Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Fremantle – Port Adelaide Typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów, podgląd AFL Rd 3

Fremantle – Port Adelaide Typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów, podgląd AFL Rd 3

Starcie Dockers-Power to drugi pojedynek „podwójnego uderzenia” na stadionie Metricon na Gold Coast, chociaż czasy meczów zostały dostosowane, aby umożliwić więcej czasu pomiędzy nimi po pozytywnym teście COVID-19 w Essendon.

Pierwszy mecz to Gold Coast Coast Suns przeciwko Adelaide Crows, ale uważamy, że jest to lepszy z dwóch meczów i skupiliśmy się na tym.

Fremantle jest oczywiście w południowo-wschodnim hubie Queensland i przegrał kilkoma bramkami z Brisbane na Gabbie w swoim pierwszym meczu po restarcie. To ich pierwszy mecz „u siebie”, rozgrywany na Gold Coast.


Piątek AFL: Podgląd zakładów Western Bulldogs v GWS
AFL Sobota: Podgląd zakładów Brisbane v West Coast
Przeczytaj także: AFL Round 3 – kursy i mecze
Więcej: Wskazówki AFL


Dockers wzmocnili stronę w tym starciu z potęgą, która z łatwością pokonała Gold Coast i Adelajdę na swoich jedynych jak dotąd meczach.

Fremantle wita z powrotem gwiazdę Jesse Hogana po dłuższym okresie, a także odzyskuje dashera Nathana Wilsona i obiecującego młodzieńca Sama Sturt.

W międzyczasie The Power wkraczają w swój pierwszy prawdziwy test w tym sezonie, a Ollie Wines wraca do kontuzjowanego obrońcy Ryana Burtona,

Poniżej przyjrzymy się zakładom Fremantle v Port Adelaide i przedstawimy nasze bezpłatne typy na niedzielne starcie na Metricon Stadium.

Dockers vs Power – szanse

Początek: 20:10 czasu lokalnego, 21 czerwca
Miejsce wydarzenia: Metricon Stadium
Kursy bezpośrednie: Fremantle (3,10 USD) v Port Adelaide (1,38 USD)
Zakłady na linię: Fremantle +17,5 (1,90 USD) v Port Adelaide -17,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Fremantle 101 USD; Port Adelaide 13 USD

Typy bukmacherskie Fremantle v Port Adelaide

Nasz Zakłady AFL Expert przeszukał szanse na jakąś wartość i znalazł kilka dobrych wskazówek dotyczących Dockers v Power przed niedzielnym meczem.

Fremantle +17,5 punktów po 1,90 $

Chociaż nie jest to mecz u siebie w prawdziwym tego słowa znaczeniu, przynajmniej zadomowili się teraz i być może będą w stanie zdobyć moc. Byli rywalizujący z Lwami i ta trójka powinna dać im dobrą przewagę.

Michael Walters najwięcej goli

Hogan został zwerbowany, aby być centralnym punktem, a jego powrót mógłby pozwolić graczowi tak dobrym jak Walters na uwolnienie się. Hoganowi nie będzie galopu, ale Walters jest jednym z najlepszych małych napastników w meczu, choć spędza dużo czasu w pomocy.


Fremantle Dockers v Port Adelaide Power prediction 21/6/2020

Mnóstwo historii, które sprawiają, że jest to interesujące starcie do obejrzenia nawet dla neutralnego fana. Powrót Hogana po długim okresie odsiadki z powodu kontuzji i problemów ze zdrowiem psychicznym, wraz z powrotem pomocnika broni Wines do Portu. Jesteśmy przekonani, że dokerzy sprawią tutaj coś w rodzaju niespodzianki i ten mecz zakończy się niepowodzeniem. Dockery o pięć punktów.


Dockers v Power lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie Dockers v Power AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Dockers v Power clash?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Dockers v Power game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 20:10 czasu lokalnego 21 czerwca 2021 roku.