Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Typy bukmacherskie Francja – USA – RWC 2019 Match 19

Typy bukmacherskie Francja – USA – RWC 2019 Match 19

Witamy w naszym przedpremierowym zakładzie na mecz 19 Pucharu Świata w Rugby pomiędzy Francją a USA na stadionie Fukuoka Hakatanomori w środę, 2 października.
Szczerze mówiąc, Typhoon Mitag zbliża się do Fukuoki i jest pewna szansa, że ​​ten mecz się nie odbędzie, co jest czymś w rodzaju katastrofy dla Francuzów, od których oczekuje się dość wygodnego zwycięstwa.
Eliminacja oznaczałaby, że Francja i USA podzieliłyby punkty, co po raz kolejny otwiera wyścig puli C, a Francja i Argentyna są najbardziej prawdopodobnymi kandydatami do zajęcia drugiego miejsca w grupie za niskobudżetową Anglią.
Oczywiście pogoda jest kapryśna, więc mimo wszystko będziemy kontynuować nasz podgląd zakładów.
„Najnowsze informacje wskazują, że tajfun oddala się od wybrzeża Japonii, niż pierwotnie przewidywano, a ryzyko uderzenia maleje” – powiedział World Rugby w niedzielnym oświadczeniu.
Jeśli mecz Pucharu Świata zostanie zakłócony przez niekorzystną pogodę, jest on anulowany i rozstrzygany jest o remisie, a każda ze stron otrzymuje po dwa punkty.
Jeśli tak się stanie, nadal mogą być bardzo mokre i wietrzne warunki, więc zalecamy ostrożność w podejmowaniu jakichkolwiek dużych utrudnień przeciwko Francji. Próby mogą być trudne do zdobycia, chociaż Les Bleus to renomowani zawodnicy, którzy i tak są bardziej przyzwyczajeni do takich warunków.

Sprawdź nasze podglądy drużyn, aby uzyskać najnowszą formę, nasze wskazówki dla wiodących strzelców próbnych z każdej drużyny oraz miejsca, w których naszym zdaniem zakończą turniej.

Francja
USA

Oto nasze darmowe typy, kursy i prognozy dla Francja – Stany Zjednoczone na Mistrzostwa Świata w Rugby 2019 w Japonii.

Przeczytaj także:

Mecz 19: Grupa C – Francja – Stany Zjednoczone

Rozpoczęcie: 16.45 czasu lokalnego (GMT +9)
Miejsce wydarzenia: Stadion Fukuoka Hakatanomori
Poprzednie mecze Mistrzostw Świata 2019:
Francja:
Francja 23 (Antoine Dupont, Gael Fickou próbuje; Romain Ntamack 2 przegrany, 2 rzuty, Camille Lopez traci bramkę) d Argentyna 21 (Julian Montoya, Guido Petti próbuje; Nicolas Sanchez con, Benjamin Urdapilleta 2, długopisy Sanchez). Sędzia: Angus Gardner.

USA:
Anglia 45 (Joe Cokanasiga 2, Luke Cowan-Dickie, George Ford, Lewis Ludlam, Ruaridh McConnochie, Billy Vunipola próbuje; Ford 5 przeciw) d USA 7 (próba Bryce’a Campbella; AJ MacGinty con). Sędzia: Nic Berry.

Bezpośrednie szanse na wygraną: Francja 1,03 USD, USA 12 USD
Kursy na linię handicapu: Francja (-25,5 punktu) 1,91 USD, USA (-25,5 punktu) 1,91 USD
Prognoza Francja kontra Stany Zjednoczone: Jeśli zastanawiasz się nad zakładem tutaj, sugerujemy poczekać do tuż przed rozpoczęciem, aby uzyskać najnowsze informacje o warunkach. Francja szybko wyszła z blokad przeciwko Pumom i powinna napotkać mniejszy opór ze strony Amerykanów, którzy prześcignęli czołowych Anglików. Należy jednak pamiętać, że trener Francji Jacques Brunel zmienił zmiany, wprowadzając 12 zmian, więc zatrzymali tylko trzech początkujących graczy XV z pierwszego starcia. Więc może upłynąć trochę czasu, zanim się żelują.

Najlepsze zakłady na mecz Francja – Stany Zjednoczone RWC2019

Louis Picamoles, aby zdobyć szansę

Weteran Francuz nr 8 po raz pierwszy ma być kapitanem drużyny. Z oczekiwaną walką naprzód możemy zobaczyć, jak wbija się, by podnieść swoją drużynę. W chwili pisania tego tekstu rynki nie były sfinalizowane, ale zakład powinien wynosić 3 USD .

USA-Francja połowa / pełny etat podwójny

Ta opcja wynosi około 11 USD, a nasze rozumowanie jest proste. Francja mogła trochę się spieszyć dzięki wszystkim zmianom i niesprzyjającej pogodzie. Ale wtedy powinni być w stanie wrzucić bieg. Trochę to długa perspektywa, ale warte małej inwestycji.