Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Fidżi – Urugwaj Typy bukmacherskie, kursy, prognozy – Puchar Świata w Rugby 2019 6. dzień meczowy

Fidżi – Urugwaj Typy bukmacherskie, kursy, prognozy – Puchar Świata w Rugby 2019 6. dzień meczowy

Fidżi są oceniane jako nie do pokonania w tym starciu z Urugwajem, przynajmniej przez bukmacherów, którzy zainstalowali je jako ulubione za 1,01 $.
Ten rodzaj ceny jest trochę za krótki do rozważenia, chociaż stopy procentowe na całym świecie są takie, jakie są… niektóre osoby z głębokimi kieszeniami mogą spróbować! Ryzykowna gra.
The Flying Fijians naprawdę odwiedziło Australię w swoim meczu otwarcia i będzie gotowa na to, by dostać się tutaj na planszę przeciwko Amerykanom z Ameryki Południowej, którzy grają swój pierwszy mecz turnieju.
Fidżi wygrały wszystkie trzy poprzednie spotkania między drużynami i przy doskonałej prognozie pogody i popołudniowym rozpoczęciu, naprawdę powinni odnieść duże zwycięstwo w tym jednym. To, czy uda im się pokonać linię handicapu 31,5 punktów, to inna historia.

Sprawdź nasze podglądy drużyn, aby uzyskać najnowszą formę, nasze wskazówki dla wiodących strzelców próbnych z każdej drużyny oraz miejsca, w których naszym zdaniem zakończą turniej.

Fidżi
Urugwaj

Oto nasze darmowe typy, kursy i prognozy na 6. dzień Mistrzostw Świata w Rugby 2019 w Japonii.

Przeczytaj także:

Mecz 10: Grupa D – Fidżi – Urugwaj

Rozpoczęcie: 14.15 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion Pamięci Kamaishi Recovery
Poprzednie mecze Mistrzostw Świata 2019:
Fidżi: Poland 39 (Tolu Latu 2, Reece Hodge, Michael Hooper, Samu Kerevi, Marika Koroibete próbuje; Matt To’omua 2, Christian Leali’ifano przeciw, Hodge pen) d Fiji 21 (Waisea Nayacalevu, Peceli Yato próbuje; Ben Volavola con, 3 długopisy). Sędzia: Ben O’Keeffe.
Urugwaj: Pierwszy mecz

Bezpośrednie szanse na wygraną: Fidżi 1,01 USD, Urugwaj 17 USD
Kursy na linię handicapu: Fidżi (-31,5 punktu) 1,91 USD, Urugwaj (+31,5 punktu) 1,91 USD
Prognoza Fidżi przeciwko Urugwajowi:

Najlepsze zakłady na mecz Fidżi – Urugwaj RWC2019

Fidżi pokryje 31,5-punktową linię po 1,91 USD

Fidżi potrzebuje tutaj dużej wygranej, aby mieć jakąkolwiek nadzieję na postęp. Oczywiście najprawdopodobniej będą musieli także pokonać Walię, ale duża wygrana tutaj przynajmniej podtrzymuje marzenie. Przy popołudniowym przedziale czasowym i dobrej pogodzie uważamy, że zdobędą ponad 50 punktów. Miejmy tylko nadzieję, że ich obrona również jest do zera.

Semi Radradra zdobędzie dwa punkty

Szanse na tego rodzaju zakłady będą się znacznie różnić w zależności od preferowanego bukmachera, ale uważamy, że była gwiazda ligi rugby okaże się nie do powstrzymania w tym starciu. Rozejrzyj się, aby znaleźć najlepsze kursy.