Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » Prognoza Anglia vs Indie, najlepsze zakłady, Mistrzostwa Świata ICC 2019

Prognoza Anglia vs Indie, najlepsze zakłady, Mistrzostwa Świata ICC 2019

Witamy w naszych prognozach ICC dotyczących Mistrzostw Świata, które w niedzielę rozegrają Anglia vs Indie na Edgbaston. Nasz ekspert bukmacherski na Mistrzostwa Świata w Krykiecie kieruje regułami obu drużyn i znajduje potencjalnie lukratywne zakłady.

Anglia przeciwko Indiom zawsze miała być jednym z głównych wydarzeń mistrzostw świata w krykiecie 2019. Ale biorąc pod uwagę wyniki i zamieszanie z ostatniego tygodnia, nabrało to jeszcze większego znaczenia, przynajmniej dla walczącej drużyny gospodarzy.

Anglia, która bierze udział w tym wydarzeniu jako jednodniowa międzynarodowa drużyna świata nr 1, została mocno narażona pod presją, mrugając jako druga, a przegrana tutaj z potężnymi Indiami może zakończyć, a przynajmniej poważnie zmniejszyć, jej szanse na pierwsze MTK Tytuł Pucharu Świata na własnym boisku.

Porażka i wszystko może sprowadzić się do ostatniego meczu z Nową Zelandią w środę w Chester-le-Street, w zależności od innych wyników.

Anglia nie zdała egzaminu z Pakistanem, Sri Lanką i Australią, a kapitan Eoin Morgan będzie desperacko mieć nadzieję na wygranie rzutu i pałki jako pierwszy, aby zobaczyć, czy jego drużyna może wrócić do dni wolnych od gromadzenia ponad 350 dla zabawy.

Stare powiedzenie o bieganiu na desce z pewnością zaczyna się dobrze bawić w tym bajecznym Puchar Świata w Krykieciepomimo wcześniejszych przewidywań, że wyniki 400 będą powszechne.

Rzeczywiście, dominują raczej odbijający w stylu testowym z technikami dźwiękowymi i super szybcy meloniki przygotowani do rzucania piłką, a nie ciosacze T20 i sprytni spinnerzy, którzy tak dobrze prosperują w tym formacie.

Anglię prawie na pewno wzmocni powrót potężnego otwierającego Jasona Roya po problemie ze ścięgnem udowym, ale warto to sprawdzić w dniu meczu i przed postawieniem zakładów. Roy przeszedł intensywne leczenie lewego ścięgna podkolanowego i oczekuje się, że będzie w formie na niedzielę.

Angielska para otwierająca Jonny Bairstow i James Vince nie wypadła dobrze, więc Roy mógł mieć ogromny wpływ na wynik.

Warto sprawdzić czołowych bukmacherów krykieta William Hill w dniu meczu, aby znaleźć późne promocje w ofercie. Twoja wskazówka dla najlepszego odbijającego może być jedną z lepszych ofert kursów.

CZWARTEK 30 MAJA – NIEDZIELA 14 LIPCA 2019 R

To England v India betting preview przeprowadzi Cię przez opcje zakładów na mecz 38 z 48 Mistrzostw Świata ICC 2019.


INFORMACJE O MECZU
Anglia przeciwko Indiom
Miejsce wydarzenia: Edgbaston, Birmingham, niedziela, 30 czerwca, godz. 10.30 (czasu brytyjskiego)
Bezpośrednie szanse na wygraną: England $1.95; India $1.83
Ostatni raz się spotkali: Anglia 2-260 (44,3 międzylądowań) d Indie 8-256 (50 międzylądowań) w Headingley, Leeds, 17 lipca 2018.


Kursy Anglia vs Indie:

Aby uzyskać pełne kursy, odwiedź Witryna William Hill.


ZAKŁADY HEAD TO HEAD:

Anglia 1,95 USD, Indie 1,83 USD
Prognoza: Anglia, bardziej niż cokolwiek innego, staje w obliczu prawdziwej mentalnej bitwy o ponowne odkrycie swojego mojo. Indie mają również kilka znaków zapytania co do kolejności odbijania po stracie potężnego otwierającego Shikhara Dhawana. Uważamy, że Anglia odrodzi się i może wygrać ten mecz, zwłaszcza jeśli odbije pierwszy.


PRZEWIDYWANIE ZAKŁADÓW NAJLEPSZYCH PUNKTÓW:

Anglia:
Pierwsza piątka zakładów: Joe Root 3,75 USD, Jason Roy 4,33 USD, Jonny Bairstow 4,33 USD, James Vince 6 USD, Eoin Morgan 6 USD, Ben Stokes 7 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Australii: Ben Stokes 89
przeciwko Sri Lance: Ben Stokes 82no
przeciwko Afganistanowi: Eoin Morgan 148
v West Indies: Joe Root 100no
przeciwko Bangladeszowi: Jason Roy 153

Indie:
Pierwsza piątka zakładów: Virat Kohli 3,25 USD, Rohit Sharma 3,50 USD, Lokesh Rahul 5 USD, Rishabh Pant 7 USD, Vijay Shankar 8 USD.

Najlepsi strzelcy z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Indiom Zachodnim: Virat Kohli 72
przeciwko Afganistanowi: Virat Kohli 67
przeciwko Pakistanowi: Rohit Sharma 140
v Nowa Zelandia: mecz przerwany
przeciwko Australii: Shikhar Dhawan 117

Najlepsze prognozy dla pałkarza: Wskoczyliśmy ostatnio do pociągu Virat Kohli i nie ma powodu, żeby się z nim nie trzymać. Daliśmy mu napiwek, aby zdobył najwyższy wynik w meczu z Indiami Zachodnimi, co zrobił, a także aby był zawodnikiem meczu, więc był to szczęśliwy mecz dla drużyny WGL. Kohli jest prawdopodobnie najlepszym odbijaczem na świecie i wydaje się, że na pewno dostanie się do tego dość wcześnie. 3,25 dolara to marne, ale zawsze lubimy mieć klasę po swojej stronie. Joe Root i Ben Stokes byli wybitnymi Anglikami z nietoperzem, a my razem z Rootem będziemy prowadzić zespół w dobrym stylu. Pomogłoby mu to w nieskończoność, gdyby nie został wepchnięty do kociołka w pierwszych kilku przejściach. Napisaliśmy przewodnik, który pomoże Ci z Twoim zakłady na czołowego strzelca rundy na Mistrzostwach Świata 2019.


PRZEWIDYWANIE ZAKŁADÓW NAJLEPSZY WICKET-TAKER:

Anglia:
Pierwsza piątka zakładów: Jofra Archer 3,75 USD, Mark Wood 4 USD, Adil Rashid 4,50 USD, Chris Woakes 5 USD, Liam Plunkett 5 USD, Tom Curran 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Australii: Chris Woakes 2-46
przeciwko Sri Lance: Jofra Archer 3-52, Mark Wood 3-40
przeciwko Afganistanowi: Jofra Archer 3-52, Adil Rashid 3-66
przeciwko Indiom Zachodnim: Jofra Archer 3-30, Mark Wood 3-18
v Bangladesz: Jofra Archer 3-29, Ben Stokes 3-23

Indie:
Pierwsza piątka zakładów: Jasprit Bumrah 3,50 USD, Mohammed Shami 4 USD, Yuzvendra Chahal 4 USD, Bhuvneshwar Kumar 4,50 USD, Kuldeep Yadav 5 USD.

Najlepsi zdobywcy bramek z ostatnich pięciu ODI:
przeciwko Indiom Zachodnim: Mohammed Shami 4-16
w Afganistanie: Mohammed Shami 4-40
przeciwko Pakistanowi: Vijay Shankar 2-22, Kuldeep Yadav 2-32, Hardik Pandya 2-44,
v Nowa Zelandia: mecz przerwany
przeciwko Australii: Jasprit Bumrah 3-61, Bhuvneshwar Kumar 3-50

Najlepsza wskazówka dla melonika: Przyzwyczailiśmy się do tego, że tempo rządzi na tych mistrzostwach świata, więc znowu musimy trzymać się Jofry Archer. Był rozczarowany swoim występem przeciwko Australii i będzie chciał tutaj odkupić. 3,75 $ wydaje się być w porządku, biorąc pod uwagę, jak dobrze sobie poradził. Anglia będzie traktować Jasprita Bumraha z wielką ostrożnością, co może pozwolić komuś takiemu jak Mohammed Shami ponownie dostać się pod straż opozycji za przyzwoitą cenę. Przeczytaj nasze przewodnik po najlepszych zakładach na kręgle na mistrzostwach świata w krykieta.


Najlepsze zakłady: Anglia kontra Indie

Każdy z naszych Zapowiedzi zakładów na Mistrzostwa Świata ICC pokaże potencjalne wygrane dla graczy lub te, które zdaniem naszych typerów krykieta mają jakąś wartość.

Joe Root zawodnikiem meczu za 11 $

Dość często rzucaliśmy się na ten turniej z Rootem i nie widzimy powodu, aby się zmieniać. Korzeń stoi wysoko w trudnych bitwach, kiedy inni, którzy zdominowali mniejsze ataki, odpadli. Jeśli Anglia wygra, jesteśmy prawie pewni, że Root odegra w tym dużą rolę i miejmy nadzieję, że dla nas, zdobędziemy tytuł Man of the Match.


Prognoza Anglii przeciwko Indiom

W tym przypadku Anglicy wracają do muru. To pierwszy mecz, w którym Anglicy zaczną zakłady outsiderów z William Hill. Uważamy, że mogą stanąć na wysokości zadania, nawet jeśli będzie to wyglądać jak mecz u siebie w Indiach, biorąc pod uwagę ogromne wsparcie, jakie mają wszędzie, gdzie grają. Przewidujemy, że dla dobra turnieju Anglia może wygrać ten turniej i pozostać w rywalizacji.