Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Essendon v Richmond betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

Essendon v Richmond betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

Witamy na zapowiedź meczu Essendon – Richmond Round 13 na stadionie TIO w Darwin w sobotni wieczór.

Ten mecz jest oczywiście zwykle oznaczany jako „Dreamtime at the G” i jest centralnym punktem obchodów rund rdzennych, z tłumami ponad 80 000 osób. To prawie stosowne, że zostanie on zagrany w Darwin przed liczącym w większości rdzennym tłumem 5000 osób.

Richmond zagra w tym meczu z dominującym ostatnim rekordem w walce z Bombers, wygrywając ostatnie dziewięć starć między tą parą. Co ciekawe, tylko jeden z tych meczów okazał się prawdziwym wybuchem, a był to 71-punktowy thrash w 2018 roku.

Essendon wycofuje się po tym, jak w zeszłą niedzielę został pobity przez St Kildę na Gabbie, meczu, który rozegrał się zaledwie cztery dni po zremisowaniu z Gold Coast.

Richmond również wycofuje się od poniedziałkowej nocy, kiedy pokonali Suns, ale cieszą się dziewięciodniową przerwą przed tym meczem, więc powinien być trochę świeższy niż ich walczący przeciwnicy.


Przeczytaj także: Aktualizacja 13 rundy AFL i kursów
Więcej: Wskazówki AFL
Piątek AFL: Wskazówki dotyczące Gold Coast v Carlton

AFL Sobota: Western Bulldogs v Melbourne porady
Porady Port Adelaide v Hawthorn


Essendon ma remis i trzy porażki w ostatnich czterech meczach, ale wciąż walczy o finały i ma mecz w rękawie po tym, jak ich mecz z Melbourne został przełożony na początku tego roku.

Their big problem of late has been a dysfunctional forward line, though they are expected to regain powerful forward Jake Stringer for this match after an ankle injury. They also should get Devon Smith and Aaron Francis back after they were rested for the clash against the Saints.

Richmond ma w tym tygodniu kilka trudnych decyzji selekcyjnych, a doświadczony obrońca Bachar Houli i ruckman Toby Nankervis są gotowi wrócić do gry. Ale ich forma jest taka, że ​​mogą nie chcieć zbytnio manipulować zwycięską kombinacją.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Bombers v Tigers przed ich starciem na stadionie Tio w Darwin, które ma się rozpocząć o 19:45 w sobotni wieczór.


Bombers vs Tigers – kursy

Początek: 19:45 AEST, 22 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Stadion Tio w Darwin
Kursy bezpośrednie: Essendon (4,70 USD) v Richmond (1,18 USD)
Zakłady na linię: Essendon +25,5 (1,90 USD) v Richmond -25,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Essendon 101 USD; Richmond 5,50 $

Porady Essendon v Richmond

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Essendon v Richmon tips for Saturday’s game.

Richmond wygra o 1-24 punkty

Ta opcja kosztuje około 3 USD u czołowego australijskiego bukmachera PlayUp. Essendon rozegrał wiele bliskich meczów w tym sezonie, a także wiele bliskich meczów z Richmond, nawet jeśli ostatnio nie wygrali żadnego z nich. Spodziewamy się, że ten mecz będzie trochę bliżej niż oczekiwano, ale nadal oczekujemy, że Richmond uniknie wpadki.

Essendon +25,5 punktu / mecz poniżej 118,5 punktu

Podobnie jak w przypadku powyższego zakładu, po prostu nie spodziewamy się, że Richmond zdmuchnie bombowce w tym przypadku. Essendon to utalentowana drużyna, która ostatnio została wyjątkowo mocno dotknięta kontuzjami. Niektórzy z tych graczy zaczynają szukać drogi powrotnej, a Stringer może być ogromnym graczem, który da im prawdziwy punkt centralny i zdenerwuje kilku obrońców Tygrysów.


Prognoza Essendon przeciwko Richmond 22.08.2020

Ten mecz to pierwsze starcie tych drużyn w jakimkolwiek innym miejscu niż MCG od 1994 roku. Są zaciekłymi rywalami i stawka jest wysoka, jeśli dwie drużyny wypadną z krótkich przerw. Essendon potrzebuje wygranej, aby pozostać w wyścigu finałowym, podczas gdy Tygrysy są w zasięgu pierwszej czwórki, ale nie mogą sobie pozwolić na takie gry. Byliśmy trochę zaniepokojeni tym, że Suns dorównuje bardziej niż pomocnikom Richmond przez większość poniedziałkowego starcia, a Essendon jest przydatny w tym dziale. Nasza ostateczna prognoza dotycząca Essendon przeciwko Richmond: Tygrysy o 10 punktów.


Essendon vs Richmond lowdown

How can I watch the Bombers v Tigers AFL clash?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Bombers v Tigers round 13 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Essendon vs Richmond game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:45 czasu AEST 22 sierpnia 2021 roku.