Gold Coast v North Melbourne Typy bukmacherskie, prognozy i kursy; Podgląd AFL Rd 14

Witamy w naszych wskazówkach bukmacherskich, prognozach i aktualizacjach kursów Gold Coast - North Melbourne przed ich starciem AFL Rd 14 na Metricon Stadium w niedzielny wieczór.

Bukmacherzy wybrali gospodarzy, wyceniając Słońca na 1,55 dolara, a Roos na 2,45 dolara. Linia 1,90 $ została ustalona na 8,5 przez Unibet. W dniu meczu wartość Roos została cofnięta do 2,35 $, a linia została skrócona do 7,5.

Suns i Kangaroos wypadają poza rywalizację finałową w 2021 roku, ale obie drużyny są młode i mogą wiele zyskać, wygrywając mecze pod koniec sezonu.

Gold Coast jest pod wrażeniem ich najlepszych draftów, które zaczynają zmieniać się w świetnych graczy na poziomie AFL i dodali trochę kundla do swojego niewątpliwego talentu.

Niewielu spodziewało się, że Roos spadnie tak szybko w tym sezonie, ale obawiając się kontuzji kluczowych graczy i gwałtownego spadku produkcji innych (by wymienić tylko kilka z nich Ben Brown, Jared Polec i Jasper Pittard), wielu uważa, że ​​potrzebują pełnej odbudowy.


Przeczytaj także: Urządzenie AFL Round 14
Więcej: Wskazówki AFL
Niedziela AFL: Carlton v Collingwood typy bukmacherskie


Gold Coast ostatnio grało w piątek wieczorem, kiedy przegrało 33 punkty, ale dominacja Bluesa jest prawdopodobnie zaniżona przez wynik, kończąc się siedmioma strzałami do 25.

Roos zagrał trzy dni później i przegrał pięć bramek z Collingwood, ale pokazał dużo walki, szczególnie w pierwszej kwarcie.

North Melbourne dokonało dwóch zmian w starciu, przypominając doświadczoną parę Majak Daw i Aaron Hall w przypadku kontuzjowanego Jacka Mahony'ego i Tristana Xerri.

The Suns przypomnieli sobie utalentowanego napastnika Alexa Sextona i Darcy'ego MacPhersona z weteranem obrońcy Jarrodem Harbrowem (kontuzjowany) i Seanem Lemmensem (pominięty) wychodzący ze składu.

Przeczytaj nasze bezpłatne wskazówki dotyczące Gold Coast v North Melbourne przed ich starciem na stadionie Metricon od 18.10 w niedzielę.

Join PlayUp

Kursy Suns v Roos

Początek:18.10 AEST, 30 sierpnia
Miejsce wydarzenia:Metricon Stadium, Gold Coast
Kursy bezpośrednie:Gold Coast (2,35 USD) v North Melbourne (1,80 USD)
Zakłady na linię: Gold Coast -7,5 (2,35 USD) v North Melbourne +7,5 (1,60 USD)
Kursy Premiership: Gold Coast 501 USD; North Melbourne 1001 dolarów

Wskazówki dotyczące Gold Coast v North Melbourne

Nasz Zakłady AFL expert sprawdził kursy pod kątem wartości i znalazł kilka cennych wskazówek na niedzielny mecz Sun przeciwko Kangurom.

Bailey Scott, zawsze strzelec goli

Podczas gdy North Melbourne jest obecnie pokonane w innych częściach ziemi, byliby zadowoleni z rozwoju ich linii ataku pod nieobecność Bena Browna. Nick Larkey, Cameron Zurhaar i teraz Bailey Scott zaczynają pokazywać, że mają świetlaną przyszłość. Scott, który również spędza czas w środku pola, płaci 1,70 $ za kopnięcie gola. Mógłby łatwo skończyć z 2+ przeciwko Sroki i oferuje niezłą wartość.

North Melbourne prowadzi do przerwy i przegrywa mecz

Roos wykazali się dużą siłą, w tym prowadzili Sroki w kwadrans podczas ich ostatniej wycieczki. Ich linia napastnika pokazała, że ​​może strzelać gole, ale brakujący pomocnik Ben Cunnington i Jack Ziebell z trudem walczył o utrzymanie pełnej gry. W końcu Suns odskoczą w tej grze, ale warto strzelić w ciemności, że Roos poprowadzą w przerwie, ale odpadną, gdy ich młoda drużyna i trzy dni mniej odpoczynku będą zbierać żniwo. Ta opcja kosztuje soczyste 6,50 $ w Unibet.

Gold Coast, aby wygrać o 24 punkty lub mniej

Gold Coast ma w tej chwili zbyt wiele talentów dla North Melbourne, ma więcej odpoczynku i jest przygotowany do wygrania tego meczu. Po prostu nie uważamy, że jeszcze nie są gotowi, by zniszczyć drużyny. Opcja Suns do 24 lub poniżej kosztuje 2,75 USD.


Gold Coast Suns - North Melbourne Kangaroos 30.08.2020

Gold Coast grało dobrze w zeszłym miesiącu, ale ma tylko remis z ostatnich pięciu gier, ale w rzeczywistości prawdopodobnie powinni byli wygrać parę, aw nadchodzących latach tak. North Melbourne przegrało ostatnie cztery mecze i wielu graczy prawdopodobnie gra o swoją przyszłość w nadchodzących tygodniach. Mają o co grać, ale fakt, że mieli o trzy dni mniej odpoczynku niż ich przeciwnik, okaże się o krok za daleko. Nasza ostateczna prognoza Gold Coast przeciwko North Melbourne? Słońca o 21 punktów.


Suns vs Roos lowdown

How can I watch the Suns v Roos AFL clash?

Subscription TV: Foxtel; streaming/IPTV: Kayo; mobile: AFL Live Pass.

How can I bet on the Gold Coast vs North Melbourne round 14 AFL game?

Wszystkie z tych najlepsze strony bukmacherskie online będzie oferować rynki na AFL.

What time does the Gold Coast vs Kangaroos game start?

Gra rozpocznie się o 18:10 czasu AEST 30 sierpnia 2021 r.

Istotne wiadomości