Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Fremantle v GWS Giants typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów; Podgląd AFL rd 14

Fremantle v GWS Giants typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów; Podgląd AFL rd 14

Welcome to our Fremantle v GWS betting tips, prediction & odds update ahead of their AFL round 14 clash being played at Optus Stadium on Saturday.

Dockerzy są prawdopodobnie zbyt daleko w tyle, aby mimo poprawionej formy zaliczyć późne finały, ale GWS musi wygrać, aby pozostać w kontakcie z pierwszą ósemką.

Fremantle pocałował swoje szanse na finał dwa tygodnie temu, kiedy Carlton pokonał ich długą bombą po ostatniej syrenie, ale wrócili do formy po łatwym 31-punktowym zwycięstwie z Sydney w sobotę.

GWS przegrywa w niedzielę dwubramkową porażką z West Coast Eagles w meczu, który pokazał, że nadal mogą dorównać dużym psom, pomimo ich mieszanej formy w 2021 roku.

Dockers wygrali swoje ostatnie spotkanie z GWS w rundzie piątej w zeszłym sezonie, ale od tego meczu pod mostem spłynęło mnóstwo wody, a Justin Longmuir jest teraz ich trenerem, a klub jest w fazie odbudowy.

Giants płacą 1,55 $, aby wygrać to starcie i utrzymać swoje marzenia w finale, podczas gdy Dockers (2,45 $) wydają się nieco długie w obstawianiu, biorąc pod uwagę ich silną formę w ostatnich meczach. Linia 1,90 $ w Unibet została ustalona na 9,5 punktu.


Przeczytaj także: Urządzenie AFL Round 14
Więcej: Wskazówki AFL
Piątek AFL: Typy bukmacherskie Western Bulldogs v Geelong
AFL Sobota: Typy bukmacherskie Port Adelaide v Sydney
Niedziela AFL: Carlton v Collingwood typy bukmacherskie


GWS straci trudnego pomocnika Callana Warda po kontuzji palca w meczu z Orłami, a Phil Davis walczy z kontuzją kolana przeciwnego do tego, które powstrzymało go od ostatnich trzech meczów.

The Dockers pozwolili ruckmanowi Rory’emu Lobbowi grać przeciwko Giants po tym, jak doznał kontuzji kostki w sobotę, ale Travis Colyer ma jeszcze tydzień z jego ścięgna podkolanowego. Griffin Logue wzmocni jednak Dockerów w nadchodzących tygodniach, a kluczowy obrońca dołączy do centrum Cairn swojej drużyny.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Fremantle v GWS przed ich starciem na Optus Stadium od 16:35 w sobotę.


Dockers v Giants – szanse

Początek: 16:45 AEST, 29 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Optus Stadium w Perth
Kursy bezpośrednie: Fremantle (2,45 USD) v GWS (1,55 USD)
Zakłady na linię: Fremantle +9,5 (1,90 USD) v GWS -9,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Fremantle 501 USD; GWS 23 USD

Wskazówki Fremantle v GWS

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Dockers v GWS tips for Sunday’s game.

Toby Greene wykopuje ponad 3 gole

Barometr Giants jest zbyt często kontuzjowany, ale jest niewątpliwie jednym z najlepszych graczy AFL swojego typu i jest zwycięzcą meczu, gdy gra w piosence. Greene rozgrywa swój drugi mecz z powodu kontuzji i powinien być lepszy w kłusie przeciwko Orłom. Mały płaci 4,50 dolara za wyrzucenie ponad 3 goli, które naszym zdaniem są wartościowe na tym gruncie, a Greene ma talent do produkowania, gdy stawki są najwyższe.

Andrew Brayshaw, aby uzyskać ponad 25 dotknięć

Ta końcówka Fremantle v GWS kosztuje 2,80 USD, co wydaje się być dobrą wartością dla młodego pistoletu Dockers, aby uzyskać 25 lub więcej dotknięć. Brayshaw zebrał 26 punktów przeciwko Swans w ostatniej rundzie i 16 tydzień wcześniej, pokazując, że jego produkcja nadal jest zmienna. Uważamy, że może to poprzeć w tym tygodniu, głównie dlatego, że pomocnik GWS, z wyjątkiem Matta De Boera, jest zwykle szczęśliwy, mogąc zmierzyć się z przeciwnikami onballami.


Prognoza Fremantle Dockers przeciwko GWS Giants 29.08.2020

GWS mierzy się z wstrząsającą myślą o pozostawieniu swojego pobytu w Perth bez żadnych wygranych i poważnie zranionego ego, jeśli nie mogą pokonać Fremantle. Walczyli o odzyskanie rytmu, który pomógł im w zeszłorocznym wielkim finale, a dzień D zbliża się wielkimi krokami, jeśli mają dostać się do finału. Kolejna strata i Giganci prawdopodobnie mogą ustawić linię do 2021 roku. To nie będzie łatwa gra dla Giants, jak pokazała wpadka Collingwooda z Dockers w Perth, ale jesteśmy gotowi dać im jeszcze jedną szansę. aby przywrócić ich sezon. Nasza ostateczna prognoza Fremantle przeciwko GWS? Giants o 14 punktów.


Dockers vs Giants lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie Dockers v Giants AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Fremantle v GWS round 14 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Freo Dockers vs GWS Giants game start?

The game starts at 4:35pm AEST on August 29, 2022.