Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » FIBA Basketball World Cup predictions & free picks for September 7 games

FIBA Basketball World Cup predictions & free picks for September 7 games

The FIBA Basketball World Cup reaches day 8 on Saturday, September 7, 2019, with more second-round action.
16 najlepszych drużyn z pierwszej rundy zostało podzielonych na cztery grupy po cztery do drugiej rundy, zabierając ze sobą wyniki pierwszej rundy. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do ćwierćfinału.
Ponadto 16 ostatnich drużyn jest podzielonych na cztery grupy, aby walczyć o miejsca 17-32.
Tak więc prawdziwi rywale zaczną się pojawiać w dniu 8, z wyborem dzisiejszych meczów wielkiego starcia między USA a Grecją. Kto nie chce, aby MVP NBA, Giannis Antetokounmpo i jego współpracownicy, zmierzyli się z gwiazdorskim składem USA? To powinien być krakers.

Oto nasze darmowe typy, kursy i prognozy na ósmy dzień Mistrzostw Świata FIBA, który obejmuje osiem meczów.

Czytaj więcej:
– Najlepsze strony z zakładami do koszykówki
– Przewodnik FIBA ​​World Cup

Mecze drugiej rundy

Poland – Dominikana (Grupa L)

Wskazówka: 16:00 czasu lokalnego (GMT + 8)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Poland $1.02, Dominican Republic $19
Miejsce wydarzenia: Gymnasium of Youth Olympic Games Sport Park, Nanjing
Prognozy między Australią a Republiką Dominikany: Boomers są niepokonani, a wygrana tutaj znacznie przyczyni się do zablokowania miejsca w ćwierćfinale. Jeśli uda im się triumfować i Francja pokona Litwę w innym meczu grupy L, Poland i Francja bezpiecznie przejdą. Boomers mają wyraźną przewagę wysokości nad Dominikanami, którzy są jedną z najkrótszych drużyn. Mruczeli dobrze i powinni wygrać to wygodnie, choć dominikanie wnoszą wielką energię i przegrali tylko z Francją w pierwszej rundzie, pokonując Niemcy i Jordanię. Nasza wskazówka jest taka, aby Poland wygrała o więcej niż handicap 22,5 punktu przy dywidendzie około 1,90 $.

Brazylia – Czechy (Grupa K)

Wskazówka: 16:30 czasu lokalnego (GMT + 8)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Brazylia 1,38 USD, Czechy 3,05 USD
Miejsce wydarzenia: Centrum sportowe zatoki Shenzhen
Prognozy dla Brazylii przeciwko Czechom: Czesi byli garstką w swojej grupie i pokonali Turcję z zaskakującą łatwością, aby przejść do drugiej rundy, pomimo porażki z USA. Brazylijczycy robili to, co robią regularnie na tych wielkich mistrzostwach i pozostają niepokonani, a ich największym sukcesem jest twarde zwycięstwo nad Grecją o punkt. Nie miażdżą drużyn, ale po prostu robią to, co robią, więc nasza prognoza to Brazylia o 1-10 punktów przy 2,55 $ u czołowych bukmacherów sportowych.

Francja przeciwko Litwie (Grupa L)

Wskazówka: 20:00 czasu lokalnego (GMT + 8)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Francja 1,65 USD, Litwa 2,25 USD
Miejsce wydarzenia: Gymnasium of Youth Olympic Games Sport Park, Nanjing
Prognozy Francji przeciwko Litwie: This looks a cracking contest and would be our match of the day but for the mouth-watering USA v Greece match-up. Lithuania have handicapped at +3.5 points and we think it’s enough to sway our betting tip here. Rudy Gobert has been a titan for France on the boards but will need to be at his best as the big Lithuanians, who are one of the leading inside teams in the business. We think this one will go down to the wire but are happy to be on Lithuania with the start, especially if some of their outside shooters can find their range.

USA przeciwko Grecji (Grupa K)

Wskazówka: 20:30 czasu lokalnego (GMT + 8)
Bezpośrednie szanse na wygraną: USA 1,25 USD, Grecja 4 USD
Miejsce wydarzenia: Centrum sportowe zatoki Shenzhen
Prognozy USA przeciwko Grecji: 
Grecy, na czele z NBA MVP Giannis Antetokounmpo, będą desperacko z powodu niepokoju, ponieważ przegrana prawdopodobnie zabrzmi śmiercią ich marzeń o tytule. Drużyna USA wie, że jeśli uda im się zatrzymać Antetokounmpo, powinni wygrać dość wygodnie, a Brazylia pokazała, że ​​jest to możliwe w ich jednopunktowym zwycięstwie nad Grecją. Ale spodziewamy się, że Greek Freak pokaże, dlaczego jest oceniany jako prawdopodobnie najlepszy gracz na świecie. Gwiazda USA Jayson Tatum przegapi starcie, ponieważ wciąż boryka się z problemem kostki. Stany Zjednoczone oczywiście nadal miały pełen talentów skład i uważamy, że wygrają, ale tylko wąsko. Napiwek dla Grecji wynosi 9,5 punktu od 1,90 dolara.

Pozycje 17-32 mecze klasyfikacyjne

Nowa Zelandia przeciwko Japonii (Grupa O)

Wskazówka: 15:30 czasu lokalnego (GMT + 8)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Nowa Zelandia 1,06 USD, Japonia 11 USD
Miejsce wydarzenia: Dongguan Basketball Center
Prognozy między Nową Zelandią a Japonią: The Tall Blacks byli zdecydowanie bardziej konkurencyjni z tych drużyn, a strażnik Corey Webster prowadził wszystkich strzelców, uzyskując średnio 25 punktów na mecz. Uważamy, że kiwi pokryją tutaj linię 17,5 punktu. Japończycy przegrywali dotychczas wszystkie trzy mecze średnio o prawie 22 punkty.

Kanada przeciwko Jordanii (grupa P)

Wskazówka: 16:00 czasu lokalnego (GMT + 8)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Kanada 1 USD, Jordania 26 USD
Miejsce wydarzenia: Szanghajskie Orientalne Centrum Sportu
Prognozy Kanady przeciwko Jordanii: Niechętnie gramy na naprawdę dużych handicapach, a próg 25,5 punktu jest trochę za wysoki, abyśmy mogli to rozważyć. Kanadyjczycy byli nieco rozczarowani tą kampanią. Spodziewamy się, że wygrają tutaj, ale z perspektywy zakładów mogą zostawić tę grę w spokoju.

Turcja przeciwko Czarnogórze (grupa O)

Wskazówka: 19:30 czasu lokalnego (GMT + 8)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Turcja 1,23 USD, Czarnogóra 4,20 USD
Miejsce wydarzenia: Dongguan Basketball Center
Prognozy Turcja – Czarnogóra: Turcja naprawdę rozczarowała Czechów po ich epickim starciu z USA, kiedy przegrali pojedynczym punktem. Wydają się na tyle dobrzy, że zajęli miejsce w drugiej rundzie, ale taka jest rzeczywistość tych międzynarodowych zawodów. Czarnogóra była konkurencyjna w dwóch z trzech porażek, ale uważamy, że Turcy mają przewagę nad tym punktem i mogą pokryć linię handicapu -8,5 punktu przy kursie 1,90 $. Nasz najlepszy wybór na ten dzień.

Niemcy przeciwko Senegalowi (grupa P)

Wskazówka: 20:00 czasu lokalnego (GMT + 8)
Bezpośrednie szanse na wygraną: Niemcy 1,01 USD, Senegal 23 USD
Miejsce wydarzenia: Szanghajskie Orientalne Centrum Sportu
Prognozy Niemcy kontra Senegal: Oczekiwano, że Niemcy awansują przynajmniej do drugiej rundy, ale w Chinach nie poszło im dobrze. Linia handicapu została ustalona na -22,5 i uważamy, że jest to trochę wysokie, więc daje Senegalowi +22,5 punktu na linii 1,90 $.