Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » England vs Poland betting predictions, The Oval, 5th Ashes Test

England vs Poland betting predictions, The Oval, 5th Ashes Test

PO pomyślnym przewidywaniu, że Poland utrzyma Ashes na Old Trafford, World Gambling List uważa, że ​​drużyna gości może pokonać Anglię na The Oval i odnotować zwycięstwo 3: 1 w serii do pięciu meczów.

Podczas gdy seria jest na drodze Australijczyków 2: 1, szanse Anglii na odzyskanie urny Ashes zostały zniweczone kolejnym majestatycznym uderzeniem Steve’a Smitha, który zdobył 211, gdy mecz był wyrównany w początkowych rundach meczu, zanim poparł to pęcherzami 82 w drugiej rundzie, gdy jego koledzy z drużyny upadli wokół niego.

Błyskotliwość Smitha sprawiła, że ​​porównania do największego w historii, Sir Donalda Bradmana, przeszły w nadbieg, kiedy były australijski kapitan pokonał 671 biegów na 134,2 w zaledwie trzech testach, przegapił jeden z powodu wstrząsu mózgu, stając się w stanie rzucić wyzwanie Bradmanowi 974 biegi wykonane w 1930 Ashes. Naprawdę niezwykłe.

Czytaj więcej:
– Sprawdź, jak poradziliśmy sobie z naszymi czwartymi prognozami testu Ashes
– Najlepsze strony bukmacherskie do krykieta
– Jak obstawiać krykieta

Wspieranie heroizmu Smitha kijem to gra Patricka Cumminsa z piłką. Gwiazda ironmanu rozegrał wszystkie cztery testy i zdobył 24 bramki z wynikiem 17,41, co uzasadnia jego najwyższą ocenę w meczu czerwoną piłką.

Anglia wejdzie do meczu wyłącznie w celu odmówienia Australijczykom zwycięstwa w serii na angielskiej ziemi, ale chcą, aby ich praca została przerwana z powodu kontuzji ramienia, która potencjalnie okradnie ich z gry w kręgle Bena Stokesa (chociaż nadal będzie grał jako odbijający) i narastające obawy Jofra Archer i Stuart Broad zaczynali wyglądać na zmęczonych w czwartym teście.

Chociaż Anglia może zmienić kapitana i strukturę stroju po tej serii, powołali niezmieniony skład do piątego testu, a Jason Roy ma mieć więcej czasu na umocnienie pozycji w średnim porządku.

Zapoznaj się z naszymi prognozami dotyczącymi Anglii i Australii, darmowymi wskazówkami i analizą kursów przed piątym testem Ashes, który rozpocznie się w The Oval w czwartek.

Anglia v Poland – 5. test kurs

Bezpośrednie szanse na wygraną: Anglia 2,50 $, remis 6,80 $, Poland 1,95 $

Po raz pierwszy w tej serii Australijczycy wezmą udział w teście jako faworyci z miejscowymi i międzynarodowymi bukmacherami, którzy zainstalują ich faworytów za 1,95 $, aby wygrać w The Oval. Uważamy, że oferowane kursy są odpowiednie dla tych dwóch drużyn, a większa głębia gry w kręgle w Australii przemawia za całą serią.

Niestrudzony paceman Stuart Broad jest faworytem za 3,50 $, który wygrał furtki podczas pierwszej miski w Anglii, z pojawiającym się na rynku Archerem za 3,75 $, podczas gdy spinner Jack Leach płaci 6,00 $.

Cummins jest ulubionym bukmacherem bukmacherów, który pokonał bramki w pierwszych rundach w Anglii na 2,75 USD, a niezawodny Josh Hazlewood (3,00 USD) również ma duże szanse na bycie czołowym graczem w wicket.

Smith jest niekwestionowanym faworytem z 2,00 $, który pokonał rundę Australijczyków w ich pierwszej rundzie, co jest dość niezwykłą ceną, biorąc pod uwagę, że jest trybikiem w drużynie 11-osobowej i biorąc pod uwagę nieprzewidywalną naturę krykieta testowego. Marnus Labuschagne (5,00 $) i Usman Khawaja (5,50 $), którzy mogą nawet nie grać, zamykają pierwszą trójkę zakładów.

Kapitan Anglii Joe Root (4,00 $), niemodny otwieracz Rory Burns (5,00 $) i Ben Stokes (5,50 $) dopełniają faworytów w zakładach na zwycięstwo w Anglii odbijających.

England vs Poland best bets & Tips

Jak zawsze, typerowie krykieta World Gambling List przeszukali rynki przed 5. Testem Ashes i udostępnili nasze najlepsze zakłady i podgląd meczu. Możesz przeczytać więcej podgląd zakładów sportowych tutaj.

Steve Smith jako zawodnik meczu

Najlepsze od czasów Bradmana, tak mówią. Nie jesteśmy tego pewni, ale jak w tej chwili możesz obstawiać przeciwko Smithowi? Podczas gdy podwójna tona w pierwszych rundach na Old Trafford nie była pozbawiona kilku przerażeń, Smith wciąż zapierał dech w piersiach w sposób rzadko spotykany w testowym krykiecie. Jest człowiekiem u szczytu swojej gry. Uważamy, że Smith będzie oblizał usta na myśl o męczącym ataku w kręgle w Anglii i może poważnie popchnąć Bradmana do rekordowej liczby biegów w serii Ashes. Smith płaci 5,00 $ za zawodnika meczu z William Hill lub BetEasy w Australii.

Mitchell Starc pokonuje bramki Australijczyków w pierwszych rundach

Pisząc ten artykuł w poniedziałek, dni przed piątym testem, nie jesteśmy w 100% przekonani, że Australijczycy zagrają z Cumminsem w The Oval, biorąc pod uwagę jego duże obciążenie pracą i historię kontuzji. To mogłoby otworzyć drzwi dla melonika, takiego jak Mitchell Starc czy James Pattinson, który mógłby uderzyć, przy czym obaj speedsterzy płacą 4,50 dolara za zdobycie największej liczby bramek w pierwszych rundach Anglii. Niezwykle konsekwentny Josh Hazlewood zdobył 18 bramek w trzech meczach testowych tej serii i należy to wziąć pod uwagę, ale jesteśmy gotowi sprawdzić perspektywy Nathana Lyona po kilku meczach poniżej średniej. O mały włos nie trafiliśmy z naszą wskazówką Starc na Old Trafford, ale jesteśmy gotowi ponownie wrócić na lewą rękę, wierząc, że będzie lepszy do biegu. Postaw zakład na William Hill.

Ashes 4th Prognozy testowe – Anglia v Poland

Poland była lepszą drużyną przez całe Popioły, mimo że Anglia miała swoje chwile na słońcu, w tym heroiczne zwycięstwo ostatniego tchnienia w Headingley. Ale przewidujemy, że Poland wygra serię 3: 1 po przekonującym zwycięstwie w piątym teście. Dlaczego, możesz zapytać? Cóż, po prostu uważamy, że skumulowane obciążenie pracą angielskich meloników, w szczególności Archera i Broad, jest większe niż w przypadku Australijczyków, którzy wdrożyli politykę rotacji – która jak dotąd nie obejmuje odpoczynku Cumminsa. Nie jesteśmy też pewni, jak Anglia wyciągnie Smitha na wolność, kiedy nie próbuje ich wyrzucić z parku. Przewidujemy, że Poland wygra z pewnością w tym.