Dom » Sports betting previews, tips & predictions 2022 » Gold Coast v Carlton betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

Gold Coast v Carlton betting tips, prediction & odds update; AFL Rd 13 preview

Witamy na naszej Gold Coast v Carlton Typy bukmacherskie, prognozy i aktualizacja kursów przed starciem 13. rundy AFL rozgrywanym na stadionie Tio w Darwin w piątek wieczorem.

Fani AFL mieli od poniedziałkowej nocy wolne po 33 meczach w ciągu 20 dni w AFL Footy Frenzy, który został uruchomiony po sezonie 2022, na który poważnie wpłynął COVID-19.

Carlton, który otworzył zakład po kursie 1,65 $, skrócił się do kursu około 1,50 $, a Suns osiągnął aż 2,70 $ u niektórych bukmacherów AFL. Pierwotnie 1,90 $ został ustalony na 7,5 punktu, ale został dostosowany do 10,5 w miarę zbliżania się dnia gry.

Carlton i Gold Coast nadal rywalizują w finałach, ale zwycięstwo w tym starciu wydaje się prawie obowiązkowe, jeśli którakolwiek z drużyn ma rozpocząć szarżę w późnym sezonie. Blues ma 24 punkty, tylko cztery punkty za ósmym Melbourne, a Gold Coast ma 18 punktów, co daje matematyczną możliwość awansu do finału.

The Blues odnoszą cudowne zwycięstwo po syrenie przeciwko Fremantle, kiedy Jack Newnes zmienił seta z granicy, po kontrowersyjnym rzucie wolnym. Zwycięstwo było drugim w czterech meczach drużyną Blues i daje im szansę zagrania w finale w pierwszym pełnym sezonie trenera Davida Teague’a.

Gold Coast przegrywa 21-punktową stratą z premierami Richmond, ale prawdopodobnie rozegrał swoją najlepszą połowę sezonu w pierwszej połowie. Podekscytowanie generowane przez graczy takich jak Izak Rankine i Jack Lukosius sprawia, że ​​fani Suns wierzą, że mogą wreszcie znaleźć się na właściwej drodze.


Przeczytaj także: Aktualizacja 13 rundy AFL i kursów
Więcej: Wskazówki AFL
AFL Sobota: Western Bulldogs v Melbourne Typy bukmacherskie
Typy bukmacherskie Port Adelaide v Hawthorn
Typy bukmacherskie Essendon v Richmond


Zwycięstwo Carltona nad Dockersami było właśnie nagrodą po ciężkich czterech meczach, które obejmowały zwycięstwo nad North Melbourne, ciężką porażkę z Hawthornem i przegraną w walce z Zachodnim Wybrzeżem. Są teraz w pierwszej ósemce z możliwymi do wygrania starciami przeciwko Suns, Collingwood, GWS i Sydney w następnym bloku czterech gier

The Suns odzyskają pomocnika Davida Swallow i obrońcę Jarroda Harbrowa do starcia, a trener Stuart Dew włączył również Sean Lemmens, aby odświeżyć swoją drużynę po czterodniowej przerwie. Alex Sexton, Nick Holman i Brayden Fiorini odpadli.

Carlton mianował ruckmana Marca Pittoneta i rekrutował Jacka Martina z parą wracającą po kontuzji. Matthew Kennedy uderzył w Fremantle i został wykluczony, a Josh Honey został usunięty.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszymi darmowymi wskazówkami Gold Coast v Carlton dotyczącymi starcia 13. rundy AFL na stadionie Tio od 19:50 w piątek.


Suns v Blues – kursy

Początek: 19.50 czasu AEST, 21 sierpnia
Miejsce wydarzenia: Stadion Tio w Darwin
Kursy bezpośrednie: Gold Coast (2,25 USD) v Carlton (1,65 USD)
Zakłady na linię: Gold Coast +7,5 (1,90 USD) v Carlton -7,5 (1,90 USD)
Kursy Premiership: Gold Coast 251 USD; Carlton 81 dolarów

Wskazówki dotyczące Gold Coast v Carlton

Nasz Zakłady AFL expert has scoured the odds and found several value Suns v Blues betting tips for Friday’s game.

Kto zdobędzie więcej punktów w zakładach na drugą połowę

Unibet prowadzi giełdę na starcie Gold Coast vs Carlton, który zdobędzie najwięcej punktów w drugiej połowie. To wyczyn, który naszym zdaniem osiągnie Blues. Drużyna Patricka Crippsa miała dwa dodatkowe dni odpoczynku przed starciem z młodymi Suns, którzy byli w dobrej formie w starciu z Tygrysami. Blues jest krótki i wynosi 1,66 $, ale uważamy, że możesz prawie zdeponować te pieniądze, co czyni je bezpieczną nogą dla twoich multibetów.

Gold Coast prowadzi do przerwy i przegrywa mecz

To Wskazówka Suns v Blues is operating on much the same theory as our first tip, but we’re backing the Suns to continue their consistent effort and outpoint the Blues in the opening half. Carlton have not blown teams away in their wins and the Suns will give it everything. But ultimately they will fall away in the second half as the fresher legs of the Blues kick in. This bet is available at Unibet w ramach odbijania do połowy / całego meczu zakładka, przy czym nasz wybór kosztuje 6,50 USD.

Noah Anderson, aby zdobyć 20 lub więcej rzeczy

Wschodząca gwiazda Gold Coast rozegrała najlepszy mecz w swojej krótkiej karierze przeciwko Tigers, zdobywając 26 uderzeń, gdy spędzał więcej minut w środku pola, gdy David Swallow był poza składem. I chociaż Swallow wróci po odpoczynku, uważamy, że trener Suns Stuart Dew polubi to, co zobaczył przeciwko Tygrysom i będzie trzymał Andersona wokół piłki. Wspieramy również młode nogi Andersona, aby odskoczyły po krótkiej przerwie. 3,50 $ jest tu zbyt kuszące i uważamy, że tego typu kursy na liczbę posiadanych przez Andersona mogą stać się rzadkością w niezbyt odległej przyszłości, więc nadszedł czas, aby zarobić.


Prognoza Gold Coast Suns v Carlton Blues 21.08.2020

Te dwie drużyny rosną w siłę, ale Carlton wygląda na to, że ma przewagę w doświadczeniu i, co ważniejsze, dodatkowe dwa dni odpoczynku. Suns, aby spotęgować swoje problemy, rozpoczynają ciężką grę przeciwko Richmond. Carlton, który wyprodukował spektakl „zawiedziony”, nie byłby zaskoczony w przeszłości, ale w końcu wygląda na to, że buduje spójność w działaniu. Byliby poważnie rozczarowani, gdyby przegrali tę grę. Ale Suns mają o co grać, a finały prawdopodobnie nie będą brane pod uwagę, jeśli przegrają to starcie. Nasza ostateczna prognoza Gold Coast v Carlton? Blues o 9 punktów.


Suns vs Blues lowdown

How can I watch the Gold Coast v Carlton AFL clash?

Free-to-air: Channel 7; Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Gold Coast vs Carlton round 13 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony z zakładami online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Suns v Blues game start?

Gra rozpocznie się o 19:50 czasu AEST 21 sierpnia 2022 roku.