Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Essendon v Fremantle tips, predictions & odds analysis, AFL Rd 1, 2022

Essendon v Fremantle tips, predictions & odds analysis, AFL Rd 1, 2022

Essendon rozpocznie swoją kampanię 2022 przeciwko Fremantle na Marvel Stadium w sobotę po południu, gdy niesamowicie spokojny sezon AFL rozpocznie swój trzeci mecz.

Bombowce są faworytem do wygrania spotkania w wysokości 1,45 $, podczas gdy Dockerzy mają 2,69 $ outsiderów w Unibet.com.au.

Trudno jest zobaczyć, jak młodzi dokerzy, pod wodzą nowego trenera Justina Longmuira, nękają bombowce w Melbourne w czymś, co można określić jedynie jako dziwaczne; wraz z pandemią COVID-19, która ogarnęła Australię, powodując wszystko AFL mecze do skrócenia i brak tłumów.

Pierwsze dwa mecze były wybuchami, które z powodzeniem przechyliła światowa lista gier hazardowych Richmond i Collingwood napinając mięśnie przeciwko Carltonowi i zachodnim buldogom.

Jako gracz, nauczyliśmy się jednej rzeczy, że 30 posiadłości to nowe 35 ze skróconymi zapałkami, a 25 dotknięć to nowe 30.

Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się zakładom Freo-Dons na pierwszą rundę sezonu AFL 2022. Oto nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Essendon v Fremantle, przewidywanie zwycięzców i analiza kursów.

Bombers vs Dockers – kursy

Bezpośrednie szanse na wygraną: Bombowce (1,46 USD) v Dockers (2,69 USD)
Zakłady na linię: Bombowce -15,5 (1,90 USD) v Dockers +15,5 (1,90 USD)
Kursy na strzelca pierwszej bramki: Jake Stringer 9 USD, Michael Walters 10 USD, Anthony McDonald-Tipungwuti 12 USD, Cameron McCarthy 15 USD, Jayden Laverde 13 USD, Lachie Schultz 15 USD, Orazio Fantasia 15 USD, Matthew Taberner 15 USD

Najlepsze typy na Essendon vs Fremantle

Po zapoznaniu się z zakładami Essendom v Fremantle znaleźliśmy pewną wartość, ale najpierw będziemy się chwalić naszymi wyczynami związanymi z zakładami w pierwszej rundzie.

Nasze dwa pierwsze artykuły ze wskazówkami dla AFL dostarczyły dwóch zwycięskich drużyn oraz zwycięzcy 8 $ po pomyślnym przewidzeniu, że Brodie Grundy zdobędzie medal Roberta Rose w zwycięstwie Pies nad Buldogami. W czwartek wieczorem z powodzeniem daliśmy Crippsowi napiwek za większość dotknięć i zwycięstwo w Richmond.

Oto nasze najlepsze wskazówki dotyczące starcia Essendon – Fremantle rozgrywanego na Marvel Stadium.

Dylan Shiel i Angus Monfries w tej samej grze

Dwóch bombowców jest co najmniej płodne i spodziewamy się, że ponownie będą prowadzić pomoc. Nie zapłacę góry (w momencie pisania tego artykułu było to 2,83 $ w Sportsbet), ale poza kontuzją jest prawie pewne, że Shiel zbierze 20 rzeczy, a Monfries 25. Opierając się na teorii, że 25 to nowe 30, które dobrze układa się w Monfries , który zebrał ponad 30 rzeczy w każdym z ostatnich czterech meczów bombowców na Marvel Stadium.

Matthew Taberner, aby strzelić 3 lub więcej goli

At one point last season Matt Taberner was dominating key defenders, but failing to convert at a high enough level. Injury then ruined his season, and it’s easy to forget just how good a player he can be. Our spies over in the west tell us Taberner is ready to step up and fill the shoes of absent spearhead Jesse Hogan, who is on leave with mental health problems. Taberner is paying $9 to kick most goals with Ladbrokes.com.au.

Prognoza Essendon przeciwko Fremantle 21.03.2020

Przewidujemy, że Essendon Johna Worsfolda dostanie pracę przeciwko Fremantle, głównie dlatego, że mają większą głębię w środku pola. Dockers poczują utratę biegaczy Bradley Hill na rzecz St Kilda i Eda Langdona w Melbourne i mogą zagrać na długi sezon.