Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Fremantle v Western Bulldogs betting tips, prediction & odds; AFL Rd 18 preview

Fremantle v Western Bulldogs betting tips, prediction & odds; AFL Rd 18 preview

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Fremantle v Western Bulldogs przed starciem 18 rundy AFL na Cazaly’s Stadium w Cairns w niedzielną noc.

Było to jedno z najbardziej wyczekiwanych starć rundy, biorąc pod uwagę jego znaczenie w decydowaniu o tym, kto gra w finale.

Po wynikach piątkowego i sobotniego meczu równanie stało się proste: jeśli Buldogi Zachodnie pokonają Fremantle, to będą w finałowej ósemce; jeśli przegrają, Melbourne zajmie ósme miejsce i dostanie szansę w finale.

Jeśli Psy wygrywają, ich przeciwnicy będą wiedzieć dopiero po poniedziałkowym wieczornym meczu Port Adelaide z Collingwood na Gabbie, który kończy rundę.

Z pewnością nie jest oczywiste, że Dogs pokonają drużynę Dockers, która w tym roku pokazała się bardzo obiecująco pod wodzą nowego trenera Justina Longmuira.

Dockers wygrali swój jedyny poprzedni mecz w Cairns kilka tygodni temu, kiedy oszołomili Melbourne na Cazaly’s Stadium.

Psy muszą także pobić słaby niedawny rekord przeciwko Dokerom, którzy wygrali osiem z ostatnich 10 spotkań między zespołami. Jednak w ostatnim starciu Psy wygrały z 47 na Marvel Stadium w rundzie 19, 2019, kiedy Jack Macrae podzielił Dockerów 38 posiadłościami.


Więcej: Wskazówki AFL
Niedziela AFL:
Podgląd zakładów Hawthorn v Gold Coast Suns, darmowe typy
Sydney Swans v Geelong podgląd zakładów, darmowe typy


The Dogs zagrali w zeszłą niedzielę, kiedy uderzyli Hawthorn w Adelaide Oval, podczas gdy Dockers mieli niewielkie problemy z pokonaniem North Melbourne o 64 punkty dzień wcześniej na Metricon Stadium.

Dockers mieli złe wieści przy stole selekcyjnym, a gwiazdor Michael Walters wykluczył kontuzję stopy. Debiutant Tobe Watson został odrzucony, a w składzie weszli weteran byłego gracza Tigers Reece Conca i ekscytujący napastnik Liam Henry.

The Dogs przynieśli pewne doświadczenia z Eastonem Woodem po wyzdrowieniu ze ścięgna udowego, wraz z Patrickiem Lipinskim. Matthew Suckling i Toby McLean zostali wykluczeni z powodu kontuzji.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki Fremantle v Western Bulldogs przed ich starciem na Cazaly Stadium w niedzielę.


Dockers v Bulldogs – kursy

Początek: 18.10 AEST, 20 września
Miejsce wydarzenia: Cazaly’s Stadium, Cairns
Kursy bezpośrednie: Fremantle (3,05 USD) v Western Bulldogs (1,38 USD)
Zakłady na linię: Fremantle +15,5 (1,90 USD) v Western Bulldogs -15,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Fremantle -; Western Bulldogs 21 $

Porady Fremantle v Western Bulldogs

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Fremantle-Western Bulldogs tips for Sunday’s game.

Mitch Wallis wykopuje 2 lub więcej bramek

W tym sezonie byliśmy tuż za modą Wallisa, ponieważ na nowo odkrył siebie jako niebezpiecznego małego napastnika. Wallis jest tak sprytnym piłkarzem, który w tym sezonie strzela średnio 1,4 gola na mecz. Nie ma powodu, by nie świętować swojego 150. meczu dla Psów z co najmniej dwoma golami.

Tri-bet: któraś z drużyn poniżej 15,5 punktu

Ta opcja kosztuje 2,45 $ u wiodącego bukmachera PlayUp. Spodziewamy się, że Psy wygrają, ale nie będzie zaskoczeniem, jeśli znacznie ulepszone Dockery sprawią, że naprawdę na to zasłużą. Dockers nie mają jutra i czasami oznacza to, że zespół może grać z prawdziwą swobodą.


Fremantle Dockers v Western Bulldogs prognoza 20.09.2020

Będziemy dostroić się do tego, podobnie jak wszyscy kibice obu drużyn, a także wszyscy fani Melbourne, którzy mają nadzieję, że Dockers staną na wysokości zadania. Dockers mieli dobry, solidny, odbudowujący się rok pod okiem nowego trenera i w tym sezonie odnieśli kilka zwycięstw z przeciwnikami z najwyższej półki. Psy to niebezpieczna drużyna, w której kilka z czterech najlepszych drużyn będzie mieć nadzieję, że nie dostaną się do finałów. Myślimy, że tak. Nasza ostateczna prognoza Fremantle-Western Bulldogs: The Bulldogs o dziewięć punktów.


Dockers vs Bulldogs lowdown

Jak mogę obejrzeć starcie Fremantle vs Western Bulldogs AFL?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Dockers v Bulldogs round 18 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

O której zaczyna się gra Dockers vs Western Bulldogs?

Gra rozpocznie się o godzinie 18:10 czasu lokalnego 20 września 2022 roku.