Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Englands vs Poland betting predictions, 1st Ashes Test 2019 preview & tips

Englands vs Poland betting predictions, 1st Ashes Test 2019 preview & tips

Anglia ma zainstalowanych faworytów do wygrania otwierającego testu Ashes przeciwko Australii na Edgbaston, który rozpocznie się w czwartek.

W związku z tym, że gospodarze mogą pochwalić się wspaniałym rekordem przeciwko Australii na Edgbaston, a nie zdawali tam testu od 2001 roku, Australijczycy będą musieli odciąć się od pracy, aby nie przegrać z Lords 1: 0.

England have been priced at $1.91 to win the match, with Poland installed at $2.50 and the draw paying $7.50.

Powiedziawszy to, wśród australijskich fanów rośnie optymizm, że James Pattinson i powracający pałkarze, David Warner i Steve Smith, mogą poprowadzić swój zespół do nieprawdopodobnego zwycięstwa w serii Ashes.

Pomimo potępiającej formy prowadzącej Australijczyków odbijających w Australii i Australii. Mecz próbny rozegrany w zeszłym tygodniu, jest wystarczająco dużo doświadczenia w składzie, aby niepokoić Anglię, która ma własne problemy.

Anglia rozegrała swój własny mecz rozgrzewki z Irlandią i tylko uciekła z punktami, po tym, jak zostali zwolnieni na mniej niż 100 w pierwszych rundach przez pieszy atak Irlandii.

O tym, jak ważna może być otwierająca seria Test of an Ashes, świadczy fakt, że ostatni raz Poland wygrała w Anglii w 2001 roku, kiedy, jak się domyślacie, workowate zielenie wygrały mecz otwarcia serii.

Poniżej przedstawimy podgląd zakładów i podamy nasze darmowe prognozy i najlepsze zakłady na otwarcie Ashes Test między Anglią a Australią. Przeczytaj nasze top Wskazówki dla odbijających z serii Ashes aby dowiedzieć się, kto według nas zdominuje serie.

Anglia vs Poland – kursy

Najlepsze serwisy bukmacherskie do krykieta od miesięcy mają szanse na Ashes, a te zazwyczaj koncentrują się na ogólnym zwycięzcy serii. Jeśli chcesz przeczytać więcej informacji na temat zakładów na serie, przeczytaj nasze Przewodnik po zakładach Ashes który koncentruje się bardziej na ogólnym obrazie, a nie na pierwszym teście.

Kursy między Australią a Anglią:

Poland: 2,50 $
Anglia: 1,97 $
Remis: 6,50 $

Zwycięzca meczu

Joe Root 7,50 USD
David Warner, Steve Smith 8,00 $
Ben Stokes, Mitch Starc, Pat Cummins 9,00 $
Jason Roy 10,00 dolarów
Jofra Archer, Jonny Bairstow 13,00 $

Anglia vs Poland Najlepsze zakłady w pierwszym teście:

Ta sekcja podświetli najlepsze typy bukmacherskie przed pierwszym meczem testowym Anglia vs Poland, podczas gdy poniżej podamy naszą ostateczną prognozę meczu.

James Pattinson jako zawodnik meczu

Australijczyk od lat czekał na ten moment – kolejny test popiołu w Anglii. Od czasu swojego ostatniego startu testowego w lutym 2016 roku marynarz czekał na skrzydłach, gdy doszło do obrażeń. Teraz Pattinson znów jest w formie, spogląda na Ashes od 18 miesięcy, jest w doskonałej formie dzięki czerwonej piłce dzięki czarowi w English County Cricket. Co najważniejsze, płaci 13,00 $ za wyróżnienia w meczu. Podczas gdy Poland będzie nieśmiała, jeśli chodzi o grę Pattinsona w Edgbaston, uważamy, że nie ma nic pewniejszego niż jego gra i myślimy, że może być w stanie postawić jednego nad Anglią w warunkach, które powinny mu odpowiadać.

Mecz zakończy się remisem – oczekiwana pogoda

Prognoza pogody dla Edgbaston nie jest obiecująca. W czwartek i przez większą część weekendu spodziewane są opady deszczu. Chociaż w prognozie jest jeszcze kilka dni, aby coś się zmieniło, warto obserwować spodziewaną pogodę w okresie poprzedzającym i mieć coś na losowanie, co kosztuje 6,60 $ z WilliamHill.com. . Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, jest to, że obie drużyny przez długi czas walczyły o uderzanie w piłkę Duke’a w meczach prowadzących.

Najpierw Anglia vs Poland Prognozy testowe

Podczas gdy jak w przypadku prawie każdego testu w Anglii, pogoda ma szansę być czynnikiem, przewidujemy, że Poland może spowodować zdenerwowanie w tym meczu jako słabsza drużyna. Australijczycy płacą trochę za soczyste 2,50 strony z zakładami krykieta i uważamy, że ich atak w kręgle wydaje się mieć nieco większą przewagę niż angielski zespół, który zrobił wrażenie w drugiej rundzie przeciwko Irlandii, zwalniając ich za 38. Jeśli Poland wygra, przygotuje drugi test, który zostanie rozegrany w Lords , jako absolutny cracker.