Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Zapowiedzi Pucharu Świata ICC » Wskazówki dla gracza ICC World Cup turnieju

Wskazówki dla gracza ICC World Cup turnieju

DZIĘKI Mistrzostwom Świata ICC za niecałe dwa tygodnie przyglądamy się czołowym pretendentom do tytułu Gracza Turnieju i dajemy najlepsze zakłady i wskazówki.

Jedne z najlepszych i najbardziej niezawodnych na świecie strony z zakładami krykieta otworzyli rynki, na których zawodnik zostanie uznany za najlepszego podczas jednodniowego międzynarodowego wydarzenia pokazowego krykieta, które potrwa od 30 maja do 14 lipca.

Jest to interesująca lektura, a wiele nazwisk na górze zakładów na Gracza turnieju nie będzie zaskoczeniem dla fanów krykieta na całym świecie, w szczególności indyjskiej supergwiazdy Virata Kohli jako zdecydowanego faworyta.

Kohli zajmuje czołowe miejsce w światowych rankingach pałkarzy ICC w ODI i Test krykieta. Po prostu jest klasowym odbijaczem i wydaje się pewny, że wykona wiele biegów na płaskich boiskach, które prawdopodobnie będą obsługiwane w Anglii i Walii.

Ale zagłębimy się trochę głębiej i spróbujemy znaleźć jakąś wartość na rynku, określając, który gracz z każdej z 10 drużyn, które naszym zdaniem ma dużą szansę na zostanie nazwanym człowiekiem serii. Czytaj dalej za darmo ICC World Cup Player of the Tournament porady i prognozy bukmacherskie:

Przeczytaj także:
Gracz przewodnika po zakładach turniejowych
Najlepsi bukmacherzy do zakładów na krykieta
Przewodnik po Mistrzostwach Świata ICC 2019

ICC World Cup gracz wskazówek turniejowych

Anglia

Kurs na tytuł: 3,25 USD
WGL mówi: Jason Roy (13 dolarów). Urodzony w RPA Anglik jest u szczytu swoich możliwości i jeśli strzelił, będzie polował na najlepszego gracza Pucharu Świata. Prawdopodobnie mógłbyś wziąć dowolnego z czterech najlepszych odbijających w Anglii i mieć szansę, z takimi jak Joe Root, Jonny Bairstow i Jos Buttler, którzy są na szczycie stawki. Ale pójdziemy po Roya, który pierwszy raz wpada w kręgle przeciwnika i nie boi się wykorzystać dobrego startu i zdobyć duży wynik.

Indie

Kurs na tytuł: 3,75 USD
WGL mówi: Jasprit Bumrah (17 USD). To może trochę zaszkodzić. Wiemy, że Indie mają potężny skład odbijający, na którego czele stoi Kohli, ale jeśli mają przejść długą drogę w tym turnieju, ich meloniki muszą wstać. A kto lepszy niż niesamowicie dokładny Bumrah, aby zabłysnąć. Dobra jakość jak na ten rynek, a także szansa na bycie czołowym graczem w wicketa na Mistrzostwach Świata ICC.

Poland

Kurs na tytuł: 4,50 $
WGL mówi: Patrick Cummins (21 USD). Chociaż cała uwaga może spocząć na kontrowersyjnym otwieraczu Davidzie Warnerze i byłym kapitanie Steve Smith, uważamy, że Cummins może zaskoczyć kilka osób. Po cichu stał się jednym z najlepszych stymulatorów serca na świecie, po tym, jak w końcu otrząsnął się z kontuzji. I jest bardziej niż poręcznym odbijaczem, prawie w klasie wszechstronnej, a jego cena 21 $ w większości witryn bukmacherskich jest bardzo soczysta.

Nowa Zelandia

Kurs na tytuł: 10,00 $
WGL mówi: Martin Guptill ($23). The powerful opener was top run-scorer at the 2015 World Cup and these small grounds in England will barely be able to contain him if he gets going. One thing about Guptill, if he strikes a purple patch he generally cashes in. This is probably his last crack at an ODI World Cup and he will want to make it count.

Afryka Południowa

Kurs na tytuł: 12,00 $
WGL mówi: Quinton de Kock (17 USD). Wicketkeeper batsman to po prostu jeden z najlepszych graczy w krótkiej formie na świecie. Kończy udaną kampanię z Indianami z Bombaju w IPL i ma średnio lepsze niż 45 w ODI. Jako bramkarz jest zawsze zaangażowany w grę. Jeśli mieszkańcy RPA mają dobrze sobie radzić na Mistrzostwach Świata, to de Kock będzie musiał znaleźć się wśród czołowych graczy turnieju.

Pakistan

Kurs na tytuł: 13,00 $
WGL mówi: Babar Azam (26 $) ustanowił wszelkiego rodzaju rekordy, wspaniale rozpoczynając swoją międzynarodową karierę. Średnio ponad 50 zarówno w krykieta jednodniowym, jak i T20 i jest klasą. Wygląda również na dobry nick w rozgrzewkowych meczach z Anglią.

zachodnie Indie

Kurs na tytuł: 15,00 $
WGL mówi: Andre Russell (13 dolarów). Genialny, wszechstronny pojazd powraca po stronie Windies. Zwykle nie spodobałybyśmy się jego szansom, ale jego zadziwiający pokaz w ostatnim IPL, za który został mianowany MVP, dla Kolkata Knight Riders pokazał jego nazwisko w świetle. Russell wykonał 510 przebiegów ze współczynnikiem trafień lepszym niż 204 i zdobył 11 bramek, a także był znakomity w polu. Mógł przeżyć odrodzenie późnej kariery.

Sri Lanka

Kurs na tytuł: 51,00 $
WGL mówi: Angelo Mathews ($34). The veteran is still a world-class player and if the one-time world champions are to spring a few surprises he will be front and centre.

Afganistan

Kurs na tytuł: 81,00 $
WGL mówi: Rashid Khan (34 dolary). Kto inny, jak tylko wspaniały młody wszechstronny zawodnik, choć trzeba powiedzieć, będzie mocno opierał się na swoich umiejętnościach przędzenia nóg. W światowym krykiecie, zajmujący pierwsze miejsce w rankingu ODI, wszechstronny zawodnik ze średnią 23,7 z nietoperzem w pierwszych 57 meczach, ale wysublimowany 15,0 z piłką i już zdobył 123 skalpy. Khan jest jednym z naszych najlepszych zakładów na wyeliminowanie gracza Pucharu Świata ICC w turnieju.

Kurs na tytuł: 101,00 $
WGL mówi: Shakib Al Hasan (34 dolary). Największy gracz w jego kraju, który stworzył i wciąż jest zagrożeniem z nietoperzem i piłką w wieku 32 lat. Leworęczny spinner i zręczny odbijający średniego rzędu może poradzić sobie z każdym wszechstronnym zawodnikiem na światowej scenie. Jeśli jego zespół wypadnie lepiej niż oczekiwano, niewątpliwie odegra w tym dużą rolę.

Zobacz więcej kursów na Mistrzostwa Świata ICC na stronie WilliamHill.com