnie dokonają pewnych zmian w swoim dziale szybkich kręgli. Uważamy, że Windies obejmie ekspresowego Chemar Holder i potencjalnie spinner Rakheem Cornwall, a boisko Old Trafford będzie przyjazne dla spinów. Nie będą chcieli polegać na Roston Chase, który ponownie rzuci 44 overów, tak jak zrobił to w pierwszych rundach drugiego testu.

Followers of our previous England v West Indies tips would be counting their money, after we successfully tipped the Windies at $7.80 in the first Test, before our $8 man-of-the-match tip on Ben Stokes came through, and England, as predicted, won the game. Hopefully we can finish strongly and deliver some more winners.

Poniżej podajemy nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Anglii – Indii Zachodnich oraz prognozy zwycięzców trzeciego testu, który rozpocznie się w piątek 24 lipca na Old Trafford w Manchesterze.

ENG przeciwko WI Trzeci Test Szczegóły i kursy

Początek: Piątek, 24 lipca, 11:00 czasu lokalnego
Miejsce wydarzenia: Old Trafford w Manchesterze
Pogoda: Spodziewany deszcz od soboty, wygląda na to, że ten mecz będzie miał wpływ.
Kursy bezpośrednie: Anglia (1,78 USD) v West Indies (8,00 USD), remis: 2,60 USD
Zawodnik meczu – kursy: TBC

Typy bukmacherskie Anglia – Indie Zachodnie

Światowa lista hazardu krykiet autor przeanalizował zakłady ENG przeciwko WI w trzecim teście Old Trafford i znalazł kilka wskazówek, które nam się podobają.

Ben Stokes wygra zawodnikiem meczu

Ben Stokes, nasz odnoszący sukcesy zwycięzca meczu z drugiego testu, umocnił się do 6,00 $, aby powtórzyć dawkę w ostatnim teście. Uważamy, że to dobry zakład, ponieważ wszechstronny gwiazdor absolutnie dominuje w melonikach Windies na tym samym boisku, na którym zostanie rozegrany trzeci test. Stokes robi to przez cały czas, a w krykiecie często gracze się rzucają; cieszymy się, że jesteśmy na pokładzie.

Chemar Holder, aby zdobyć większość bramek pierwszego inningu do Indii Zachodnich

Anglia nie spojrzał na niezwykle utalentowanego Holdera i uważamy, że może on wyrządzić trochę szkód w pierwszych rundach. Oczywiście miej oko na zespoły, aby upewnić się, że tam jest, ale Holder jest wybitną perspektywą i w przyszłości zajmie wiele bramek testowych. Posiadacz płaci 6 $ za zdobycie największej liczby bramek pierwszego inningu.

Dom Bess przejmie większość ostatnich bramek

Młody spinner Dom Bess do tej pory nie miał szczęścia w serii, ale wykazał się dużym potencjałem. Spodziewamy się, że boisko na Old Trafford zacznie się kręcić, a Bess jest najlepszym spinnerem w Anglii. Przy sprzyjającej pogodzie uważamy, że Bess może zdobyć najwięcej bramek w drugiej rundzie rund w Indiach Zachodnich, za co powinna zapłacić około 6 dolarów. W ostatnim teście widzieliśmy, jak Roston Chase wygrywał bramki, więc jeśli uwzględniono Kornwalię, nie wahaj się ocenić jego kursów i potencjalnie zrób mały zakład.

Prognoza Anglia przeciwko Indiom Zachodnim 24/7/2020

Uważamy, że w ostatnim teście Anglia znów będzie miała wynik Indii Zachodnich, głównie dlatego, że z Rootem i Stokesem w środkowej kolejności wyglądają o wiele solidniej niż ich przeciwnicy. Fakt, że kwartet Windiesów pokonał całą masę overów w drugim teście (wszyscy grali do tej pory w oba mecze), a Shannon Gabriel czasami walczył, cofanie się znowu mogło być zbyt trudne. Oczywiście deszcz będzie czynnikiem wpływającym na zakłady na starcie Anglia – Indie Zachodnie, co oznacza, że ​​najlepiej postawić na remis na 2,60 $. Nasza ostateczna prognoza, jeśli pogoda pozwoli, Anglia kontra Indie Zachodnie? Anglia 200 biegami.