Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Essendon v GWS betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 10 preview

Essendon v GWS betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 10 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich Essendon v GWS oraz prognozach dotyczących starcia rundy 10 AFL rozgrywanego na Metricon Stadium w piątek wieczorem.

Bombowce, które wciąż mają grę w ręku z powodu uderzenia COVID na początku sezonu, wypadły poza pierwszą ósemkę po straszliwej porażce z Brisbane Lions w ostatniej rundzie.

GWS zaliczyło ostatni start Gold Coast w zaciętej walce, podczas gdy tydzień wcześniej pokonali Richmond w swoim najlepszym zwycięstwie w roku, w którym katapultowali ich na siódmą pozycję.

Essendon ostatnio grał w piątek wieczorem tydzień temu, podczas gdy Giants grali w niedzielę wieczorem, co oznacza, że ​​Bombers mieli dwie dodatkowe noce odpoczynku, które mogą odgrywać rolę w tej grze.

Bukmacherzy AFL umieścili Giants jako poważnego faworyta, wyceniając je na 1,39 USD, podczas gdy kursy Bomberów na poziomie 3 USD oferują świetną wartość. Linia 1,90 $ została ustawiona na 14,5, co wygląda mniej więcej w prawo przy obecnej formie.


Więcej: Wskazówki AFL


Oczekuje się, że w piątek wieczorem na Gold Coast będzie ulewny deszcz, co prawdopodobnie spowoduje, że te dwie drużyny będą walczyć w konkursie z niską liczbą punktów.

Jesteśmy jednak zmęczeni przeskakiwaniem na under / under na rynku zakładów over / under na tym rynku, gdzie wiodący bukmacher Sportsbet ustala punkt na 103,5. Prawdopodobnie warto mieć oko na pogodę i jeśli spodziewany deszcz nie spadnie przed meczem, przejmuj over.

Giants odnieśli ogromną kontuzję w pierwszym kwartale starcia z Suns, kiedy Toby Greene uciekł z kontuzją ścięgna podkolanowego, a żywiołowa gwiazda spodziewana jest spóźnić się na co najmniej trzy tygodnie. Callan Ward i Shane Mumford również powrócą po Giants i młodzika, a Xavier O’Hallaran zagra w swój pierwszy mecz.

Bombowce przypomnieli sobie Irlandczyka Conora McKenziego po tym, jak przegapił ich starcie z Lwami, powołując się na tęsknotę za domem. Kyle Langford, Matt Guelfi i Shaun McKernan również zostali uwzględnieni.

Below are our Essendon v GWS tips & winner prediction for their Friday night clash at Metricon Stadium from 7:50pm AEST.


Bombers vs Giants – kursy

Początek: 19.50 czasu lokalnego, 28 czerwca
Miejsce wydarzenia: Metricon Stadium, Gold Coast
Kursy bezpośrednie: Essendon (2,75 USD) v North Melbourne 1,45 USD)
Zakłady na linię: Essendon +13,5 (1,90 USD) w porównaniu z GWS -13,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: GWS 10 USD; Essendon 81 USD

Essendon v GWS tips

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds for some value and found several value Hawks v Kangaroos tips for Sunday’s game.

Bombowce wygrywają drugą połowę

W drugiej połowie tego meczu dajemy Essendonowi więcej punktów niż Giants z ich kilkudniowym odpoczynkiem. Uważamy, że Giganci rozegrali dwa trudne mecze z rzędu i mają powód do upadku, podczas gdy Bombowce prawdopodobnie uderzą mocno po rozczarowującej porażce z Lions tydzień temu. Ten rynek jest dostępny u czołowego australijskiego bukmachera Unibet i płaci 2,20 $.

Tim Taranto wykopuje 2+ gole

Jest potencjał na deszcz, więc mniejsi gracze mogą być odpowiedzią w zakładach na strzelców. Ta wskazówka to rzut na pniaki, ale z Toby Greene’em w składzie Giants, Leon Cameron może zwrócić się do klasowego Tima Taranto, aby dodać klasę bliżej bramki. On płaci 21 $ za wyrzucenie 3+ goli, podczas gdy 5,50 $ za dwa gole może być bardziej realistycznym zakładem.


Prognoza Essendon przeciwko GWS 7/8/2020

Uważamy, że ta gra będzie znacznie bliższa, niż sugerują kursy. To sprawia, że ​​skłaniamy się ku bardziej soczystym kursom na bombowcach, ale możemy po prostu unikać obstawiania zwycięzcy w tej grze. Jedną z rzeczy do rozważenia jest to, że Giants prowadzą po pierwszej połowie i Bombersy, aby wygrać. Nasze myślenie ponownie, świeższe nogi bombowców mogą dać im przewagę w drugiej połowie. Nasza ostateczna prognoza dotycząca Essendon kontra GWS? GWS o cztery punkty.


Bombers vs Giants lowdown

How can I watch the Bombers v Giants AFL clash?

Bezpłatne: Kanał 7; Telewizja na abonament: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobilny: AFL Live Pass.

How can I bet on the Essendon vs Giants round 10 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Bombers v Giants game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:50 AEST, 7 sierpnia 2021 r.