Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Geelong v Port Adelaide betting tips, prediction & Odds; AFL Rd 12 Preview

Geelong v Port Adelaide betting tips, prediction & Odds; AFL Rd 12 Preview

Welcome to our Geelong v Port Adelaide betting tips, predictions and odds update for their AFL Round 12 clash at Metricon Stadium on Friday night.

To czysty mecz rundy, w którym Power siedzi na szczycie drabinki z dziewięcioma zwycięstwami z 11 meczów, a Koty zajmują trzecie miejsce na 7-4.

The Cats cofają się po poniedziałkowym meczu przeciwko St Kilda na Gabbie, podczas gdy Port pokonał w Adelajdzie w Adelajdzie o 21 punktów w zeszłej sobotę broniącym premiera Richmond. Te dwa dni dodatkowego odpoczynku są nieco złagodzone przez zmuszenie Portu do powrotu do południowo-wschodniego węzła Queensland.


Przeczytaj także: Wszystkie podglądy AFL
Środa AFL: Podgląd zakładów Gold Coast v Essendon, porady
Czwartek AFL: Sydney Swans v GWS Giants podgląd zakładów, typy


Geelong ma jedną z zdrowszych list w AFL przez prawie dwie trzecie sezonu regularnego. Gwiazda Gary Ablett jest niedostępny z powodów osobistych, ale odzyskali kapitana Joela Selwooda do starcia ze Świętymi i kilka innych gwiazd dąży do powrotu w tej rundzie.

Szybki pomocnik Quinton Narkle (ścięgno podkolanowe) i młodzież Jordan Clark (ramię) i Charlie Constable (wstrząs mózgu) są na krawędzi powrotu.

Outstanding Power youngster Connor Rozee (heel) is at least another week away from resuming but veteran Brad Ebert (concussion) and Steven Motlop (ankle) are back in the mix for selection against the Cats.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi bezpłatnymi wskazówkami Geelong vs Port Adelaide i prognozami zwycięzców w meczu rundy AFL 12. od 19.50 w piątek.


Koty kontra moc szans

Początek: 19.50 czasu AEST, 14 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Metricon Stadium, Gold Coast
Kursy bezpośrednie: Geelong (2,08 USD) v Port Adelaide (1,74 USD)
Zakłady na linię: Geelong +4,5 (1,90 USD) v Port Adelaide -4,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Geelong 11 USD; Port Adelaide 6,50 USD

Porady Geelong przeciwko Port Adelaide

Nasz Zakłady AFL guru sprawdził szanse i znalazł kilka wskazówek dotyczących wartości Cats przeciwko Power na piątkowe derby.

Koty +4,5 punktu / mecz łącznie poniżej 126,5 punktu

Dwie dobre drużyny nie zostawią nic w zbiorniku w starciu między dwoma prawdziwymi rywalami. Uważamy, że ten mecz jest w zasadzie zakładem 50-50, więc w obstawianiu musimy skupić się na graczach z zewnątrz, a to jest Cats. W poniedziałek naprawdę patrzyli w przyszłość i ciekawie będzie zobaczyć, jak radzą sobie z mocą roboczą Portu.

Patrick Dangerfield, aby uzyskać ponad 25 utylizacji

Gwiazda Cats została wyznaczona do spędzenia jeszcze więcej czasu w środku tego meczu i rozwija się w dużych grach. Spodziewaj się, że potężne Dangerfield będzie mocno zaangażowane. Udało mu się osiągnąć szczytową formę i będzie kluczowy dla Kotów w biegu do finału, starając się zapewnić sobie czwartą pozycję.


Geelong Cats v Port Adelaide Power prediction 14/8/2020

Geelong od dziesięciu lat mierzy się z Portem, wygrywając 14 z 16 ostatnich meczów między dwoma klubami. The Power świetnie podróżują w tym sezonie, ale Geelong wciąż przyspiesza, a wygrana tutaj naprawdę pchnęłaby Koty na szczyt zakładów na Premiership. Jeśli po zwycięstwie ze Świętymi dali sobie radę, uważamy, że Cats mogą wykonać swoją pracę w klasycznym stylu. Nasza ostateczna prognoza Geelong przeciwko Port Adelaide? The Cats o 12 punktów.


Geelong v Port Adelaide lowdown

How can I watch the Cats v Power AFL clash?

Free-to-air: Channel 7Mate; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Geelong v Port Adelaide round 12 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Geelong v Port Adelaide game start?

Gra rozpocznie się o godzinie 19:50 czasu AEST 14 sierpnia 2022 roku.